• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Problem z ladowaniem gry

    u mnie też problemy z załadowaniem gry.....
  2. Zadania w Przygodach

    Po raz kolejny prosimy o ułatwienie zmieniania zadań w Przygodach !!! Wiem, że było o tym pisane. Sam o tym pisałem, ale skutku żadnego. Trzeba więc pisać do skutku... Tylko szkoda, że twórcom nie chce się zająć tak prostą, a dotychczas tak utrudniającą grę, sprawą.
  3. Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Kiedy następne Przygody???
  4. Przygody - zniechęcające klikanie

    Proszę twórców gry o przemyślenie i wdrożenie nowego mechanizmu gry, który uprościłby aktualne przewijanie kolejnych możliwości zbierania surowców (np. browarnicy, trenty, piekarze, cieśle.....). Można by w innym miejscu, np. u góry ekranu lub po prawej stronie wyświetlić wszystkie opcje...
  5. Zgłoszone Zakładka w Inwentarzu na schematy

    Dzięki Kasiu, sprawa jest wciąż nierozwiązana, dlatego nie można jest porzucić. Wspieram inicjatywę :)
  6. Błąd w handlu

    Otóż ściągnąłem koledze z handlu jedwab, prawie 100.000, u mnie zniknęło, a on nic nie dostał. Jak to możliwe?? A w powiadomieniach ma, że transakcja została dokonana.
  7. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

    Należę do tego 1%, dla którego pomaganie sąsiadom - prawie codziennie 250 prowincji - (z wzajemnością - monety i surowce) należy do głębokiego sensu tej gry. Ta gra, do tej pory, uczyła, że warto pomagać, że jest jakaś wzajemność i harmonia, przynajmniej w tym świecie... Nie rozumiem więc...
  8. Zgłoszone Dźwiękowa sygnalizacja zakończenia produkcji [16-08-PL]

    Proponuję, aby gdy warsztat lub manufaktura skończy wyznaczony czas pracy (15 min., 3h, 9h, itd.) został dodany jakiś delikatny dźwiękowy "ding!" :) Jest to detal łatwy do zrobienia, jeśli chodzi o zaplecze programowe, a byłby bardzo przydatny, ponieważ wiele osób ma włączony Elvenar gdzieś w...
  9. Zgłoszone Kultura u sąsiadów [17-02-DE-UI-25]

    Serdecznie, usilnie i notorycznie popieram powyższą propozycję. Proszę o szybkie wprowadzenie jej w życie. Dzięki :)
  10. To nie błąd Powiększenie oddziału 9

    Opis błędu: W drzewie badań technologicznych, Rozdział IV Cuda i mądrość, nagle badanie "Powiększenie oddziału 9" zostało zaliczone (40/40), choć poprzednie badanie (Doskonała Manufaktura Drewna) nie zostało ukończone, co jest niemożliwe w dynamice postępu badań. Liczba żołnierzy w oddziale się...
  11. Klawisz W

    No cóż, z jednej strony wstyd mi za moją niewiedzę... Ale z drugiej radość, bo niewiedzących jest pewnie więcej, a dzięki temu wątkowi dowiedzą się o skrótach :) :)
  12. Klawisz W

    Dzięki za poparcie :) Każda opcja HotKey może być dla kogoś pomocna. Im więcej, tym szerszy wybór. Do technologii akurat człowiek nie przenosi się co chwilę, za to przy pomocy sąsiedzkiej, jest to o wiele więcej klikania... Wcale nie jest to trudne do zrobienia. Programuję w C++ i C# i wiem...
  13. Klawisz W

    Cieszę się bardzo z opcji klawisza E; jego użycie miło przyspiesza pomoc sąsiedzką. Bardzo bym prosił o dodanie skrótu dla klawisza W (od słowa World), który przenosiłby na widok mapy prowincji, czyli świata. To również przyspieszyłoby przechodzenie między prowincjami przy pomocy sąsiedzkiej...
  14. Puzzle III - 24.05.2016

    Nazwa obiektu: Blob Miasto: Eindhoven
Do góry