• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Błąd przy produkcji wojska

DeletedUser4408

Guest
Ja się poszwendałam nie tylko na US i DE, ale również po wszelkich innych i z "google translate" pozaglądałam do działów z błędami. I nigdzie nie było o tym ani słowa. Więc jesteś @astoN- wyjątkowo spostrzegawczy :)

Czego nie można powiedzieć niestety o innych, na przykład o mnie ;)

Nie wiem też, czy mi się wydawało, czy tak faktycznie jest, że ten błąd nie zawsze występuje w obozie treningowym. Przypilnuje teraz i zwrócę dokładniejszą uwagę. W pozostałych koszarach ( zwykłe, najemnicy ) błąd występuje w moim przypadku na pewno.
Edit ----> potwierdzam że błąd występował w każdym z budynków z produkcją kolejkowaną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Nie wiem też, czy mi się wydawało, czy tak faktycznie jest, że ten błąd nie zawsze występuje w obozie treningowym. Przypilnuje teraz i zwrócę dokładniejszą uwagę. W pozostałych koszarach ( zwykłe, najemnicy ) błąd występuje w moim przypadku na pewno.
U mnie błąd występuje wszędzie, w każdym z 3 budynków. To, co napisałam w tym poście o terenach treningowych było chyba spowodowane tym, że w terenach mam dłuższą produkcję i ta, która trwała, rozpoczęła się pewnie jeszcze podczas mojej poprzedniej obecności w grze, dlatego jej nie wyzerowało po powrocie.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Właśnie odkryłam na becie, że w Senacie (portal z XVI rozdziału) również występuje ten sam błąd. Jest więc bardzo prawdopodobne, że dotyczy to wszystkich budynków z kolejkowaną produkcją.
 

Tajniakos

Paladyn
W pierwszym momencie też myślałem, że ten błąd jakby omijał tereny treningowe ale faktycznie tak jak to napisała @Nusion jest to spowodowane dłuższym czasem produkcji. Mam nadzieję, że tego kalibru błąd naprawią na cito choć biorąc pod uwagę jak długo jest on na becie to wygląda tak jak by nie za bardzo mieli pomysł jak sobie z nim poradzić.
 

Nusion

Kapłan
Mam nadzieję, że tego kalibru błąd naprawią na cito choć biorąc pod uwagę jak długo jest on na becie to wygląda tak jak by nie za bardzo mieli pomysł jak sobie z nim poradzić.

W sumie to nie wiadomo, jak długo ten błąd był na becie, czy od początku, jak zostało wprowadzone rozdzielenie kolejek, czy dopiero po jakiejś aktualizacji. Nikt tego wcześniej nie zauważył, nikt tego nie zgłosił, więc bardzo możliwe, że nie naprawili, bo o nim po prostu nie wiedzieli.
 

Tajniakos

Paladyn
Podejrzewam, że jest z nami na becie od tego samego momentu co i tutaj czyli od momentu usunięcia kolejkowania w budynkach wojskowych, ale nikt go nie wyłapał :) Dzięki spostrzegawczości @astoN-dopiero błąd został zauważony. Z pewnością nad nim pracują tylko pytanie czy z takim samym zaangażowaniem jak przy podwojeniu odznak w przedostatnich przygodach czy może jednak priorytet prac nad tym błędem (Działającym na naszą niekorzyść) jest nieco inny :D
 

azianer

Wędrowiec
Błąd jest ewidentnie związany z rozdzieleniem kolejki szkolenia wojska. Jak szkoliłem wojsko tylko w koszarach (tereny się budowały) to pokazywało dobry czas. Dopiero dzisiaj jak ustawiłem też produkcję na terenach to zerowało czas produkcji.
 

DeletedUser2262

Guest
U mnie pojawia się w AM podczas produkcji katalizatorów.
 

DeletedUser174

Guest
Pracujemy już nad naprawą tego błędu.
oczekujemy raczej informacji o naprawie (najlepiej skutecznej) i terminie łatki, abyśmy wiedzieli kiedy ta nasza udręka się skończy. Notorycznie kasowanie slotów we wszystkich 4 budynkach po każdym wejściu do gry jest zwyczajnie upierdliwe
 

LukasArt

Zwiadowca
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że owszem błąd możemy sobie ręcznie naprawiać, ale pod warunkiem, że coś dalej jest w kolejce, jeśli nie ma i my dopiero nastawimy, to nic z tego. Wiec w najgorszej sytuacji maluchy, i to jeszcze w takim czasie, kiedy trzeba produkować zaklęcia na potrzeby eventu.
Podaję na własnym przykładzie:
S 1 – AM na 5 poziomie - 5 slotów , czas produkcji katalizatora 6 godzin, nastawiam i wychodzę, wchodzę po 8 godzinach, drugi slot dopiero zaczął produkcję, kasuję i trzeci wchodzi z 2 godzinami
S 2 AM na 2 poziomie, więc tylko 2 slota i czas produkcji katalizatora 19:30h, wychodzę z gry wieczorem, sprawdzam czas – zostaję powiedzmy do końca produkcji 2 katalizatorów 23:30h, wchodzę z rana po 8 godzinach, pierwszy katalizator jest już wyprodukowany, a drugi zamiast tych 15:30h, dopiero zaczął produkcję – więc – 19:30h., i w tym przypadku ja niestety nic nie mogę zrobić, bo nastawienie i kasowanie nic mi nie da, ten trzeci i tak wejdzie z czasem 19:30h
 

BlossomValvi

Łucznik
Na pocieszenie dodam że PB już puka za rogiem, więc przygotowanie produkcji czarów pójdzie sie paść

Czy coś iG ma zamiar z tym zrobić? Może tak dzień więcej PB by skompensować brak łatki, bo jak widać marudzenie pewnej grupki graczy na czas zakończenia wystarczył by coś zmienili (brak obecności supportu) to może wydłużenie o 24h by support zdążył zareagować też jest dobrym argumentem?
Swoją drogą co mi po supporcie jak stworzenie hot-fixa zajmuje tyle czasu...
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Z czystej ciekawości zerknęłam, zaraz minie tydzień od momentu zgłoszenia tego nie bagatelnego błędu produkcji.
Zadziwiająco błędy działające na niekorzyść IG są usuwane błyskawicznie - zadanie priorytetowe, natomiast gdy błąd działa na niekorzyść graczy, (niestety w takich sytuacjach najbardziej obrywają mali gracze) - pracują nad rozwiązaniem dłuuuugo i dokładnieo_O
Zapewne na żadne wyrównanie strat, podobnie jak to miało miejsce w PB , nie ma co liczyć.
Kompletny brak odpowiedzialności za swoje czyny.
Zaczynam się czuć jak w polskim urzędzie, tam też zawsze urzędnik ma racje nawet jak nie ma racji, i zero odpowiedzialności za błędne działanie.
 

blazius1

Paladyn
Byłby wizualny, to byłby błahy. Jeśli tak wielu graczy widzi ten błąd w kilku miejscach i jest dla nich poważny, to błąd jest, tak czy inaczej systemowy.
To chyba ludziom z bety się wydaje, że wizualny?
Zapomnijcie, że beta wychwytuje ważne i zarazem ukryte błędy. Wychwytuje niektóre.
 
Ostatnia edycja:
Do góry