• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak wyświetlania Rankingów turniejowych // Podgląd turnieju

Salvea

Wędrowiec
Też tak macie, że nie otwiera wam się podgląd na wyniki turnieju??? Tylko: "Ładowanie danych, proszę czekać ..." Kurcze czy zawsze coś muszą spierniczyć w tej grze??

edytowano//Urdur

Ostatnio edytowane przez moderatora:

miriella

Wędrowiec
ja mam taka sytuacje już od paru tygodni , i tez nie wyswietla sie , jak wejde na mape , jaki jest koleny turniej

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@tajniakos napisz do mnie zgłoszenie w Obsłudze gry sprawdzę to na twoim koncie, bo wiem że to naprawiali.

Nusion

Paladyn
U mnie wszystko działa prawidłowo na s2 i na s3, zarówno turniejowa zakładka w bractwie jak i zakładka z rankingiem ogólnym

Nusion

Paladyn
Ale po turnieju przestaje działać. Jak turniej działa, to zakładki prawidłowo działają. A jak turniej się kończy pojawiają się błędy.
Ja mojego posta pisałam w niedzielę wieczorem, a więc pomiędzy turniejami i zaraz po sprawdzeniu zakładek. I działało. Co znaczy, że działa sobie wybiórczo :)

tajniakos

Łucznik
@kikimora zgłosiłem ten błąd do suportu i @jarq wszedł na moje konto i widział zakładkę turniejową. Czyszczenie ciasteczek i pamięci przeglądarki na nic się zdało. Przywróciłem ustawienia przeglądarki i ranking się pojawił. Niestety tą czynność trzeba co jakiś czas powtarzać bo po jakimś czasie ranking znika i problem istnieje w dalszym ciągu. Dziwi mnie to z lekka bo nigdy takich czynności robić nie musiałem.

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli taki błąd znów się pojawi możecie zobaczyć na innej przeglądarce czy jest to samo?

cześć :)
ja to sprawdziłem błąd nie występuje w trakcie turnieju lecz po jego zakończeniu
i nie jest to wina przeglądarki tylko gry jest tak od ostatniej aktualizacji jak dobrze pamiętam