• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co w trawie piszczy - czyli pogadaj o Elvenar :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13

Guest
Póki co widzę, że w dyskusjach nie ma chaotycznego tematu, w którym można by po prostu pogadać o grze. O wszystkim co się jej tyczy, a nie pojedynczym aspekcie. A widzę, że często i gęsto z tematu wybiegamy w przyszłość i fantastykę... :) Myślę, że taki temacik jest obligatoryjny na każdym forum ;)


Weźcie pod uwagę, że prezentowanie treści zadań, ich rozwiązań etc. może być dla kogoś niepożądane.

Jeżeli wydaje Ci się, że jakaś informacja mogłaby zepsuć zabawę komuś, kto nie chce jej znać, ukryj ją w spoilerze używając poniższego tagu:
[SPOILER ] [/SPOILER ] (skasuj spację wewnątrz nawiasu)


Enjoy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
O, fajnie, że pojawił się i taki :)

Trzeba tylko dodać wpis o SPOILERACH, żeby innym Graczom nie psuć zabawy przed jakimś eventem lub nowym elementem ;)
 

DeletedUser14

Guest
Śpiesz się, wszędzie jest tylko 5 minut na edycję postu :(
 

DeletedUser14

Guest
Działa, już kilkukrotnie sprawdzałem tu spoilery :p
 

DeletedUser14

Guest
Ankieterzy? :eek:

Spokojnie, staram się dokopać do znajomych nicków na mapie, na razie dopadłem Szczupaka, teraz kopię do Ash :p

Poza tematem Gildii i znajomych, ciekawe czy urozmaicą może jakoś rozgrywkę na mapie, bo na razie NPC są raczej słabe, pole bitwy też nie pociąga, strasznie małe...
 

DeletedUser13

Guest
W moim przypadku to nie była dla mnie jakaś wielka tajemnica :) Należę do grona "wtajemniczonych/znienawidzonych" (niepotrzebne skreślić) :D
 

DeletedUser52

Guest
Czyli grasz w westa albo grepolis i zobaczyłeś ogłoszenie na stronie głównej? :D
 

DeletedUser13

Guest
Yyyy... nie. Raczej dowiedziałem się jeszcze przed wystartowaniem bety :D
 

DeletedUser14

Guest
Poudawałby admina tutaj to miałby samych wielbicieli, a nie wrogów ;)
 

DeletedUser14

Guest
Nawet 2 banany, jeden w prezencie :rolleyes:

Ale my chyba teraz nie piszczymy w trawie a w stawie :eek: Więc musimy jakiś dodatkowy temat o grze zapodać, bo nas za spam skasują :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry