• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co w trawie piszczy - czyli pogadaj o Elvenar :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser52

Guest
Bo to szpieg, podpytuje nas niby niewinnie a kiedy już opowiemy mu w zaufaniu o zabijaniu szczupaków na wigilie i jedzeniu szprotek z puszki, skasuje nas z gry. :D
 

DeletedUser9

Guest
Moje imperium slabiutko :( Tylko produkcje ustawiam i nic nie robie za to na becie sie wysilam :p
 

Mikekun

Rozbójnik
Avilon gratulacje, u mnie ranking to ok 270. Z kulturą trzeba uważać aby później nie płakać ;)

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser9

Guest
Nie zgadzam sie z kultura Mikekun :)
Na poczatku, pierwsze dni owszem przydaloby sie utrzymywac maxa bo to zawsze wiekszy profit na poczatku, ale pozniej kultury nie warto robic nawet na te 125% bo jest to OGROMNA strata miejsc zwlaszcza ze wymagana kultura zostala zawyzona.
Na moim etapie na becie probowalem "jakos" wymyslec aby utrzymac 150% - nie mozliwe, chyba ze usunalbym 1/4 budynkow. Kulture smialo mozna trzymac na 100% albo w bliskich granicach 125% zeby przed zbiorami postawic jakis maly krzaczek i po minucie miec znacznie wieksze zbiory.
 

DeletedUser13

Guest
Na becie ja w ogóle olałem kulturę, ale tutaj jeszcze do wczoraj na maxa miałem. Oczywiście z samych "drzewek" :)
 

DeletedUser9

Guest
Ja na becie juz tak samo, kompletna strata miejsca jakbym chcial porzadna kulture przeciez teraz roznica miedzy kolejnym stopniem jest ogromna...
Tutaj tylko czekam na badania na cos lepszego bo te drzewka 1x2 mnie denerwuja... :p
 

DeletedUser41

Guest
Szczupak sobie zobacz na becie ile mam świątyń wieczności. :D I wiesz? Nie zapewniają mi maksa zadowolenia i tak. :D
 

Mikekun

Rozbójnik
Według mnie kultura jest bardzo ważna w wypadku tej gry. Dla mnie utrzymanie poziomu 170% jak na razie jest bez problemu. Czekam na kolejny ulepszą dekorację i wtedy zobaczymy czy coś nie przebudować ;)

Warto wspomnieć że to tej pory posiadam Ratusz na poziomie 3, 5 warsztatów na poziomie 3, 10 rezydencji na poziomie 3, Koszary na poziomie 4, kopalnie marmuru na poziomie 4, 1 zbrojownie na poziomie 2. Mam w planach rozbudowę rezydencji na poziom 4 bowiem większość ludzi skonsumuje u mnie Ratusz, oraz prawdopodobnie zbrojownia. Dopiero potem przejdę na warsztaty. Aktualny stan skarbca to ok 100 tys monet oraz ponad 10 tys zaopatrzenia ;)

PS: A wy jak stoicie z zabudową?

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
@Mikekun nie mam pozwolenia na budowę, więc stoję w miejscu. W tym ratuszu to się faktycznie opierniczają ^^
 

Mikekun

Rozbójnik
No faktycznie, posiadać tylko 2 ludzi do budowy budynków, to mało. Natomiast jeśli chciałbym posiadać więcej musiałbym już wykosztować się na diamenty :(

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser13

Guest
Choć wydaje się to drastyczne koszt na robotników jest jednorazowy na całą grę. Mi się wydaje opłacalna inwestycja.
 

DeletedUser37

Guest
Witam :)

Aktualnie w mieście posiadam:
  • ratusz na 4 poziomie
  • kwatera robotników na 2 poziomie
  • kupiec
  • 2 zbrojownie na 4 poziomie
  • koszary na 4 poziomie
  • 15 rezydencji: 12 na 4, 2 na 3 i 1 na 2 poziomie
  • 2 latające okręty (zadowolenie na 150%)
  • 10 warsztatów na 3 poziomie
  • 3 manufaktury marmuru: 2 w budowie na 6 i 1 na 3 poziomie
  • 3 manufaktury stali: 1 na 4 i 2 na 3 poziomie - tego się niedługo pozbędę i wstawię ze 2 manufaktury marmuru
I screen miasteczka ;)
2nizyf.jpg

A na świecie jestem (w trakcie pisania posta) 27.
 

DeletedUser13

Guest
A co masz w bonusie? Bo raczej nie opłaca się w inwestować w inne niż z bonusem towarki...
 

DeletedUser14

Guest
Przynajmniej na początku nie będziesz musiał kupować dużych ilości innych surowców, skoro masz inne manufaktury niż marmuru...
 

DeletedUser13

Guest
Ja też postawiłem po 2 bez bonusu, ale zastanawiam się nad sensem ich istnienia....
 
Status
Zamknięty.
Do góry