• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co w trawie piszczy - czyli pogadaj o Elvenar :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Sens jest taki, że powolutku powolutku będą napływać towary i nie będzie trzeba męczyć się w handlowaniu i szukaniu towarów potrzebnych :p
 

DeletedUser9

Guest
Moze i na poczatku kiedy ofert zbytnio nie ma to ma to jakis sens, ale na dluzsza mete to kompletnie bez sensowna inwestycja...
 

DeletedUser68

Guest
Ja u siebie sprawdziłam około 20 najbliższych sąsiadów i tylko jedna osoba gra i jest na 2871 miejscu :( jakoś bardzo cienko handel tu widzę :eek:
Przerabiałam to już na FoE, bardzo długo byłam sama i też nie miałam z kim handlować :(
Czy tutaj przenoszą grających ?
 

DeletedUser14

Guest
Tutaj nie za bardzo mają jak przenosić grających, bo musieliby całą mapkę potasować, a to jest dość trudne...
Na razie musisz odkrywać nowych graczy, może oni będą aktywni :p
 

DeletedUser68

Guest
tylko ze w okolicy mam samych niegrających , nawet nie wiem w którą stronę się ruszyć i kiedy ja tam dojdę , znowu sama :oops:
 

DeletedUser14

Guest
Nie poddawaj się :p A jak nie masz aktywnych graczy wokół siebie, to zawsze możesz kupić coś bezpośrednio od Kupca, trochę drogo, ale jednak jest ;)
 

DeletedUser68

Guest
Staram się jak mogę ;) muszę tak jak na FoE póki co być samowystarczalna, tylko że przez to wolniej moja mieścinka będzie się rozwijała :(
 

DeletedUser14

Guest
Z jednej strony wolniej, a z drugiej dzięki temu niejako dłużej z nami pograsz i pobędziesz tutaj ^^
 

DeletedUser68

Guest
Dzięki za wsparcie :) , ja zaczęłam dopiero wczoraj i bardzo daleko mi do Was, dobrze że pisać mogę będąc nawet w ogonie :D
 

DeletedUser14

Guest
Nieważne, ile masz punktów, ważne, że jesteś tutaj i się udzielasz na forum :p
 

DeletedUser68

Guest
Gram, więc mam czas i na pogawędkę :p
Wiesz ilu graczy od wczoraj przegoniłam ? / nie ważne że niegrających / grubo ponad tysiąc hahahaha :D

a, i tak sobie myślę że oni właśnie wszyscy znajdują się w moim sąsiedztwie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser48

Guest
U mnie handel kwitnie i wymiany dla mnie są dobre, idź Noremi w moim kierunku na mapie, to pohandlujemy.
 

DeletedUser68

Guest
Dzięki, pędzę sprawdzić w który kierunek mam obrać. A ile lat świetlnych mnie od Ciebie dzieli ? :eek:
 

DeletedUser41

Guest
Raczej Ci się to nie uda, bo tak w promieniu około 10-12 pól od Twojego miasta walki są cholernie trudne. :(
 

DeletedUser68

Guest
Biednemu to wiatr zawsze w oczy :oops: Głucho w koło i pusto w koło, nawet nikt na pifko czy kawkę nie wpadł :(
 

DeletedUser25

Guest
Skoro temat gł.= Co w trawie piszczy - to wygląda na to, że chyba od wydania 0.20 coś wreszcie wprowadzą nowego. Jeśli dobrze odczytałam info na becie to za 2 tyg. na becie szykuje się niespodzianka.
 

DeletedUser13

Guest
Nie jest powiedziane, że ta "niespodzianka" wejdzie tu w tym samym terminie... :/
 

DeletedUser

Guest
nawet jest pewne, że nie wejdzie od razu. Najpierw przetestują ją na becie w poszukiwaniu błędów a potem zastosują ją na pozostałych serwerach z informacją jakie błędy są znalezione i do poprawy ;)
(żartuję - część z tych błędów chyba raczej usuną :) )

Jaka niespodzianka?
Nikt nie wie - na becie napisali tylko, że z kolejną aktualizacją wprowadzą jakąś nową opcję (ja obstawiam gildie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry