• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1758

Guest
Witam.
Ja mam pytanko odnośnie zadania 17. Zdobądź 14 reliktów.
Czy tylko można je zdobyć z mapy świata w prowincjach?
 

DeletedUser1530

Guest
relikty to relikty czyli wszędzie gdzie się da: nagroda za pomoc, prowincja na mapie, prowincja turniejowa i jeśli jest dostępne to z zadania
 

DeletedUser629

Guest
Ja tu przyleciałam .... bo dali znać że nowa rasa na Becie :) .... a u Nas cicho szaaaa hmmm
Ktoś już coś wie ??
 

Hassano

Łucznik
Zaczynają troche przesadzać.. ledwo co zacząłem smoki a już następne.. ja wiem że niektórzy nie mają nic innego do roboty i jadą na diaxach i już skończyli smoki ale bez przesady.. dali by chociaż troche szans na podgonienie..
 

DeletedUser1088

Guest
oj tam oj tam
masz łatwiej bo już wiesz jak budować i na co się przygotować, więc nie marudź;)
a teraz masz całe 2 tygodnie minimum na podgonienie;)
 

DeletedUser626

Guest
Smoki były dodane równo 3 miesiące temu, Niziołki są jeszcze na becie, a generalnie nowy rozdział pojawia się co 3-4 miesiące, także po prostu "już czas". W tym roku czeka nas na pewno jeszcze jedna gościnna rasa, poza Niziołkami.
 

DeletedUser449

Guest
@hassano
Pojechało cebulą. Trzy miesiące to aż zanadto, by skończyć smoki bez użycia diamentów. Mi to się udało.

Ktoś tam z twórców bardzo nie lubi elfów. W niziołkach zostanie zmieniony kupiec - poziom drugi zwiększy rozmiar budynku do 4x5 u obu ras. Tylko że aktualnie elfy mają 3x4, a ludzie 4x4.
Co oznacza że teraz ratusz i kupiec będą tego samego rozmiaru, a kwatera robotnicza oraz akademia magii u elfów ciągle są większe. Strata elfów zwiększa się do 8 kratek.
No i przy okazji w końcu dowiedziałem się, czy w jedenastym rozdziale rozmiar rezydencji się zmienia. A zacząłem o to pytać trzy miesiące temu!
(PS. Nie zmienia się.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Christo

Rozbójnik
Zaczynają troche przesadzać.. ledwo co zacząłem smoki a już następne.. ja wiem że niektórzy nie mają nic innego do roboty i jadą na diaxach i już skończyli smoki ale bez przesady.. dali by chociaż troche szans na podgonienie..
Powinieneś się cieszyć, że nie będziesz miał zastoju między rasami tylko lecisz dalej :). Mi jeszcze 2 badania zostały w smokach, bo się nie spieszę... bo i po co? :D
 

DeletedUser1088

Guest
@Kalart
podziękowanie za info o rezydencjach
a wiesz może ile ekspansji potrzeba na budynki???

smoki bez użycia diaxów ukończyłem w 57 dni;)
 

DeletedUser967

Guest
Smoki były dodane równo 3 miesiące temu, Niziołki są jeszcze na becie, a generalnie nowy rozdział pojawia się co 3-4 miesiące, także po prostu "już czas". W tym roku czeka nas na pewno jeszcze jedna gościnna rasa, poza Niziołkami.
A dalej co? kolejne rasy? Elfy wodne, kamienne, czarownice i anioły? Czy coś innego równie abstrakcyjnego? Jakie będzie zakończenie tej historii? Ile jeszcze ras gościnnych nas czeka?

@sleep2
Jest portal (1 poziom 2X3), dróżka, Farma Niziołków (3X3) i Pole Zboża (4X4).
 

DeletedUser1088

Guest
znaczy że jak dróżka
to może coś ala elfy, więc może będzie spoko;)
 

DeletedUser967

Guest
Mi się skojarzyło bardziej z krasnoludami, ale w sumie racja. Towary za które odblokowuje się badania to (prócz many i towarów): zupa, konfitury, chleb i ziemniaki :p będzie bardzo bajkowo i infantylnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Nie wiem ile dokładnie ras będzie, ale na pewno wątek ras nie będzie ciągnięty w nieskończoność, bo o to już dawno się pytaliśmy. Mają swoje pomysł na dalszą zawartość gry, ale są to wciąż odległe tematy i wiadome tylko im.
 
Status
Zamknięty.
Do góry