• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Przepraszam za offtop w temacie spoilerow ;)
a co to za kłopot zrobić 10 skrzynek w turnieju? :D
@Ethel, @kikimora, ma sie potencjalnie 24 rozne klopoty ;) Ba, wystarczy juz tylko 5-6 klopotow i
malo ktore bractwo da sobie rade. Za bardzo sie przyzwyczailyscie do gry w bractwach z turniejowej
topki :D Tam na dole dla wiekszosci graczy wcale az tak kolorowo to nie wyglada, bo ciezko znalezc
bractwo, w ktorym prawie wszyscy sa aktywni (a do zdobycia 10 skrzynek to niezbedne). Pewnie,
ze mozna powiedziec: to zmien bractwo. Tak, ale zostawienie malo aktywnych,
za to czesto bardzo sympatycznych "znajomych" to tez klopot. Ale powiedzmy, ze zapadla decyzja
o poszukaniu silniejszej ekipy. No i super, tylko ile jest na serwerze bractw robiacych 10 skrzynek ?
Moze ze 20. I jak czesto zwalniaja sie w nich miejsca i ile ich jest w stosunku do ogolnej liczby graczy ?
I jakie szanse ma taki zwykly (choc ambitny i chetny) gracz na przyjecie do takiego bractwa ?
No wlasnie ;) Zaraz powiecie: mozna sobie takie bractwo samemu zbudowac, odpowiednio dobierajac
graczy. Jasne, czemu by nie ? Byli juz tacy, ktorzy probowali robic to od zera bez zadnego zaplecza.
Ogolnie pewnie, ze sie da, tylko ze kosztuje to od groma czasu, nerwow i wysilku.
I tu wlasnie wracamy do pytania @Ethel, co to za klopot zdobyc 10 skrzynek w turnieju.
Ano dla przewazajacej wiekszosci nawet aktywnych graczy z tych roznych wzgledow zdobycie 10 skrzynek
to jest klopot i to niemaly :)
 

DeletedUser2017

Guest
ma sie potencjalnie 24 rozne klopoty ;) Ba, wystarczy juz tylko 5-6 klopotow i
malo ktore bractwo da sobie rade.
teoretycznie tak masz rację jednak zależy tu dużo od ekipy w danym bractwie w 20 zgranych osób też się da zrobić 10 skrzynek z palcem w nosie
I jak czesto zwalniaja sie w nich miejsca i ile ich jest w stosunku do ogolnej liczby graczy ?
I jakie szanse ma taki zwykly (choc ambitny i chetny) gracz na przyjecie do takiego bractwa ?
miejsca zwalniają się w każdym bractwie z różnych przyczyn często nie związanych z grą a raczej realem
jeśli ktoś jest ambitny i chętny znajdzie dla siebie odpowiednie bractwo wcześniej czy później jak to się mówi podróże kształcą :D
 

DeletedUser1775

Guest
Oficjalnie... Wciąż nie wiadomo, kiedy wejdzie Renowacja. Źródło - live na fb
Ale wiadomo, jak będzie działać:
1 Renowacja - 1 kratka. Mając budynek 5x5 trzeba będzie użyć 25 zaklęć Renowacji. Nie ujawnili jeszcze, jaki będzie przelicznik schemat -> zaklęcie (bo na pewno nie 1:1 w takim wypadku), ale z tego, co zrozumiałam, będzie łatwiejsza do zdobycia, tj. nie będzie tylko w 10 skrzyni turnieju.
Przy takim przeliczniku na kratkę, nie zdziwiłabym się, gdyby było to zaklęcie kolejne do akademii z długim czasem produkcji i bez many z opactwa za jego użycie, żeby akademię zablokować na dłuższy czas ;)
 

Hassano

Łucznik
Nie wiem czemu ale nie moge na nich patrzeć.. normalnie jak ich widze albo słysze to mi sie nóż w kieszeni otwiera..
Myślą że są zabawni.. ale strasznie im to nie wychodzi..
Co do zaklęcia to niema co gdybać bo ona sami pewnie nawet jeszcze nie wiedzą jak to będzie..
 

DeletedUser

Guest
@chris07070707 pełna zgoda, w moim bractwie prawie rok zajeło ogarnięcie ekipy na 10 skrzynek także teraz mogę pisać "co to trudnego" tutaj na forum, w grze różnie bywa

a co do renowacji... były też informacje o wymianie schematów na czar renowacji 1:1, jeśli to oficjalny komentarz to IG... no cóż, projekt powinien być na końcowym etapie roboty (testy i wdrożenie) a jeśli to tylko taki psikus to nie pierwszy dowód na to że Public Relation u nich leży i kwiczy

A jeśli to serio.. nooo to ciekawe co powie topka jak im wymienią schematy 1:1 gdzie magiczne budynki mają dużo większą powierzchnię niż 1:1 :p
 

blazius1

Paladyn
Z zrobimy jeśli wymiana będzie 1:1 to trudno powiedzieć na razie, bo mogą być inne źródła pozyskania tego zaklęcia. Może ten przelicznik nie mieć wcale decydującego znaczenia dla mechaniki zaklęcia.

Lepiej na razie o tym nie myśleć co zrobimy, bo to przeciek tylko.
Ja krakałem że będzie renowacja w Nowym Roku i naturalnie podtrzymuję. O grudniu zapomnijcie.
 

DeletedUser174

Guest
mnie tam kiki sama znalazła :D
i bardzo to sobie chwali ;) Także opowieści o 10 skrzyni jako o Yeti są przesadzone. Nam udało się w 17 osób uskrobać 10 skrzynek w bractwie, które urodziło się na 3 dni przed otwarciem turnieju. I o tych "kłopotach". Każdy ma inne priorytety... jedni kładą nacisk na 10 skrzynkę inni stawiają na towarzystwo malo aktywnych, za to czesto bardzo sympatycznych "znajomych". To tylko kwestia wyboru. Aktywne bractwo to nie jest jakiś wyśniony mit. A śpiące towarzystwo jest trochę nudne, więc wydaje mi sie, ze sympatyczniej jest jednak w aktywnym bractwie... ale nie zawsze. to fakt. Są wyjątki

a co do zaklęcia renowacji. Co by nie dali będziemy musieli sie z tym pogodzić. 1:1 nie dadzą raczej - to (przy założeniu 1 kratka 1 schemat) by oznaczało przykładowo 25-30 tygodni na up jednego budynku - bez sensu, Ale mogą też coś pogmyrkać przy zawartościach w skrzynkach i zamiast 1 schematu bedzie 5 albo i 10. Pozyjemy. zobaczymy.

Moim zdaniem nie ma czym sie podniecać. Na pewno zaklęcie nie będzie działać tak jak byśmy tego oczekiwali. I tego jestem prawie pewna akurat ... niestety
 

Sorcha

Rycerz
60. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 18 lub wyższego
Nawet na Elvenargems jest rozbuduj 1 budynek do poziomu 18 (tak jak w powyższym cytacie), a ja mam do rozbuduj do 16 tak jak w zadaniu 82:cool:! Tym razem to nie jest błąd tłumaczenia jak nawet na Elvenargems jest błąd w porównaniu ze stanem faktycznym (patrz dołączony zrzut).
 

Załączniki

  • ZM_Zad-_60.png
    ZM_Zad-_60.png
    89,2 KB · Wyświetlenia: 14

DeletedUser2262

Guest
Nawet na Elvenargems jest rozbuduj 1 budynek do poziomu 18 (tak jak w powyższym cytacie), a ja mam do rozbuduj do 16 tak jak w zadaniu 82:cool:! Tym razem to nie jest błąd tłumaczenia jak nawet na Elvenargems jest błąd w porównaniu ze stanem faktycznym (patrz dołączony zrzut).
Oj tam oj tam, to jest najmniejszy problem, większym kłopotem jest kupowanie PW, kiedy już zbyt wiele kosztują xD
 

Nusion

Kapłan
@Sorcha

Opcje są dwie, albo na becie było tak i zmienili, albo ja walnęłam byka, nie wiem, ale jak moja wina to przepraszam :)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
@Sorcha

Opcje są dwie, albo na becie było tak i zmienili, albo ja walnęłam byka, nie wiem, ale jak moja wina to przepraszam :)
@Nusion nie wiem czyja wina, skoro "moje" źródło odniesienia ma inaczej a ja mam inaczej. Mogło być tak że na Elvenargems jest tak jak u Ciebie a zmienili w aktualizacji, więc na Elvenargems nie mogli już zmienić.
 

Nusion

Kapłan
@Nusion nie wiem czyja wina, skoro "moje" źródło odniesienia ma inaczej a ja mam inaczej. Mogło być tak że na Elvenargems jest tak jak u Ciebie a zmienili w aktualizacji, więc na Elvenargems nie mogli już zmienić.
W tym evencie wiele zmieniali, trudno było za tym nadążyć. Ogólnie zadania do tego eventu skopiowali z wcześniejszego eventu i w trakcie było wiele zmian. Z jakiegoś powodu wszedł u nas ten event 2 tygodnie po becie. Ogólnie dom wariatów :D
 

DeletedUser1775

Guest
Co do kupowania PW, staram się żeby cena była jak najmniejsza jeśli nie równa;) (to jeśli chodzi o kupowanie za towary) za pieniądze staram się nie kupować! Poza tym poza eventami też nie kupuję tak jak @jagienkaa!
Ja za kasę kupuję, ale tylko jak mam zieloną falę na drzewku - robię wtedy wycieczkę po wszystkich sąsiadach (na apce ok 20 min) i co najmniej 10 pw wpada ;)
 

Sorcha

Rycerz
Ja za kasę kupuję, ale tylko jak mam zieloną falę na drzewku - robię wtedy wycieczkę po wszystkich sąsiadach (na apce ok 20 min) i co najmniej 10 pw wpada ;)
Nie wiem co rozumiesz przez zieloną falę, ale u nie to wygląda tak, że wolę mieć koszty na towarach (przy kupowaniu PW) rzędu X na wszystkich towarach niż 3X na jednym. Zawsze możesz kupować za te towary, których masz najwięcej, a za pieniądze to wolę nie kupować, żeby w ostatnim rozdziale cena nie osiągnęła "sufitu". Jasne, też tak można, ale trzeba oszczędzać pieniądze.
 

DeletedUser2017

Guest
za pieniądze to wolę nie kupować, żeby w ostatnim rozdziale cena nie osiągnęła "sufitu". Jasne, też tak można, ale trzeba oszczędzać pieniądze.
Szybciej uzbierasz monety choćby wycieczka po sąsiadach czy motywki w bractwie niż surowce na których produkcję musisz czekać. Szkoda by mi było wydawać surowce na PW wolę je przeznaczyć na inne cele. Zresztą czy kupujesz za monety czy za towary to i tak cena rośnie niezależnie od tego czym płacisz za PW jednak to kwestia gustu :D
 

DeletedUser1775

Guest
Nie wiem co rozumiesz przez zieloną falę, ale u nie to wygląda tak, że wolę mieć koszty na towarach (przy kupowaniu PW) rzędu X na wszystkich towarach niż 3X na jednym. Zawsze możesz kupować za te towary, których masz najwięcej, a za pieniądze to wolę nie kupować, żeby w ostatnim rozdziale cena nie osiągnęła "sufitu". Jasne, też tak można, ale trzeba oszczędzać pieniądze.
Przez zieloną falę rozumiem wolne do zapełniania pw technologie na drzewku. Jak ich nie mam, to nie kupuję.
Koszty na towarach mam też mniej więcej "po równo" :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry