• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3443

Guest
Nie :D Zadania dzienne to jedno ale nadal mam normalne zadania, w tej chwili akurat mam 5 zaklęć do zdobycia za 42 bilety :)
A "pierwszą setkę zadań" zrobiłam jakiś tydzień temu (tak plus minus).
 

Nusion

Kapłan
Nie wiem @Voila jak to wytłumaczyć, ja i wielu ludzi z mojego bractwa skończyliśmy już 100 zadań i żadnych innych poza dziennymi nie mamy...
Może Ci się coś pomyliło w liczeniu bo niektóre zadania się powtarzają, łatwo się pogubić. Zadanie z 5 zaklęciami to zadanie 73...
Natomiast zadanie 100 jest takie samo jak zadanie 60
 

DeletedUser3443

Guest
Hm, ciekawe, aż sprawdzę jutro jak kolejne zadanie wskoczy :D może mam problemy z liczeniem i pominęłam coś w dodawaniu :D
 

DeletedUser2818

Guest
ale zadanie 78 to kurcze blokuje graczy na niższym poziomie.... troche bez sensu moim skromnym zdaniem
myslałam ze bedzie jakies lub... a tutaj nie...
 

Nusion

Kapłan
ale zadanie 78 to kurcze blokuje graczy na niższym poziomie.
A to chyba wystarczy napisać do supportu że na Twoim poziomie jest niewykonalne i Ci zaliczą. Już chyba to było zaliczane o ile pamiętam
Żeby do supportu napisać kliknij prawym na ekranie gry i Obsługa gry albo prawy dolny róg, zębatka i znak zapytania
 

DeletedUser2818

Guest
A to chyba wystarczy napisać do supportu że na Twoim poziomie jest niewykonalne i Ci zaliczą. Już chyba to było zaliczane o ile pamiętam
Żeby do supportu napisać kliknij prawym na ekranie gry i Obsługa gry albo prawy dolny róg, zębatka i znak zapytania

aaa to nie ja tylko w bractwie maja problem... ooo ale dzieki za rade..
 

DeletedUser80

Guest
Od rozdziału 3 można stawiać rezydencje albo warsztaty do poziomu 15. Więc w czym problem?
W ambicji graczy.
Wielokrotnie było pisane, że do 4-5 poziomu nie opłaca się brać udziału w eventach bo budynki bardzo szybko tracą na wartości.
Lepiej skupić się na rozbudowie, żeby z wyższym poziomem wejść w następny event.
 

DeletedUser3443

Guest
Teoretycznie tak bo "doskonałe rezydencje" są już na jego początku ale surowce do niego (klejnoty, pył i eliksiry) są później do odkrycia i mimo wszystko trochę zajmuje zanim się wyprodukuje ich odpowiednią ilość. A kupowanie tego wymaga bardzo dużej ilości surowców za poz.2 i niesamowicie dużo za poz.1.
Ja już doskonałe rezydencje mam ale żadnej manufaktury poz.3 jeszcze nie zdążyłam odkryć więc trochę ciężko mówić, że na 3 rozdziale już można to stawiać.

Matematyka u mnie kuleje, doliczyłam się :D 77 zadanie u ludzi i 74 u elfów :oops: aż mi wstyd za takie niedoczytanie :oops:
 

DeletedUser2818

Guest
W zadaniu masz "dowolny budynek" a doskonałe rezydencje które możesz rozbudować do 15 poziomu masz od 3 rozdziału.
problem się rozwiązał. Napisali do pomocy wg tego jak wcześniej radziła Nusion i zdanie 78 zaliczyli ... Czyli jak za niski poziom gracza to pisze.... :. Dziękuję w imieniu moich towarzyszy.. ;)
 

Nusion

Kapłan
Znam rozmiary większości budynków w Amuni (ktoś ma pomysł czym/kim są Amuni?)
ratusz 8x7
rezydka zostaje 4x4
warsztat 4x6
kupiec zostaje 5x5
koszary 5x8
obóz najemników 6x4
kryształ 6x4
zwoje 4x6
jedwab 4x6
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Tak, obsydian, arcane ink czyli jakiś tajemny atrament i królewski jedwab
Bonus będzie tak samo jak w T1 czyli T2+1, kolejny po tym, który mamy
 

DeletedUser

Guest
a są nowe ekspansje? Bo ostatnio było krucho a tu zapotrzebowanie rośnie

Edit
już doczytałem

- fajnie że antyki rosną do 30 poziomu
- fajnie że dodają nowy rząd ekspansji! Aczkolwiek nie rozumiem piszą o rozmiarach planszy na 60x60 przez dodanie rzędu a obecna ma rozmiary 12x11 więc nie wiem jak liczą ... (może beta ma inaczej)

Ciekawe czy to będzie tylko dla diamentowców czy poluzują i dodadzą ekspansje do badań (albo jako nagrody)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry