• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Może nie znam ang perfekcyjnie ale chyba największym hitem pytania nad którym sie pochylili było która rasa lepsza elfy czy ludzie?? :D:D to jego westchnięcie jak by mu ktoś kazał opowiedzieć historie wszechświata i pitolenie jakie to one są różne i że musi sam spróbować.. szkoda że nie wspomniał że te różnice są żadne bo budynki mają takie same wielkości ( ewentualnie kierunek postawienia inny ) wyglądają od którejś tam rasy identycznie albo naprawde minimalne różnice.. Noo ale wspomniał o wojsku.. szkoda że nie dodał że od pewnego poziomu to możemy co najwyżej w turnieju go sobie pooglądać i to też nie za długo ( 3-4 gwiazdka ) bo potem już sie nim walczyć nieda..

Noo ale promocja jest, pitolenie było a żadnego sensownego pytania nie wzięli pod uwage choć widziałem że pytali ludzie co z miejscem w mieście, co z budynkami eventowymi, co z renowacją ( ojj sory o tym raz mu sie wyrwało szkoda tylko że na live serverach jeszcze go niema )
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
I na czacie takie "o czym on w ogóle mówi, jakie zaklęcie renowacji" itd, gościu proponuje rozwiązanie w grze, które jeszcze nawet nie zostało zapowiedziane, kiedy wejdzie na serwery live, a on mówił już w czasie teraźniejszym, "weź, użyj, ulepsz"
Coś mu się wymknęło, czytajcie między wierszami ;)
 

Koval92

Kapłan
Coś mu się wymknęło, czytajcie między wierszami ;)

Między wierszami przeczytałem, że Game Designer Timon żyje w alternatywnej rzeczywistości.

A mniej złośliwie, mam nadzieję, że to oznacza, że renowacja wejdzie w przeciągu następnych 2 tygodni po 3 miesiącach kłótni z graczami jak ma ona wyglądać, bo kolejny turniej się kończy a ja dalej nie mam nic do ulepszenia mojego bezgłowego halloween z rozdziału wróżek, podczas gdy ja jestem pod koniec leśnych elfów i zaczynam po prostu tracić, trzymając ten budynek (pod względem populacji na pole jest on lepszy niż jakikolwiek budynek z karnawału) .
 

DeletedUser174

Guest
Coś mu się wymknęło, czytajcie między wierszami ;)
ale co mamy wyczytać? że jest idiotą? czy ze zaklęcie zapowiadane od roku w końcu jakoś będzie funkcjonować? z naciskiem na jakoś...

a co do tej jakości... to ona taka jest bardzo w stylu ig Oczywiście lepsze rydz niż nic, ale... Z zapowiedzi schematy wprawdzie przerobimy na zaklęcia, ale po pierwsze tylko przy odrobinie szczęścia (sławetna losowość, no chyba ze te zakochane relikty wylecą z kolejki, czy inne "dobrodziejstwa"), a po drugie będą wymagały katalizatorów. Teoretycznie to nie problem... relikty są, gluta się wytworzy w akademii... niby wszystko pasuje... tylko że relikty to nie każdy ma... a produkcja gluta zajmuje czas i kolejkę w akademii która można by wykorzystać na inne czary... łatwo to przeliczyć na potencjalnie utracone młotki czy towary. A o ile ilość śmieci w recepturach nie zmaleje to może przy dobrych wiatrach za rok zużyję wszystkie schematy... W akademii produkuję tylko klepsydry (przyspieszacze, ale jakiś normalne a nie na 10 min) i budynki "turniejowe". aby się pojawiły musze swoje odczekać... kilka dobrych dni się schodzi. Oczywiście relikty i te wypierdki runkowe to oczywiście nawet się dublują. Czasami aż cholera strzela - raz trafił mi sie zestaw 4x relikty.

I teraz na to trzeba nałożyć debila "weź, użyj, ulepsz"... ścianę? jak się o nią ciepniesz kilka razy to może jakieś klepki zaskoczą...
 

visit0r

Paladyn
ciężka dola CM bronić głupoty rzuconej podczas transmisji live, rada na przyszłość, aby się więcej nie ośmieszać zrezygnujcie z formy live
 

Koval92

Kapłan
Warto zauważyć, że jeśli nie macie schematu to możecie same 3 katalizatory przerobić na 10 fragmentów zaklęć za 300 diamentów. To tak, jakby ktoś lubił wydawać 10 tys. euro miesięcznie, a wiem, że zdarzają się tacy.
 

Nusion

Kapłan
Informacja dla miłośników Przygód Bractw, na becie startują w poniedziałek 11 marca, więc istnieje możliwość, że i nam się dostanie........
 
Z tym "nieuniknionym" to bym polemizowal. Wystarczy znow sie przelaczyc
w tryb totalnego ignora. Jest nawet na to fajny sposob, ktory praktykowalismy
w ostatnich PB. Wystarczy na chwilke doslownie wyjsc z bractwa w "nieturniejowy"
dzien i natyczmiast wrocic. Wszelkie oznaki trwajacych PB (banner, zadania) znikaja
i nie ma zadnego niebezpiecznstwa, ze jednak diabel czlowieka podkusi... ;)
Polecam, ma sie wtedy swiety spokoj :D
 

visit0r

Paladyn
Z tym "nieuniknionym" to bym polemizowal. Wystarczy znow sie przelaczyc
w tryb totalnego ignora. Jest nawet na to fajny sposob, ktory praktykowalismy
w ostatnich PB. Wystarczy na chwilke doslownie wyjsc z bractwa w "nieturniejowy"
dzien i natyczmiast wrocic. Wszelkie oznaki trwajacych PB (banner, zadania) znikaja
i nie ma zadnego niebezpiecznstwa, ze jednak diabel czlowieka podkusi... ;)
Polecam, ma sie wtedy swiety spokoj :D
zawsze sie czlowiek czegos ciekawego dowiaduje jak poczyta @chris07070707 :)
 

DeletedUser2017

Guest
Albo alternatywa dla przygody np. konkursik wewnątrz bractwa, pomysłów jest wiele wystarczy trochę wyobraźni i już się świetnie bawimy bez PB :)
 
O nieeee.... niby w koncu jakies sensowne nagrody, a nie wiedziec
czemu wolalbym, zeby znowu byly badziewiaste :D Cos mi sie wydaje,
ze wlasnie stracilem swoja najwieksza wymowke, by i tych PB nie robic ;)
Trudno, Fragmenty zaklec trzeba bedzie zgarnac, 8.5k i placowka to juz
naprawde cos.
 
Status
Zamknięty.
Do góry