• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
hmm tu się zgodzę ja też stosuje tą metodę na przepalanie run na odłamki
lecz nie zmienia to faktu że cały system run czy ich zastosowania jest nie dopracowany
czemu wiele osób już ma cuda na 30lv i gromadzi do nich runy i niema co z nimi zrobić
runy będą się gromadzić w nieskończoność bo przecież nikt nie usunie hal czy otchłani na 30lv by nadmiar run przepalić ;)
tak czy siak kiedyś tym się zajmą jak ktoś nagromadzi ich tyle aż nie będzie można przetworzyć informacji :)
albo jak na IG przystało wstawią max ilości posiadanych run i każdy będzie miał 999 i ani sztuki więcej :D
i można tu napisać utrudnienie gry tylko poco coś tworzyć by to w pewnym momencie nie miało zastosowania
mogę się zaliczyć do grona osób już gromadzących niepotrzebne runy bo np: otchłań już mam nadmiar a to cud który teraz będzie głównym odbiorcą PW aż dobije do 30lv
a i jeszcze dodam że przy rozbudowie otchłani nie strace ani jednej runy do niej bo niby poco zawsze lepiej mieć zapas niż niemieć ani jednej ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Nowa informacja z bety na temat zaklęć renowacji - wczoraj moderator Scoobydoo ujawnił, że bardzo prawdopodobny jest nowy budynek eventowy, działający na zasadzie obwoźnej biblioteki - produkował by zaklęcie renowacji co 1-2 dni przez 50 dni.

"an acceptable solution would be in addition to the 5 rr tournaments and the possibility to create them a guarantee to put buildings that produce rr in the events with the same characteristics of the carting library would be good also for 50 days"

Byłby to dodatek, aby gracze zaakceptowali 5 zaklęć ze skrzynek + nowy sposób konwersji schematów na zaklęcia renowacji w akademii z użyciem katalizatorów, bo na becie dalej na ten temat jest shitstorm.

index.php

Tak wygląda możliwość przerobienia jednego schematu na 10 zaklęć renowacji - jeden schemat wystarczy do ulepszenia budynku o rozmiarze 3x3 i zostanie wam jedno zaklęcie reszty. Lepiej jest jednak trafić 2 schematy za 20 lub 3 za 30, bo oszczędzacie 1 lub 2 katalizatory.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
@Koval92 no nie nie podoba mi się to, przecież widzisz co IG robi z budynkami ewentowymi (pewnie będzie jako nagroda główna w PB, jeśli będzie :p)

Jeśli ten budynek będzie do wybudowania jak inne budynki w menu rozbudowy to ok, a tak to nie bo znowu robią ludzi w bambuko. Przy okazji ktoś w końcu zrekomensuje obecnie zbędny rebalans budynków, ja akurat trafiłem wtedy na te najbardziej poszkodowane rasy

Przy okazji znając IG to pewnie budynki łączone będzie trzeba podnieść wszystkie inaczej linkowanie nie zadziała (taki karnawałowy to 54 zaklęcia renowacji)

A i przypomniało mi sie jak IG obiecywało na start po jednym zaklęciu renowacji by siez nim zapoznać, wtedy 1 zaklęcie = 1 budynek ... gdzie przy obecnym rozwiązaniu 1 rr = 1 kratka, brzmi jak ponury żart
 
Przy okazji znając IG to pewnie budynki łączone będzie trzeba podnieść wszystkie inaczej linkowanie nie zadziała (taki karnawałowy to 54 zaklęcia renowacji)
Nie sadze, by byl z tym problem. Na becie juz maja przeciez budynki "poziomowe"
zamiast "rozdzialowych", wiec gdyby tak bylo, to niezaleznie od renowacji
linkowanie nie dzialaloby, gdyby gracze zdobyli chocby jeden budynek zestawu
w innej epoce, niz pozostale. W takiej masie graczy na pewno juz sie to zdarzylo,
a zadne problemy z linkwaniem nie byly zglaszane o ile mi wiadomo, choc przyznaje,
ze az tak dokladnie tego nie sledzilem :)
 

DeletedUser

Guest
@chris07070707 pytanie czy tak ma być, czy to "bug" który zostanie poprawiony, wiesz już parę razy tak było w przypadku innych pozytywnych zmian dla graczy a nie ogłoszonych oficjalnie. Sztandarowy przykład naliczanie różnych dóbr w czasie trwania ewentu z poszczególnych źródeł (np. zwycięstwa w turnieju)

Ja po prostu mam baaaardzo ograniczone zaufanie co IG pisze, niestety zarobili na to
 

Koval92

Kapłan
@Koval92

Przy okazji znając IG to pewnie budynki łączone będzie trzeba podnieść wszystkie inaczej linkowanie nie zadziała (taki karnawałowy to 54 zaklęcia renowacji)

A i przypomniało mi sie jak IG obiecywało na start po jednym zaklęciu renowacji by sie z nim zapoznać, wtedy 1 zaklęcie = 1 budynek ... gdzie przy obecnym rozwiązaniu 1 rr = 1 kratka, brzmi jak ponury żart

Może na start dadzą więcej? z 10-15?

Łączenie budynków działa nawet w różnych rozdziałach, bo zdobyłem 2 części zestawu jesiennego w krasnoludach a 4 we wróżkach i wszystkie połączenia są, więc to nie powinno być problemem.

Z zestawu z karnawału najważniejsze podnosić fontannę, potem całą resztę.
 
Łączenie budynków działa nawet w różnych rozdziałach, bo zdobyłem 2 części zestawu jesiennego w krasnoludach a 4 we wróżkach i wszystkie połączenia są, więc to nie powinno być problemem.
U nas dziala, ale budynki eventowe na becie to zupelnie inna bajka, ich wersje
gotowe na renowacje musialy zostac zaprogramowane zupelnie od nowa i o to
wlasnie chodzilo @BlossomValvi. Nowy kod = potencjalne zrodlo problemow
z linkowaniem bonusow. Nie sadze, by tak bylo, ale jak zwykle wszystko wyjdzie
w praniu. Mam tylko nadzieje, ze nie bedziemy juz musieli dlugo czekac na wejscie
renowacji u nas, chyba juz dosc sie naczekalismy ;)
 

blazius1

Paladyn
Ja pisałem o końcu zimy, pod koniec marca. I wykrakałem niestety.
Tele czekaliśmy na efekty eksperymentów, że łykniemy renowację w jakiejkolwiek postaci.

...chyba że nie łykniemy, ale czy mamy inne wyjście niż łyknąć?
 

Koval92

Kapłan
Ja juz naprawde chcę, żeby oni przestali eksperymentować i się pytać ludzi bo ludziom ciągle coś nie będzie pasować, jeszcze nigdy nikt się nie urodził kto by każdemu dogodził. Niech już szybko to wprowadzą na live bo tylko czas tracimy.
 

DeletedUser

Guest
Nie sadze, by byl z tym problem. Na becie juz maja przeciez budynki "poziomowe"zamiast "rozdzialowych",
Na produkcji budynki "poziomowe' z bety są już od 1-2 tygodni albo i dłużej - wcześniej wybudowany budynek eventowy nie miał ikony rozdziału - pamiętam, ze kilka razy musiałem sprawdzać statystyki na architekcie, żeby zobaczyć kiedy był zdobyty.
Zawsze mnie bawiło, że budynki w magazynie miały tę informacje a wybudowane nie (może to był jeden z problemów)

Nie ma oczywiście renowacji / zakładki rozbuduj - ale to inna kwestia.

Co do linkowania - dość ciekawa sprawa - przypomniało mi się, że kiedyś miałem 2 identyczne budynki z zestawu zdobyte na różnych rozdziałach (w trakcie eventu skończyłem rozdział) i były traktowane jako oddzielne budynki jeżeli chodzi o link bonus.
Łączenie budynków z różnych rozdziałów działało zawsze i to się chyba nie zmieniło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
kiedyś miałem 2 identyczne budynki z zestawu zdobyte na różnych rozdziałach (w trakcie eventu skończyłem rozdział) i były traktowane jako oddzielne budynki jeżeli chodzi o link bonus.
Łączenie budynków z różnych rozdziałów działało zawsze i to się chyba nie zmieniło.
Jedyne co to mogą się tylko różnić statystyką czyli ten z wcześniejszej epoki będzie miał zachowane statystyki niższe z poprzedniego rozdziału w stosunku do tych zdobytych w nowym rozdziale. Ale tutaj mogę się mylić :)
 

Hassano

Łucznik
Na fb leci czat na żywo i już widze że osoby tam piszące to zwykłe boty któe nie mają nic sensownego do powiedzenia.. śmiech na sali.. już 3x mnie ręka świerzbiła żeby tam napisać ale od razu przypomina mi sie ban dla kolegi :D i jakoś sie jeszcze powstrzymuje..
 

visit0r

Paladyn
Na fb leci czat na żywo i już widze że osoby tam piszące to zwykłe boty któe nie mają nic sensownego do powiedzenia.. śmiech na sali.. już 3x mnie ręka świerzbiła żeby tam napisać ale od razu przypomina mi sie ban dla kolegi :D i jakoś sie jeszcze powstrzymuje..
fb stal sie zrdlem lewackiej propagandy sukcesu czego dobrym przykladem jest aktualne kasowanie profili bedacych sprzeciwem wobec promocji pedofilii prowadzonej przez warszawski ratusz
 

DeletedUser3033

Guest
hmm a znacie takie ulubione przysłowie polskich polityków ?
" Co tu by zrobić by nic nie robić ";)
 

DeletedUser

Guest
w sumie to IG zaczeło całą zabawę z FB, mają swoją platformę do komunikacji, swój produkt IT to teraz tam zaczeli agresywną politykę promocji
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ja bym bardzo prosił aby nasze forum było wolne od polityki, to ma być zabawa, gra i nie chciałbym abyśmy za chwile zaczęli na na tej płaszczyźnie się kłócić. Jeżeli nie uszanujecie mojej prośby posty na ten temat będą kasowane jako treść nie związana z tematem.
 

visit0r

Paladyn
Ja bym bardzo prosił aby nasze forum było wolne od polityki, to ma być zabawa, gra i nie chciałbym abyśmy za chwile zaczęli na na tej płaszczyźnie się kłócić. Jeżeli nie uszanujecie mojej prośby posty na ten temat będą kasowane jako treść nie związana z tematem.
jaka ładna forma grożby, lubie takie subtelnosci ;)
 

Koval92

Kapłan
Ogólnie to dzisiejszy live stream na Facebooku (na którym mnie zbanowaliście za wyrażenie negatywnej opinii więc nie mogłem się o nic spytać w komentarzu) , był zabawny pod pewnym względem. Poszło do pana z ostatniego video w którym przedstawiał rozdział konstruktów pytanie:

"mam dużo budynków z eventów i nie mam gdzie ich postawić, co zrobić?"

odpowiedź była taka:

"Moja rada to wybrać swoje ulubione budynki, postawić je i ulepszyć za pomocą naszego nowego zaklęcia renowacji i ulepszać je wraz z rozwojem miasta, trzeba wybrać bo niezależnie od tego ile miejsca wam udostępnimy, to i tak wszystkiego nie postawicie z każdego eventu"

I na czacie takie "o czym on w ogóle mówi, jakie zaklęcie renowacji" itd, gościu proponuje rozwiązanie w grze, które jeszcze nawet nie zostało zapowiedziane, kiedy wejdzie na serwery live, a on mówił już w czasie teraźniejszym, "weź, użyj, ulepsz"

Ja już naprawdę cisnę taką bekę z Inno Games że to jest masakra, wygląda na to, że oni już naprawdę się pogubili w tym wszystkim i sami nie wiedzą, że jeszcze pewnych rzeczy nie wprowadzili.
 

visit0r

Paladyn
Ogólnie to dzisiejszy live stream na Facebooku (na którym mnie zbanowaliście za wyrażenie negatywnej opinii więc nie mogłem się o nic spytać w komentarzu) , był zabawny pod pewnym względem. Poszło do pana z ostatniego video w którym przedstawiał rozdział konstruktów pytanie:

"mam dużo budynków z eventów i nie mam gdzie ich postawić, co zrobić?"

odpowiedź była taka:

"Moja rada to wybrać swoje ulubione budynki, postawić je i ulepszyć za pomocą naszego nowego zaklęcia renowacji i ulepszać je wraz z rozwojem miasta, trzeba wybrać bo niezależnie od tego ile miejsca wam udostępnimy, to i tak wszystkiego nie postawicie z każdego eventu"

I na czacie takie "o czym on w ogóle mówi, jakie zaklęcie renowacji" itd, gościu proponuje rozwiązanie w grze, które jeszcze nawet nie zostało zapowiedziane, kiedy wejdzie na serwery live, a on mówił już w czasie teraźniejszym, "weź, użyj, ulepsz"

Ja już naprawdę cisnę taką bekę z Inno Games że to jest masakra, wygląda na to, że oni już naprawdę się pogubili w tym wszystkim i sami nie wiedzą, że jeszcze pewnych rzeczy nie wprowadzili.
nie wie prawica co czyni lewica, gostek jest z dzialu PR i ma za zadanie nawinac makaron na uszy, sprzedac produkt, jezeli czytelnicy maja znajomych przedstawicieli handlowych to wiedza doskonale ze taka osoba potrafi tylko klepac wyuczone formulki zupelnie nie znajac ich sensu, w tym przypadku moglo byc podobnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry