• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Nie wiem, wszyscy u nas już rozpoczęli produkcje bo ponoć miała dzisiaj wystartować, jest 15;00 prawie i dalej nic.

Zaraz się okaże, że za tydzień.

Zrozum @Koval92, to jest firma, ktora prowadzi biznes.
A co do teorii spiskowych, nie za bardzo rozumiem, czym oczekiwania
Niemcow mialyby sie roznic od oczekiwan np. Polakow czy Francuzow.

Oczekiwania? Niczym. Możliwości? Ogromnie. Niemcy mają ceny w Elvenarze takie jak Polacy a zarobki o wiele wyższe. InnoGames bierze nas w jednej kategorii rynkowej z nimi, ceny dla Rosjan są już o 70% niższe, wszystko dlatego, że Polska należy do UE.
 
Ostatnia edycja:
Oczekiwania? Niczym. Możliwości? Ogromnie. Niemcy mają ceny w Elvenarze takie jak Polacy a zarobki o wiele wyższe. InnoGames bierze nas w jednej kategorii rynkowej z nimi, ceny dla Rosjan są już o 70% niższe, wszystko dlatego, że Polska należy do UE.
Odwroce to myslenie. Polska nalezy do UE i chce byc zaliczany do tej samej kategorii,
co pozostali mieszkancy Europy. Nie zycze sobie byc traktowany jak ubogi krewny.

Przy okazji, nawet gdyby IG bardzo chcialo takie roznice cenowe wprowadzic (czyli
de facto dyskryminacje innych obywateli UE), to zakazuje tego unijne prawo, wiec nie
za bardzo wiem, do kogo te swoje narzekania i pretensje kierujesz i czemu one maja
sluzyc. Ja jak chce dac upust frustracji ide na trening. Plus tego jest taki, ze moge sie
wyzyc nie zawracajac gitary innym. Polecam.
 

Koval92

Kapłan
Odwroce to myslenie. Polska nalezy do UE i chce byc zaliczany do tej samej kategorii,
co pozostali mieszkancy Europy. Nie zycze sobie byc traktowany jak ubogi krewny.

Przy okazji, nawet gdyby IG bardzo chcialo takie roznice cenowe wprowadzic (czyli
de facto dyskryminacje innych obywateli UE), to zakazuje tego unijne prawo, wiec nie
za bardzo wiem, do kogo te swoje narzekania i pretensje kierujesz i czemu one maja
sluzyc. Ja jak chce dac upust frustracji ide na trening. Plus tego jest taki, ze moge sie
wyzyc nie zawracajac gitary innym. Polecam.

Ja nie życzę sobie takich samych cen dla Polaków jak dla Niemców oraz gorszego traktowania, nam nikt na forum nie odpowiada bezpośrednio, im moderatorzy obiecują bezpośrednio wdrożenie pewnych rozwiązań do gry bo są wyznaczonymi do tego osobami i robią wszystkie eventy pod głosowania na niemieckim forum.

U nas moderatorzy mogą tyle, że nic nie mogą i raz na pół roku wysyłają pomysł naszych graczy dalej, żeby Herr Deutsch sobie nim podtarł 4 litery.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm nie podważam słuszności jak i waszych przekonań
może nie merytorycznie się wyrażę nom cóż zasady forum jak i gry są jakie są nawet bym powiedział że są sprzeczne ale to inny temat
niejasno poruszacie sprawy biznesowe to zadam pytanie wy jako firma
- wolicie zarobić 500zł od 5 klientów
- czy zarobić 500zł od 500 klientów
a nom w skali czasu ?
 

Koval92

Kapłan
Ja nie jestem firmą, ja jestem graczem. Gracze nie mogą się kierować interesem firmy tylko swoim i jeżeli widzą, że pod jednym określeniem "gracze Elvenaru" są jednocześnie gracze z różnych krajów i jeden wydaje 1/19 swojej wypłaty, drugi wydaje 1/125 swojej wypłaty i otrzymują to samo, to będę się oburzać.

Nie będę używać nickname'ów ale są gracze z top mieszkający w Niemczech, płacący w euro i grający na polskich serwerach z powodu braku ograniczeń geolokacyjnych w Elvenarze.
 

Koval92

Kapłan
Czego w ponizszym cytacie nie zrozumiales ?
Ktorego z tych czterech slow ?

Wiem, że zakazuje unijne prawo, ja narzekam na to, że obecna sytuacja jest spowodowana wejściem Polski do UE przez co jest prawnie usankcjonowana dyskryminacja Polaków w stosunku do narodu panów i władców. To, że zakazuje tego unijne prawo nie zmienia faktu, że jest to dyskryminacja.

Poza tym, unijne prawo zakazało już lootboxów jako formy hazardu a Elvenar dalej je stosuje, ostatnio w "Karnawale", tylko dlatego, że jeszcze poszczególne kraje nie dostosowały swojego prawa do regulacji UE.

Dobra tyle ode mnie na ten temat, bo nie chcę kłótni o takie głupoty.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm aż mi się skojarzył filmik że mucha nie siada :D
nom nie istotne wszyscy czekają na info o PB
w sumie i ja czekam tylko na odwołanie imprezy elfy zacząłem na całego
i ani myślę to teraz burzyć :cool:
 

Koval92

Kapłan
hmm aż mi się skojarzył filmik że mucha nie siada :D
nom nie istotne wszyscy czekają na info o PB
w sumie i ja czekam tylko na odwołanie imprezy elfy zacząłem na całego
i ani myślę to teraz burzyć :cool:

Szybciej się chyba produkcje 2-dniowe zrobią niż ta przygoda się zacznie, nie zdziwię się, jak wystartuje w przyszłym tygodniu
 

DeletedUser

Guest
obecny ewent był niemal* bezwartościowy (poziom walentynkowego).
Poza tym jak mam mieć wybór ewent a PB to co to za wybór :)

* niemal ponieważ jednak secik przyjazny a i cenna nauczka o polityce iG, ponowię moję teorię że im grafiki rozjechały i ten ewent miał być po wprowadzeniu renowacji jak próba świeżego podejścia do tematu
 

Tajniakos

Paladyn
Ja nie życzę sobie takich samych cen dla Polaków jak dla Niemców oraz gorszego traktowania,
@Koval92 niestety to nie jest koncert życzeń.
IG dba o swoje interesy i widocznie taka taktyka biznesowa im odpowiada i ani Ty ani nikt inny tego nie zmieni dopóki nie zmieni się polityka firmy :).
Dobra tyle ode mnie na ten temat, bo nie chcę kłótni o takie głupoty
@Koval92 zawsze jak wstawiasz jakiś post musisz wziąć pod uwagę że może on znaleźć swoich przeciwników jak i zwolenników i nie możesz naszego odmiennego zdania odbierać jako ataki na Siebie.
Szybciej się chyba produkcje 2-dniowe zrobią niż ta przygoda się zacznie, nie zdziwię się, jak wystartuje w przyszłym tygodniu
W takim stanie jaki mamy teraz nie wyobrażam sobie ściągania z manu i warsztatów produkcji nie wiedząc co ściągam. Pół biedy jak to będzie jedna odznaka to wiadomo co zbierać. Schody zaczną się jak zaczniemy mieszać produkcję. Nigdy nie miałem parcia na przygody choć teraz fragmenty zaklęć są łakomym kąskiem :) i wolałbym zbierać produkcję świadomie a nie na chybił trafił.:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2017

Guest
W takim stanie jaki mamy teraz nie wyobrażam sobie ściągania z manu i warsztatów produkcji nie wiedząc co ściągam. Pół biedy jak to będzie jedna odznaka to wiadomo co zbierać. Schody zaczną się jak zaczniemy mieszać produkcję. Nigdy nie miałem parcia na przygody choć teraz fragmenty zaklęć są łakomym kąskiem :) i wolałbym zbierać produkcję świadomie a nie na chybił trafił.:)
Też nie jestem zwolennikiem klepanie odznak są ciekawsze zajęcia w tej grze jednak fragmenty zaklęć nie powiem raczej warto choćby ścieżkę lub dwie zrobić. Z drugiej strony dziwi mnie fakt że niektórzy tak się przyzwyczaili do tego że wszelkie wydarzenia wchodzą do nas po tygodniu od bety że już zaczęli nastawiać produkcję na nie. Jednak jak ostatnio widać ten "tygodniowy" poślizg znacznie się już wydłuża przykład chociażby event karnawałowy ;)
Dlatego wolę poczekać na oficjalne info a dopiero wtedy dostawiać i rozpoczynać produkcję na przygody.
Inaczej wygląda to tak jedzmy na weekend już w czwartek to będzie pierwsi :)
 

Koval92

Kapłan
Bo beta była tydzień przed serwerami live, dopóki nie zrąbali czegoś z eventem karnawałowym.

Jak poczekasz na ogłoszenie to nie nastawisz produkcji 2d żeby sie skonczyly przed startem.
 

DeletedUser2017

Guest
Bo beta była tydzień przed serwerami live, dopóki nie zrąbali czegoś z eventem karnawałowym.

Jak poczekasz na ogłoszenie to nie nastawisz produkcji 2d żeby sie skonczyly przed startem.
Jak zacznią się przygody to nie potrwają 2-3dni a znacznie dłużej zresztą nie gra to roli ponieważ tego typu wydarzenie to udział całego lub części bractwa i tutaj ważne jest rozłożenie produkcji na poszczególne osoby a nie jak w zwykłym evencie każdy robi dla siebie.
Czyli tzw. podział zadań na poszczególne odznaki.
 

DeletedUser3575

Guest
Przemek weź na luz- ja też mam nastawione dwudniowe ku chwale Owieczek :D
Ba od poniedziałku ciągle uważam żeby ich nie zebrać przypadkiem :D
 

gamin

Rozbójnik
Tymczasem, na becie pojawiło się nowe zaklęcie dostępne poprzez tworzenie w akademii.
pet.JPG

Koszt to 2 x katalizator i 5 reliktów (losowo chyba)

Najciekawszy jest fakt, że nikt nie ma pojęcia do czego ma służyć (niektórzy już stworzyli i czekają co z nim zrobić :D), a team na becie milczy i nie udziela żadnych info w tym temacie.
 

visit0r

Paladyn
Odwroce to myslenie. Polska nalezy do UE i chce byc zaliczany do tej samej kategorii,
co pozostali mieszkancy Europy. Nie zycze sobie byc traktowany jak ubogi krewny.

Przy okazji, nawet gdyby IG bardzo chcialo takie roznice cenowe wprowadzic (czyli
de facto dyskryminacje innych obywateli UE), to zakazuje tego unijne prawo, wiec nie
za bardzo wiem, do kogo te swoje narzekania i pretensje kierujesz i czemu one maja
sluzyc. Ja jak chce dac upust frustracji ide na trening. Plus tego jest taki, ze moge sie
wyzyc nie zawracajac gitary innym. Polecam.
nie słyszałeś o europie 2 prędkości? nie tylko w grach, to mały pikuś, nawet skład żywnosci na naszym rynku mamym gorszy przy wyższej cenie
 

Tajniakos

Paladyn
Tymczasem, na becie pojawiło się nowe zaklęcie dostępne poprzez tworzenie w akademii.


Koszt to 2 x katalizator i 5 reliktów (losowo chyba)
@gamin coś na temat tego zaklęcia czytałem i podobno jest to błąd w grze albo IG zaliczyło falstarta z zaklęciem, które chce wprowadzić a jeszcze tego nie zapowiedzieli :) To uzasadniało by ciszę na forum bety;)
może @jarq wie coś więcej na ten temat :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry