• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.
Ty no patrz.. zwiad też można skrócić! Niesłychane.
A co ma czar do budynków (cuda)?
Wlasnie o to mi chodzilo, ze przyspieszaczy mozna uzyc do wielu rzeczy,
dlatego nie za bardzo dostrzeglem zwiazek miedzy moim gdybaniem
na temat skracania produkcji w manufakturach, a wspomnianymi
przez ciebie przyspieszaczami. Stad przyklad z cudami, gdzie jedno
drugiemu rowniez nie przeszkadza ;) Niewazne, nie ma sie co ciagac
za slowka.
No tak.. gdybanie gdybaniem. Ja wiem, że często piszesz mądrze, ale tutaj to raczej nie zabłysnąłeś.
Wcale nie probowalem ;) Jestesmy w temacie spoilerow, gdzie
sila rzeczy niewiele rzeczy wiadomo na pewno i gdzie mozna sobie wlasnie
pogdybac. Nie mam tez najmniejszego zamiaru upierac sie przy swoich
przypuszczeniach, bo dotychczas prawie zawsze sie mylilem przy
okazji takich zabaw w zgadywanki, na przyklad co do katalizatorow :)
Na razie najbardziej sensowne wydaje mi sie przypuszczenie
wysuniete przez @Ljosael.
Pozdrawiam.
 
Post wyslany na zlecenie @Nusion ;)
Na FB ktos wrzucil screena z ktoregos z anglojezycznych serwerow, na
ktorym pokazane jest ogloszenie z trabki z informacja, ze Przygody Bractw
wystartuja w poniedzialek 25 marca.
 

DeletedUser1921

Guest
I pod Amerykanow, nie zapominaj o Amerykanach i o Jenny ;)
Masz racje, to skandal, ze za grupy docelowe wybieraja grupy graczy,
ktore pozwola sie projektowi utrzymac i wyplacic pracownikom pensje.
To oczywiste, ze IG powinno dzialac jak instytucja charytatywna, a ich
grupa docelowa powinni byc obywatele Zimbabwe i Ekwadoru.
A jeszcze lepiej San Escobar.

Zrozum @Koval92, to jest firma, ktora prowadzi biznes.
A co do teorii spiskowych, nie za bardzo rozumiem, czym oczekiwania
Niemcow mialyby sie roznic od oczekiwan np. Polakow czy Francuzow.
O uwierz jest różnica ewentów,nagród,itp. Ot taka prawda.
 

DeletedUser2017

Guest
To oburzajace na znak protestu powinniśmy zakończyć grę lub całkowicie olać przygody skoro oni dostaną więcej fragmentów od nas :mad:
 

Tajniakos

Paladyn
To może i ja zrobię sobie popcorn i poczytam :) teorii spiskowych nigdy za dużo :D
@ThomASBBor89 przeglądam tematy na wielu forach międzynarodowych i praktycznie każde z nich jest podpięte do wiadomości z bety. Nie wiem skąd bierzesz takie info ale z chęcią poczytam jak mi wkleisz linka bo to o czym piszesz jest bardzo interesujące ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1921

Guest
To może i ja zrobię sobie popcorn i poczytam :) teorii spiskowych nigdy za dużo :D
@ThomASBBor89 przeglądam tematy na wielu forach międzynarodowych i praktycznie każde z nich jest podpięte do wiadomości z bety. Nie wiem skąd bierzesz takie info ale z chęcią poczytam jak mi wkleisz linka bo to o czym piszesz jest bardzo interesujące ;)
A mało dowodów na to wszystko gracze piszą. Mają,więcej,lepiej a my mamy produkt 3-kategorii. Nic dodać nic ująć.
 
A mało dowodów na to
Malo. A wlasciwie nie ma zadnych.
wszystko gracze piszą.
Tak. Czytaja takie posty, jak Twoje (bez urazy, to naprawde nie jest zaden
personalny atak, chodzi mi tylko o tresc), traktuja to jako dowod, potem sami
takie teorie powielaja, ktore z kolei nastepni gracze traktuja jako dowod i
tak dalej, i tak dalej...
Mają,więcej,lepiej a my mamy produkt 3-kategorii
Zalozylem kiedys konto na niemieckim serwerze (pewnie juz dawno je skasowali ;) )
i nagrody w evencie byly takie same jak u nas. Takze pisze z wlasnego doswiadczenia,
nie opierajac sie na zaslyszanych czy przeczytanych opiniach. Niczego nie bylo wiecej
i nic nie bylo lepsze. Produkt jest ten sam, nagrody w eventach takie same.
 

Tajniakos

Paladyn
Jedynym miejscem gdzie może być nie lepiej a więcej to beta tester. Tu akurat ma prawo tak być bo w końcu to serwer testowy. Testowane są wszelkie aspekty gry przez błędy po ilości np cukierków danych nam w ivencie. Nie wierzę źe IG jedzie na kilku kodach wstawia w gre inne aktualizacje po to tylko żeby jednym dać coś więcej a innym mniej. Wiele zaniedbań można im niestety zarzucić ale nie grę na dwa fronty dzieląc graczy na lepszych i gorszych. Dlatego jak czytam tak powielane teorie spiskowe to z lekka mnie rusza ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Mechanika gry powinna być teoretycznie identyczna na wszystkich serwerach oprócz bety.
Skoro G nie potrafi sobie poradzić z jedną wersją gry , to wyobraźmy sobie, że musi zapanować nad różnymi wersjami dla różnych krajów - jakby kogoś interesowała lista serwerów : https://www.elvenstats.com/tournaments

Jedyne, co mogłoby temu przeczyć to pierwsze wyzwanie i 2 wersje eventu z różną liczbą wymaganych odznak dla różnych graczy (nie wiadomo na jakiej podstawie) - tutaj mechanika była ewidentnie inna.
Do tej pory nikt tego nie raczył wyjaśnić (chyba, że coś przeoczyłem) i pomimo, że nie lubię teorii spiskowych to w pewnym stopniu burzy to założenie o równym traktowaniu wszystkich.

W/g mnie obecnie serwery / kraje różnią się głównie liczbą promocji - wiemy, że to się może różnić nawet na polskich serwerach i tutaj podejrzewam, że w Stanach czy w Niemczech jest takich promocji znacznie więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
W/g mnie obecnie serwery / kraje różnią się głównie liczbą promocji - wiemy, że to się może różnić nawet na polskich serwerach i tutaj podejrzewam, że w Stanach czy w Niemczech jest takich promocji znacznie więcej.
Nic prostszego jak zapytać graczy z bety przecież oni też grają na swoich macierzystych serwerach tak jak u nas. Świat elvenara jednak jest za mały na teorie spiskowe które bardzo szybko można obalić faktami.

Fakty są takie że: Alan Turing-twórca komputera był gejem, Jezus był żydem, Józef Piłsudski był socjalistą, nasza planeta Ziemia nie jest płaska a spiskowcy są po prostu niedoinformowani :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nic prostszego jak zapytać graczy z bety przecież oni też grają na swoich macierzystych serwerach tak jak u nas. Świat elvenara jednak jest za mały na teorie spiskowe które bardzo szybko można obalić faktami.
Przecież nikt z graczy nie monitoruje liczby , czasu i rodzaju promocji na jakimkolwiek serwerze ;)
 

Tajniakos

Paladyn
Widze, ze to wersja, ktora miala wiekszosc graczy w pierwszej edycji
Wyzwan na serwerach live, czyli ta premiujaca dluzsze produkcje.
Jesli taka wejdzie i u nas, znow wystarczy przygotowac 38 warsztatow
z produkcja 1d i Wyzwania skoncza sie jednym pociagnieciem myszki ;)
63418813aLf.jpg

Biorąc pod uwagę ilość warsztatów, które nastawiłem na dobowe produkcje, to moim zdaniem Twoje wyliczenie się w 100% sprawdzi.Warunkiem jest tak jak napisałeś - wyzwanie musi wejść do nas w takim samym stanie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry