• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
@gamin coś na temat tego zaklęcia czytałem i podobno jest to błąd w grze albo IG zaliczyło falstarta z zaklęciem, które chce wprowadzić a jeszcze tego nie zapowiedzieli :) To uzasadniało by ciszę na forum bety;)
może @jarq wie coś więcej na ten temat :)

To zaklęcie może być rzucane na ewoluujące budynki, czyli element który jeszcze nie został wprowadzony do gry.
Jarq nic wam nie powie bo nawet na forum bety Obersturmführerzy z IG zakazali się wypowiadać na temat tego zaklęcia.

Poza tym, chodzą słuchy, że tuż po przygodzie zaczyna się ZNOWU jakiś poważny event.
 

DeletedUser2262

Guest
Z tego co słyszałem tu i tam, to ma być niespodzianka, do tego ma być jeszcze budynek i ponoć ma się pojawić razem z eventem wielkanocnym.
 

Koval92

Kapłan
Z tego co słyszałem tu i tam, to ma być niespodzianka, do tego ma być jeszcze budynek i ponoć ma się pojawić razem z eventem wielkanocnym.

Ciekawe co wymyślili :D
Ogólnie 2x pod rząd był kult feniksa, zastanawia mnie, czy znów wróci w nieco zmienionej odsłonie czy będzie jakiś całkiem nowy event.

Szkoda, że inne eventy nie wracają, np. budynków Eldrasirów nie można zdobyć od 2 lat :/
 

DeletedUser110

Guest
U mnie już jest, tylko na fonie:
IMG-0716.png
 

DeletedUser3575

Guest
Może będzie to coś w stylu posiadania własnego chowańca?
 
Pogdybam sobie ;)
Wydaje mi sie, ze moze chodzic o skrocenie czasu produkcji w manufakturze, na
ktora rzuci sie takie zaklecie, cos jak pieciominutowe produkcje w warsztatach.
Mamy zwiekszenie produkcji (magiczna produkcja), ale skrocenia czasu nie ma.
Ikonka kojarzy mi sie z surowcami, czar rzuca sie na budynek, wiec jesli nie
manufaktury to co ? ;)
 

Nusion

Kapłan
Pogdybam sobie ;)
Wydaje mi sie, ze moze chodzic o skrocenie czasu produkcji w manufakturze, na
ktora rzuci sie takie zaklecie, cos jak pieciominutowe produkcje w warsztatach.
Mamy zwiekszenie produkcji (magiczna produkcja), ale skrocenia czasu nie ma.
Ikonka kojarzy mi sie z surowcami, czar rzuca sie na budynek, wiec jesli nie
manufaktury to co ? ;)

Może nie tylko na manufaktury, a na wszystkie produkcje... Podwójna informacja o produkcjach jest we wszystkich budynkach produkcyjnych, a to z kolei ma związek ze zmianami, które wejdą w najbliższym evencie. A więc i z tym zaklęciem. Byłoby nieźle przyspieszyć sobie produkcję wojska na przykład :D
 

DeletedUser3575

Guest
Klikał turnieje i kawę parzył :D

Nie piję kawy :cool:

Nadal myślę że skoro to ma związek z eventem wielkanocnym to pewnie nagrodą główną będzie jakieś toto wyklute z jaja, które trzeba będzie karmić żeby dawało jakiś bonus dla miasta. Nakarmisz masz przez jeden dzień bonus dla woja albo maniek, nie karmisz nie masz nic. Może nazwa chowaniec nie jest adekwatna ale inna nie przychodzi mi do głowy.
 

Christo

Rozbójnik
Pogdybam sobie ;)
Wydaje mi sie, ze moze chodzic o skrocenie czasu produkcji w manufakturze, na
ktora rzuci sie takie zaklecie, cos jak pieciominutowe produkcje w warsztatach.
Mamy zwiekszenie produkcji (magiczna produkcja), ale skrocenia czasu nie ma.
Ikonka kojarzy mi sie z surowcami, czar rzuca sie na budynek, wiec jesli nie
manufaktury to co ? ;)
Przecież można aktualna produkcję w manufakturze skrócić przyśpieszaczem dostępnym w inwentarzu, więc nie wiem skąd takie gdybanie.
 

DeletedUser4101

Guest
Cześć, wiecie coś może kiedy będzie najbliższy event? lub przygoda bractw? o_O:)
 

DeletedUser3575

Guest
Na becie piszą, że będzie też wiadomości na apce nosił od miasta do miasta.
 

Christo

Rozbójnik
Produkcje wojska tez mozna skrocic przyspieszaczem, a mimo to mamy
cuda przyspieszajace szkolenie. A gdybanie to gdybanie ;)
Ty no patrz.. zwiad też można skrócić! Niesłychane. A co ma czar do budynków (cuda)? Wybacz, ale nie widzę tutaj logiki. W końcu jest mowa o zaklęciu. No tak.. gdybanie gdybaniem. Ja wiem, że często piszesz mądrze, ale tutaj to raczej nie zabłysnąłeś.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ten czar ma być faktycznie do ewentów to wpadłem na taki pomysł:
- zbieramy te różne rupiecie wokół miasta
- używa się ich (z katalizatoram a jakże) do produkcji tego czaru
- ten czar przywołuje chowańca, który buduje poziom wybranego budynku z puli nagród głównych

W efekcie ile sobie tego naprodukujesz to taką masz nagrodę główną (zastąpi elementy wyciągane ze skrzyń a potrzebne do nagrody głównej). To na razie takie luźne podejście bo nie wiem co z nagrodami dziennymi/skrzyniami ale po karnawale widać że mocno zubożały (tu też jest pewien ukryty paradoks)
 
Status
Zamknięty.
Do góry