• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Oczywiście fajnie jest, że tak pozwalają graczom zdobyć dużo fragmentów zaklęć itd, natomiast niektórzy są już zmęczeni tym stałym hukiem w grze od miesiąca, szczególnie po wymagającym evencie karnawałowym. Zbyt dużo eventów na zbyt małej przestrzeni czasowej.
 

Sorcha

Rycerz
Na becie zaczęły się dziś wyzwania

View attachment 757


Nagrody tym razem inne niż wcześniej:
500 fragmentów
3 katalizatory
1000 fragmentów
5 katalizatorów
25 mgieł

A tuż za rogiem event wielkanocny...

Dopiero co się zaczęły Przygody Bractw, a za tydzień pewnie wyzwania, a po wyzwaniach event wielkanocny czy to są te zapowiadane zmiany?:confused: Jak pogodzić rozbudowę budynków dla obecnej rasy w której się jest z trzymaniem warsztatów pod eventy.
 

DeletedUser

Guest
@Koval92 kogo masz na myśli pisząc niektórzy?

Ja tam czekam na te zadania a i o tyle fajnie że z PB siezgra czyli nawet nei będę musiał budynków burzyć, i pewnie jak reszta czekam z niecierpliwością na wielkanocny z (oby) studniami i placówkami...
 

Tajniakos

Paladyn
Oczywiście fajnie jest, że tak pozwalają graczom zdobyć dużo fragmentów zaklęć itd, natomiast niektórzy są już zmęczeni tym stałym hukiem w grze od miesiąca, szczególnie po wymagającym evencie karnawałowym. Zbyt dużo eventów na zbyt małej przestrzeni czasowej.
@Koval92 gdyby nie te iventy to w grze mało co by się dzialo i wtedy byłby lament dlaczego tak jest. Jak się coś dzieje to źle bo za dużo;) Swojego czasu wszelkie iventy miały służyć spowolnieniu nas graczy. Na szczęście dzięki wprowadzeniu nowych nagród nie jest to aż tak dokuczliwe.Jednym głównym minusem jest wymuszanie na nas stawiania wiekszej ilosci manu i warsztatów na 1 lvl, ale i to przy odrobinie szczęścia nie jest aż tak uciazliwe:)
Jak pogodzić rozbudowę budynków dla obecnej rasy w której się jest z trzymaniem warsztatów pod eventy.
@Sorcha uwierz że się da :) może nie w czasie iventu ale zaraz po nim można z zapasem wygranych przyspieszaczy szybko nadrobić z nawiązką :)
 

Koval92

Kapłan
@Koval92 gdyby nie te iventy to w grze mało co by się dzialo i wtedy byłby lament dlaczego tak jest. Jak się coś dzieje to źle bo za dużo;) Swojego czasu wszelkie iventy miały służyć spowolnieniu nas graczy. Na szczęście dzięki wprowadzeniu nowych nagród nie jest to aż tak dokuczliwe.Jednym głównym minusem jest wymuszanie na nas stawiania wiekszej ilosci manu i warsztatów na 1 lvl, ale i to przy odrobinie szczęścia nie jest aż tak uciazliwe:)

@Sorcha uwierz że się da :) może nie w czasie iventu ale zaraz po nim można z zapasem wygranych przyspieszaczy szybko nadrobić z nawiązką :)

jak się ma całą mapę miasta wykupioną za diamenty to oczywiście, że się da. U nas pewne osoby własnie z tego powodu nie biorą udziału w przygodzie, bo nie mają gdzie dostawić czegokolwiek. Wszystko też zależy od rozdziału w którym się jest.
 

Sorcha

Rycerz
@Koval92 gdyby nie te iventy to w grze mało co by się dzialo i wtedy byłby lament dlaczego tak jest. Jak się coś dzieje to źle bo za dużo;) Swojego czasu wszelkie iventy miały służyć spowolnieniu nas graczy. Na szczęście dzięki wprowadzeniu nowych nagród nie jest to aż tak dokuczliwe.Jednym głównym minusem jest wymuszanie na nas stawiania wiekszej ilosci manu i warsztatów na 1 lvl, ale i to przy odrobinie szczęścia nie jest aż tak uciazliwe:)

@Sorcha uwierz że się da :) może nie w czasie iventu ale zaraz po nim można z zapasem wygranych przyspieszaczy szybko nadrobić z nawiązką :)
Kiedyś jak eventy nie były jeden za drugim, to faktycznie event spowalniał rozbudowę miasta, ale od wejścia w rasy gościnne miejsca robi się coraz mniej i jak leci event za eventem to nawet nie ma czasu odbudować tego co się wykasowało żeby postawić "tylko na event".
Czas nie jest problemem, dzięki przyśpieszaczom, problemem jest miejsce. Kiedyś spowalniało się przez brak przyśpieszaczy, zwiady były krótkie, teraz przyśpieszacze są, zwiady się niestety wydłużyły (jakoś prowincje trzeba zdobyć lub relikty) tylko miejsca na budynki brak.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Kiedyś jak eventy nie były jeden za drugim, to faktycznie event spowalniał rozbudowę miasta, ale od wejścia w rasy gościnne miejsca robi się coraz mniej i jak leci event za eventem to nawet nie ma czasu odbudować tego co się wykasowało żeby postawić "tylko na event".
Czas nie jest problemem, dzięki przyśpieszaczom, problemem jest miejsce. Kiedyś spowalniało się przez brak przyśpieszaczy, zwiady były krótkie, teraz przyśpieszacze są, zwiady się niestety wydłużyły (jakoś prowincje trzeba zdobyć lub relikty) tylko miejsca na budynki brak.
t zauwazylem odwrotna tendencje, po wejsciu w zywiolaki zmiana rozmiarow budynkow zwiekszyla mi wolne miejsce, gdy wszedlem w amunow, wyglada znowu na zwiekszenie wolnego pola, oczywiscie nie mam juz od dawna ekspansji z mapy i tak samo nie kupilem w ostatnim czasie tej za diamenty
 

Koval92

Kapłan
t zauwazylem odwrotna tendencje, po wejsciu w zywiolaki zmiana rozmiarow budynkow zwiekszyla mi wolne miejsce, gdy wszedlem w amunow, wyglada znowu na zwiekszenie wolnego pola, oczywiscie nie mam juz od dawna ekspansji z mapy i tak samo nie kupilem w ostatnim czasie tej za diamenty

Na pewno w żywiołakach zwiększyło Ci się miejsce? Żywiołaki to drugi najwięcej zajmujący rozdział po konstruktach pod względem budynków. Pytam z ciekawości bo ja je mam dopiero przed sobą, za jakieś 3-6 miesięcy.
 

Sorcha

Rycerz
t zauwazylem odwrotna tendencje, po wejsciu w zywiolaki zmiana rozmiarow budynkow zwiekszyla mi wolne miejsce, gdy wszedlem w amunow, wyglada znowu na zwiekszenie wolnego pola, oczywiscie nie mam juz od dawna ekspansji z mapy i tak samo nie kupilem w ostatnim czasie tej za diamenty
Póki budynki nie zmieniają orientacji eventy można robić spokojnie, problem się zaczyna gdy masz zrobić 'rozbuduj budynek do poziomu X albo większego' a tu ten poziom to zmiana orientacji z poziomej na pionową lub odwrotnie a masz akurat "przejściowe" braki z ekspansjami. No po prostu brak miejsca:oops:!
 

Tajniakos

Paladyn
jak się ma całą mapę miasta wykupioną za diamenty to oczywiście, że się da. U nas pewne osoby własnie z tego powodu nie biorą udziału w przygodzie, bo nie mają gdzie dostawić czegokolwiek. Wszystko też zależy od rozdziału w którym się jest.
@Koval92 nie możesz zwalać też całej winy na to że czegoś nie możesz w grze tylko dlatego że inni mogli bo kupili to za diamenty bo mijasz sie z prawdą. Ja nie kupuje Expansji za diamenty i nie przeszkadza mi to w tym, żeby cokolwiek sobie nastawić i dłubać ;) wystarczy chcieć ;) Jak nie chce to nic mi nie pomoże nawet diamenty :)
Czas nie jest problemem, dzięki przyśpieszaczom, problemem jest miejsce. Kiedyś spowalniało się przez brak przyśpieszaczy, zwiady były krótkie, teraz przyśpieszacze są, zwiady się niestety wydłużyły (jakoś prowincje trzeba zdobyć lub relikty) tylko miejsca na budynki brak.
@Sorcha dlatego napisałem że przy odrobinie szczescia miejsce się znajdzie ;) Chodziło mi głównie o przejście rozdziału zbiegające się z iventem :)
 

visit0r

Paladyn
Na pewno w żywiołakach zwiększyło Ci się miejsce? Żywiołaki to drugi najwięcej zajmujący rozdział po konstruktach pod względem budynków. Pytam z ciekawości bo ja je mam dopiero przed sobą, za jakieś 3-6 miesięcy.
wplyw na to mogla miec kasacja polowy manufaktur stali, teraz mam zamiar skasowac polowe warsztatow, mysle tez nad wycieciem wierzby i winnic
 

Tajniakos

Paladyn
t zauwazylem odwrotna tendencje, po wejsciu w zywiolaki zmiana rozmiarow budynkow zwiekszyla mi wolne miejsce, gdy wszedlem w amunow, wyglada znowu na zwiekszenie wolnego pola, oczywiscie nie mam juz od dawna ekspansji z mapy i tak samo nie kupilem w ostatnim czasie tej za diamenty
@visit0r Twoje spostrzeżenia są jak najbardziej trafne :) myślę że jest to spowodowane tym ze tym razem budynki rasowe nie muszą być skupione dookoła portalu a obok warsztatów i rezydencji :) ale to może być złudne ;)
 

Koval92

Kapłan
d684b77f0e07e.png


Chyba się coś znowu popsuło...
 

DeletedUser3937

Guest
reszta teamu jak i pozostali gracze dowiadują się wszystkiego od graczy z bety. Problemy z przepływem informacji były zawsze.

Przestań pisać takie farmazony. Jakbyśmy się wczoraj pojawili na grze i forum...

//Edytowano: Hajmdal

//

Co niektórzy pojawili się dopiero wczoraj a forum jest dla wszystkich nie tylko dla wyjadaczy. bez agresji życie jest pi.ękniejsze

//Połączono posty: Hajmdal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sorcha

Rycerz
@Kowal92 już nie jesteś 'Nocnym koszmarem kikimory';)? A co do Przygód jak wam idzie? Jakieś przecieki o evencie wielkanocnym?
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
@Kowal92 już nie jesteś 'Nocnym koszmarem kikimory';)? A co do Przygód jak wam idzie? Jakieś przecieki o evencie wielkanocnym?

Nie bo mam na nią wyrąbane. @tajniakos nie widzisz błędu w opisie na obrazku? %targetName's ?

Przygoda jak przygoda, ledwo co robimy bo nagrody za wynik słabe, a na 13 miejscu jestesmy na Felyndralu. Ważne, żeby skrzynki zgarnąć.
 

Tajniakos

Paladyn
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry