• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Budynek śliczny, nieznacznie słabszy w kulturze i mocno słabszy w populacji niż skały venara III (300 w konstruktach, skały 410 na 1 pole). Mógłby dawać coś jeszcze, żeby się opłacało stawiać.
 

DeletedUser

Guest
jest mniejszy :) faktycznie śliczny, chyba siepobawię w ewent

Ja tam lubię ewenty, uda się lub nie ale zawsze jest szansa coś trafić
 

Koval92

Kapłan
Szczególnie że te 10-dniowe eventy to się da w 2 dni ukończyć, a na spokojnie w 5-6 dni bez starania się wielkiego, tak jak walentynkowy event.
 

Koval92

Kapłan
Na becie rozpoczął się mini-event "Queen of the seas", który u nas zawita w lipcu.

mm-banner5-768x288.jpg

Nagrody:
31561b78a6b1a.png

f13973dfed789.png

3f5e92b4336de.png
Lista zadań:
1. Przenieś 1 budynek
2. Udziel pomocy sąsiedzkiej 3x
3. Umieść 3 oferty handlowe
4. Zaakceptuj 3 oferty handlowe
5. Wyprodukuj trunki 3x
6. Wyprodukuj proste narzędzia 5x
7. Wykorzystaj 3 PW
8. Kup 3 PW
9. Zdobądź 3 relikty
10. Podnieś 3 budynki do poziomu 4 lub wyżej
11. Wyprodukuj bonus 1 sortu (marmur lub stal lub drewno) 8x (3h)
12. Wyprodukuj bonus 1 sortu 4x (9h)
13. Rozwiąż 4 konflikty lub 20 konfliktów turniejowych
14. Wyprodukuj trunki 20x
15. Wyprodukuj proste narzędzia 10x
16. Przeprowadź zwiad 1 prowincji lub zdobądź 600 fragmentów zaklęć
17. Wyprodukuj chleb 15x
18. Wyprodukuj zaawansowane narzędzia 10x
19. Wykorzystaj 10 PW
20. Kup 10 PW
21. Rozwiąż 8 konfliktów lub 40 konfliktów turniejowych
22. Zdobądź lub użyj 2 zaklęcia
23. Zdobądź dużą ilość monet
24. Zdobądź 5 zaklęć (? enchantment items)
25. Zrekrutuj jednostki wojskowe
26. Zdobądź lub użyj 5 zaklęć
27. Przeprowadź zwiad 1 prowincji lub rozbuduj 1 budynek do poziomu 13 lub wyżej
28. Wyprodukuj zaawansowane narzędzia 10x
29. Wyprodukuj kosz zakupów 8x
30. Rozbuduj 5 budynków do poziomu 5 lub wyżej
31. Użyj 15 PW
32. Kup 15 PW
33. Zrekrutuj jednostki wojskowe
34. Wyprodukuj bonus 1 sortu 10x (9h)
35. Wyprodukuj bonus 1 sortu 6x (1d)
36. Zdobądź lub użyj 6 zaklęć
37. Zdobądź 600 fragmentów zaklęć
38. Rozwiąż 12 konfliktów lub 60 konfliktów turniejowych
39. Przeprowadź zwiad 1 prowincji lub zbadaj 1 technologię

źródło: https://elvengems.com/queen-of-the-seas/
 
Ostatnia edycja:

Wojtek 55

Wędrowiec
Dear Humans and Elves,

Close to the forest near your town, encapsulated in a huge seashell, you find Mauriel, Queen of the Seas. As soon as she starts introducing herself however, she seems to have lost her memory...

Can you help Maruiel complete the quests to find out what happened and how she ended up here? If you manage to restore her memories, you'll not only gain her friendship and the trust of the merfolk people, who are preparing to join their queen in a big summer celebration, but you'll also gain a very special reward building!




rewardbuilding01res.png


4x4, giving both population and culture

The Queen of the Seas will stay in your Beta city from today until July 3.
Make sure to fulfill all quests in time and you will see that "Mauriel - the Queen of the Seas" stays in your city ;).

We wish you lots a lot of fun in unraveling the story behind her appearance, and are looking forward to hearing your feedback in our Feedback Thread!

Kind regards,
Your Elvenar Team




Czy jest to gdzieś po polsku ? wrzuciłem to w translator ale nie oto chyba chodzi na polskim serwerze?:(

Drodzy ludzie i elfy,

W pobliżu lasu w pobliżu twojego miasta, otoczonego ogromną muszlą, znajdziesz Mauriela, Królową Mórz. Jak tylko zacznie się przedstawiać, wydaje się, że straciła pamięć ...

Czy możesz pomóc Maruielowi ukończyć zadania, aby dowiedzieć się, co się stało i jak się tu znalazła? Jeśli uda ci się przywrócić jej wspomnienia, nie tylko zyskasz jej przyjaźń i zaufanie ludzi Merfolk, którzy przygotowują się do dołączenia do swojej królowej podczas wielkiej letniej uroczystości, ale także zdobędziesz bardzo specjalny budynek nagród!






4x4, dając ludności i kulturze


Królowa mórz pozostanie w Twoim mieście Beta od dzisiaj do 3 lipca.
Upewnij się, że wykonałeś wszystkie zadania na czas, a zobaczysz, że „Mauriel - Królowa Mórz” pozostaje w twoim mieście;).

Życzymy Ci wiele radości w odkrywaniu historii za jej wyglądem i czekamy na Twoją opinię w naszym wątku zwrotnym!

Z poważaniem,
Twój zespół Elvenar
 

visit0r

Paladyn
Dear Humans and Elves,

Close to the forest near your town, encapsulated in a huge seashell, you find Mauriel, Queen of the Seas. As soon as she starts introducing herself however, she seems to have lost her memory...

Can you help Maruiel complete the quests to find out what happened and how she ended up here? If you manage to restore her memories, you'll not only gain her friendship and the trust of the merfolk people, who are preparing to join their queen in a big summer celebration, but you'll also gain a very special reward building!




rewardbuilding01res.png


4x4, giving both population and culture

The Queen of the Seas will stay in your Beta city from today until July 3.
Make sure to fulfill all quests in time and you will see that "Mauriel - the Queen of the Seas" stays in your city ;).

We wish you lots a lot of fun in unraveling the story behind her appearance, and are looking forward to hearing your feedback in our Feedback Thread!

Kind regards,
Your Elvenar Team




Czy jest to gdzieś po polsku ? wrzuciłem to w translator ale nie oto chyba chodzi na polskim serwerze?:(

Drodzy ludzie i elfy,

W pobliżu lasu w pobliżu twojego miasta, otoczonego ogromną muszlą, znajdziesz Mauriela, Królową Mórz. Jak tylko zacznie się przedstawiać, wydaje się, że straciła pamięć ...

Czy możesz pomóc Maruielowi ukończyć zadania, aby dowiedzieć się, co się stało i jak się tu znalazła? Jeśli uda ci się przywrócić jej wspomnienia, nie tylko zyskasz jej przyjaźń i zaufanie ludzi Merfolk, którzy przygotowują się do dołączenia do swojej królowej podczas wielkiej letniej uroczystości, ale także zdobędziesz bardzo specjalny budynek nagród!






4x4, dając ludności i kulturze


Królowa mórz pozostanie w Twoim mieście Beta od dzisiaj do 3 lipca.
Upewnij się, że wykonałeś wszystkie zadania na czas, a zobaczysz, że „Mauriel - Królowa Mórz” pozostaje w twoim mieście;).

Życzymy Ci wiele radości w odkrywaniu historii za jej wyglądem i czekamy na Twoją opinię w naszym wątku zwrotnym!

Z poważaniem,
Twój zespół Elvenar
z tego wszystkiego niewiadomo czy muriel to panienka czy facet, z drugiej strony w tych czasach chyba juz nie mozna o to pytac ;>
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@Wojtek 55 oficjalne tłumaczenie na język polski pojawi się na naszym forum wraz z ogłoszeniem w odpowiednim dziale, w swoim czasie. Twoje tłumaczenie jest całkiem spoko (idzie zrozumieć , o co chodzi):)
@visit0r Mauriel to jednak dziewczyna(she)
 

DeletedUser3983

Guest
Mój Ston daje mi więcej młotków niż zakładano,a przynajmniej wyświetla się więcej,muszę sprawdzić czy dopisuje więcej o 3/4 wiecej.
 

Koval92

Kapłan
Może na gwiazdkę dostaniemy super prezent, iglicę którą zrobią do końca 3 osoby na 1000.

Ja bardziej czekam na kolejny rozdział bo on wyjaśni w jakim kierunku zmierza gra i czy ma przed sobą długą przyszłość, czy będzie zamykana w następnym roku.
 

Koval92

Kapłan
nie bardzo rozumiem dlaczego zaklęcie pomocy sąsiedzkiej nie działa na budynki ewoluujące a działa na budynki zestawów.
 

Nusion

Kapłan
nie bardzo rozumiem dlaczego zaklęcie pomocy sąsiedzkiej nie działa na budynki ewoluujące a działa na budynki zestawów.
Co do Feniksów to oczywiste, na budynek może działać tylko jedno zaklęcie i tu jest to karma. Co do Stonehenge to nie wiem, nie posiadam.
Na początku na becie przez krótki czas na Feniksa można było rzucić zaklęcie Czarującego Podarunku, co uniemożliwiało rzucenie Karmy, więc to, rzecz jasna, szybko zmieniono.

Ja bardziej czekam na kolejny rozdział bo on wyjaśni w jakim kierunku zmierza gra i czy ma przed sobą długą przyszłość, czy będzie zamykana w następnym roku.
A Ty już Kovalu skończyłeś Konstrukty, że tak Ci pilno? Mi tam się nie spieszy do nowej rasy, studnie zdążą wygasnąć :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Może na gwiazdkę dostaniemy super prezent, iglicę którą zrobią do końca 3 osoby na 1000.

Ja bardziej czekam na kolejny rozdział bo on wyjaśni w jakim kierunku zmierza gra i czy ma przed sobą długą przyszłość, czy będzie zamykana w następnym roku.
boszzzz....
zrób wszystkim przyjemność i nie rozsiewaj plotek o zamknięciu gry.
Kilka zamkniętych gierek już widziałam. Ale nie widziałam aby na chwilę przed zamknięciem dodawać do gry od groma nowych rzeczy, aby pakować mega kasę w reklamę i ogólnie dużo wysiłku inwestować w projekt do zamknięcia. Nie widziałam też zamykanej gry z taką masą nowych graczy /nawet multiw statystykach wypada jako nowy gracz/.
A ty z uporem maniaka rozsiewasz ploty o końcu gry... ręce opadają. Może jakieś dowody na to że mogą zamknąc grę? Jakas wypowiedź kogoś z ig, ogłoszenie jakieś cokolwiek? Poza twoimi paranojami oczywiście

nie bardzo rozumiem dlaczego zaklęcie pomocy sąsiedzkiej nie działa na budynki ewoluujące a działa na budynki zestawów.
pewnie dlatego że budynki zestawów sa liczone jako zwykłe budynki kulturowe a taki feniks to ma karmę do wykorzystania czaru
 

zata

Zwiadowca
zrób wszystkim przyjemność i nie rozsiewaj plotek o zamknięciu gry.
Kilka zamkniętych gierek już widziałam.

Zamkniecie można rozumieć różnie - gra od początku była przewidziana na określoną ilość rozdziałów i należy się spodziewać że w końcu jej rozwój zostanie zatrzymany wszystko zależy zapewne od tego ilu aktywnych graczy jest w ostatnim rozdziale - muszą kalkulować czy się to opłaca czy nie - nowy rozdział to duża inwestycja a gra już jest "długa" i zapewne znacznie więcej zarabiają na nowych graczach :) ot takie moje przemyślenie w tej kwestii :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry