• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.
No i mamy zmiany w evencie!!! Okazuje się, że lista zadań tym razem nie ma końca... I może się różnić w zależności od poziomu gracza.
Ciekaw jestem, czy bedzie to jakas powtarzajaca sie petla zadan, czy po prostu
w miare postepu zadania beda coraz bardziej hardcorowe, np.cos w stylu
"Zdobadz 40 skrzynek z narzedziami", albo "Zrob zwiad 3 prowincji" ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3049

Guest
Hej, nie ma to jak kolejny dobry event! nie było czasem wiadomości odnośnie nowej rasy albo sygnałów kiedy mogą dodać? ile można siedzieć w tych konstruktach? :( :(:(:(:(:mad::mad::mad:
 
Zazwyczaj jestem raczej pozytywnie nastawiony do wszelkich zmian, ale tym
razem ja sam przestrzegam przed zbyt wielkim hurra-optymizmem. W tym evencie
bedzie niestety jeden baaaardzo powazny haczyk, a przynajmniej na to sie zanosi.
lista zadań ... może się różnić w zależności od poziomu gracza.
Nie bedzie jednej precyzyjnej listy zadan, co oznacza, ze nie bedzie mozna tak precyzyjnie
planowac na kilka-kilkunascie zadan naprzod jak w poprzednich eventach.
lista zadań tym razem nie ma końca...
Nie za wiele na tym skorzystamy, skoro z wyzej wymienionego powodu beda sie pewnie
zdarzac "niespodziankowe" zadania, ktore beda potrafily zatrzymac gracza na caly
dzien (albo i dluzej). Duze eventy i ja, i wielu innych graczy robilo do tej pory np. w 2 dni
po gruntownym przygotowaniu i zrobieniu planu na event. Plus tego sposobu robienia
eventow jest taki, ze przez 2 dni ma sie wprawdzie mase roboty, ale potem za to swiety
spokoj i zwolnione miejsce w miescie, wiec mozna dalej spokojnie sie rozwijac. Wyglada
na to, ze tym razem tak sie nie da. Przypuszczam, ze lacznie uda sie zrobic mniej wiecej
tyle samo zadan co w poprzednich eventach, ale w przeciwienstwie do tych poprzednich
bedzie sie mialo miasto zawalone i zablokowane przez dlugie tygodnie zamiast 2-3 dni.
Dla mnie i dla wielu innych graczy bylaby to zmiana definitywnie na gorsze.

Jedyna nadzieja w tym, ze lista zadan nie bedzie indywidualna dla kazdego gracza ukladana
wedlug roznych indywidualnych kryteriow, tylko bedzie uzalezniona np. od epoki. Wtedy
mielibysmy wprawdzie kilka roznych list zadan, ale niezmiennych i bez niespodzianek, co
pozwoliloby sie przygotowywac jak do tej pory. Oby :) Pozostaje nam pilnie obserwowac, co
sie bedzie dzialo na becie w ciagu nastepnych kilku dni. Tak czy inaczej tragedii by nie bylo,
pewnie i tak bede sie cieszyc z eventu, ale bez precyzyjnej listy zadan robienie eventu
byloby jednak w znacznym stopniu utrudnione.
 

DeletedUser174

Guest
co wy tak z ta nową rasa... ludzie!!! opanujcie się!!!
dadzą, nie stresujcie się... na żywioły czekaliśmy chyba 9 miechów, bo >mieli problem<. Nie ma już ostatnio tygodnia żeby ktos sie nie pytał o nową rasę. to już nawet przestaje być śmieszne i zaczyna być irytujące. Tym bardziej ze te pytania i tak nic nie zmienią. Jak wrzucą rasę to ją dadza na betę i na pewno dobre duszki nam o tym doniosa same ;)

brak precyzyjnej jednej listy faktycznie moze skomplikować sprawę. Ale widzę światełko w tunelu :p prawdopodobnie utoną w zapytaniach w stylu >a dlaczego ktoś ma inaczej< lub >chcę mieć inne zadanie to co ma kolega, bo to moje mi nie pasuje<, więc może być fan :D To rodzi chyba zbyt dużo komplikacji - a przynajmniej tak mi sie to wydaje. Już widzę zadanie na zwiad: moje 6-7 dni kontra 6-7 godzin u kogoś z mniejszym stażem. Bez odpowiedniego planowania event staje sie niewykonalny bez ingerencji "magii" że tak to kolokwialnie określę
Dlatego proponuję zachować spokój :) Zobaczymy co z tego "wyrośnie"
 

Koval92

Kapłan
7yFAmL.png
 

Koval92

Kapłan
Będzie limitowana liczba zadań z podbijaniem prowincji.

Budynek ewolucyjny daje kulturę, populację, marmur, stal, drewno. Od 7 poziomu antyczna wiedza 1 PW, od 9 poziomu 2x 1 PW, od 10 poziomu antyczna wiedza 3 PW (pełni rolę nieskończonego pomnika antycznej wiedzy). Niestety po raz kolejny zignorowano prośby graczy o 2 sort towarów.

Kilka innych budynków:
seahorse.png
corals.png
shellsinger.png
mantaray.png
baywatch.png
lagoon.png
beachbar.png
sharktower.png
crabhotel.png
 

DeletedUser3332

Guest
W końcu skasowali to potwierdzanie, irytowało niemiłosiernie :)
 
73. Użyj 2x Karmy dla Zwierzaka LUB 2 zaklęcia
74. Wydaj 20PW
75. Ukończ 2 prowincje
76. Zdobądź 4 zaklęcia
77. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 2d)
78. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h)
79. Zamieść 3 oferty
80. Użyj 2x Karmy dla Zwierzaka LUB 2 zaklęcia
81. Wydaj 20PW
82. Ukończ 2 prowincje
83. Zdobądź 4 zaklęcia
84. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (bonus 2d)
Kombinacja zadan 75 i 82 w tak krotkim odstepie od siebie zakrawa na
jakis ponury zart... Rozumiem, ze taka sie akurat losowo trafila, ale to
oznacza, ze moze sie tez trafiac np. kilka produkcji 2d czy 1d po rzad, albo
2-3 zwiady w krotkim odstpie czasu. U mnie i u wielu innych "Ukoncz 2
prowincje" bedzie oznaczac w praktyce "Zrob zwiad 2 prowincji ORAZ
ukoncz 2 prowincje". Jedno takie zadanie to u mnie 9 dni. Dwa pod rzad
to 18 dni.Cos mi sie wydaje, ze sie z tym eventem nie zaprzyjaznie... ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Jak sie zbliza event, nie koncze prowincji, zostawiam je poprostu 7/8, wiadomo ta zasada nie dziala z zwiadem, ale na prowincje dziala dobrze. Mimo ze mam koncowke ekspansji z prowincji czekam na event i dopiero w evencie koncze dana prowincje. Boje sie ze przez ta losowosc czesc ludzi bedzie miala latwo a czesc ekstremalnie trudno
 
Status
Zamknięty.
Do góry