• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser1775

Guest
Bardzo przyjemna zmiana weszła na becie.
W turnieju w prowincji klikamy na konflikt, na ucztę i nie ma żadnego potwierdzenia.
Po walce jest potwierdzenie, bo trzeba zobaczyć wynik, ale tylko jedno zamiast dwóch :D
Nie ma tych okienek z punktami, tylko w chmurce sobie odlatują :) Zawsze już trochę szybciej

View attachment 865
Ze wszystkim się zgadzam, fajna zmiana :) mam tylko jedno, kosmetyczne "ale":
Po zrobieniu czwartej walki, automatem pojawiają się nagrody za prowincję i wywala na mapę, a po zatwierdzeniu nagród, ukazuje się pod spodem, na tle mapy, okienko sumujące ostatnią walkę z prowincji turniejowej... Ciut to dziwnie wygląda ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Ze wszystkim się zgadzam, fajna zmiana :) mam tylko jedno, kosmetyczne "ale":
Po zrobieniu czwartej walki, automatem pojawiają się nagrody za prowincję i wywala na mapę, a po zatwierdzeniu nagród, ukazuje się pod spodem, na tle mapy, okienko sumujące ostatnią walkę z prowincji turniejowej... Ciut to dziwnie wygląda ;)
Tak, potwierdzam, myślę, że to testują właśnie na becie i jeszcze poprawią, na to liczmy. Ale brak potwierdzeń to bardzo dobra zmiana :)
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
dzień przyjaźni z fioletowymi ?? czy z niebieskimi? mamy dostawać nagrody od IG jeżeli kochamy milicje obywatelską?
 

DeletedUser

Guest
Ewent super nagroda fajna na maksymalnym stopniu to odpowiednik 2/3 budynków w jednym, ktoś porównuje do stonehedge, który faktycznie jest słabszy ale tu to pomyłka

Co do turniejów wyglada jakby ktoś czytał nasze wypociny jak zmniejszyć ilość klików, brawo czyli po miesiącach pracy jednak da się robić wspolczesny interface
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Ewent super nagroda fajna na maksymalnym stopniu to odpowiednik 2/3 budynków w jednym, ktoś porównuje do stonehedge, który faktycznie jest słabszy ale tu to pomyłka

Co do turniejów wyglada jakby ktoś czytał nasze wypociny jak zmniejszyć ilość klików, brawo czyli po miesiącach pracy jednak da się robić wspolczesny interface
Przepraszam ze co? Oprocz ludzi i kultury daje nic nie warte ilosci surowcow 1 grupy no i 3x3 pkt wiedzy, rzeczywiscie szal za kobyle 4x4. Stone chociaz daje mane i ziarno. Moze patrzymy nie na ten sam budynek?
 

blazius1

Paladyn
Czy dobrze rozumiem, że nie wybierając skrzyń kosztujących 48 korali uniknę możliwości wylosowania zadania ze zwiadem?
 

Nusion

Kapłan
Czy dobrze rozumiem, że nie wybierając skrzyń kosztujących 48 korali uniknę możliwości wylosowania zadania ze zwiadem?
To nie są skrzynie, tylko zadania zebrane w grupy na podstawie tego, ile korali dostaje się za ich zrobienie. Nie można ich "uniknąć" bo idą po kolei, jak wszystkie zadania w eventach. Ale jeśli będziesz miał szczęście, to w zadaniu 33 i 39 trafi Ci się opcja ze zdobyciem Mgieł Wizji. Tu jednak jest to zupełnie losowe...
Za skrzynie (czy tam tym razem muszelki) z losowania dostajemy perły. I nie mają one żadnego związku z zadaniami.
 

Koval92

Kapłan
To jest główny event lata i dużo osób spodziewało się budynku ewolucyjnego z dodatkowym efektem "karmienia" jak przy feniksach.

Mauriel nadawała by się na taki budynek dający surowce 2 sortu + PW + efekt karmienia, niestety nie wykorzystali okazji. Wyglądu "Syreniego Raju' nie będę komentować, wg większości bardzo brzydki, mi się podobają efekty wodne.

Mam nadzieję, że nie wszystkie budynki ewolucyjne będą rozmiaru 4x4.
 

DeletedUser174

Guest
Ale jeśli będziesz miał szczęście, to w zadaniu 33 i 39 trafi Ci się opcja ze zdobyciem Mgieł Wizji. Tu jednak jest to zupełnie losowe...
.
pomiędzy zwiadem a zdobyciem smarków jest zasadnicza różnica. Nawet nie zasadnicza. To lata świetlne jeżeli chodzi o czas zaliczenia zadania. Z powodu tej rozbiezności w stopniu trudności zadań mam bardzo sceptyczne nastawienie do tego eventu. Ja widzę znaczącą różnice pomiędzy produkcją 3h/ 9h/ a 24... a zdawać się na "szczęście" bardzo nie lubię

tylko że my to se możemy popłakać... co do centrali pójdziemy? no własnie.. nie ta wersja językowa :D

o ile dobrze widziałam to nie za zadań na niebonusowa produkcję? czy coś mi umknęło?
 

Nusion

Kapłan
o ile dobrze widziałam to nie za zadań na niebonusowa produkcję? czy coś mi umknęło?
Nie ma na szczęście, w każdym razie póki co... Nie wiadomo co będzie potem. One mają niby iść bez końca, a że to niemożliwe, to po prostu nam dowalą taki stopień trudności, że nam kapcie spadną i nie ruszymy dalej ;)

Taki przedsmaczek na to, co ma się niby pojawić w grupie za 64 korale...

Produce [Bonus Tier 1: 3 h] 5 times
Produce [Bonus Tier 1: 3 h] 7 times
Produce [Bonus Tier 1: 9 h] 9 times
Produce [Bonus Tier 1: 1 d] 4 times
Produce [Bonus Tier 1: 1 d] 9 times
Produce [Bonus Tier 1: 2 d] 5 times

Ale jeszcze tam nie dotarłam, więc nie wiem w jakiej kolejności i jak się ułożą parami.
A że nigdy nie wiemy, na co trafimy, to trzeba by przygotować wszystkie... Jak ktoś nie ma miejsca w mieście to słabo to będzie wyglądać
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Jak ktoś nie ma miejsca w mieście to słabo to będzie wyglądać
no własnie!
do tej pory to niezależnie od ilości posiadanego miejsca każdy miał względnie takie same możliwości. Jedyna różnica to determinacja w skończeniu zadań + aktywność w zbieraniu śmieci.
Aktualna wersja jest niebywale nieproporcjonalna i niesprawiedliwa przez to. Dlatego nie podoba mi się ...

mimo wszystko mam nadzieję ze nie wyślą takiej formy na nasze serwery. albo przynajmniej jakoś to bardziej sprawiedliwie usystematyzują. Cóż nie ma ca dramatyzować na zapas. Pożyjemy zobaczymy. To nie fenek że trzeba było się naprawdę spiąć aby go dostać. Bez tego budynku z nagrody głównej gra się nie zawali.

Albo polecą przyspieszacze tylko gwizd będzie szedł :D a jak im polecą diamenty to może każdy event tak będzie wyglądać... oby nie...
 

DeletedUser174

Guest
Nie bylbym soba. Gdybym się nie czepill lata świetlne to miara odległości nie czasu.
pierwsza rzecz to masz oftop... ja zresztą tez :p
w sumie to masz szczęście że trafiłes na mnie... wiesz co poniektórzy to by już cię zgłosili i jeszcze w bonusie oskarzyli o zawistną napaść i obrazę majestatu

z tego co mi wiadomo lata świetlne to jest to jednostka kosmiczna i jej zastosowanie w warunkach ziemskich jest nierealne z uwagi na skalę. W związku z tym użyłam środka stylistycznego w celu podkreślenia ekspresji wypowiedzi. To się nazywa metafora czy coś... Ale rozumiem uzasadnienie nieścisłości terminologii. Czasami zapominam, że moje wypowiedzi musza być zrozumiałe dla wszystkich... Wstawisz jakieś trudne słowo i ktoś mniej lotny poczuje sie urażony i dotknięty bo nie rozumie więc to na pewno go obrażają. ale to mój błąd. Przepraszam
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Dalej jest to bledne uzycie jednostki miary. Obojetnie czy jest ona kosmiczna, czy nie. Cholera masz talent obracać swoją ignoracje i brak wiedzy w głupotę innych. Może jakaś kariera polityczną? Nadajesz się idealnie.

Żeby całkiem nie robić offtopa.
Zadania wyglądają na trudne jak sie trafi kombo zwiadow albo prowincji może być średnio. Niepokoi mnie brak misji dziennych.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Zastanawiający poziom komplikacji.
Czemu właściwie miałby ten system służyć?
Utrudnieniu w planowaniu?
Jeśli pytasz o zadania eventowe to utrudnieniu spoilerowania. Gra nie zakłada, że powinieneś znać zadania wcześniej. Teraz spoilery sprawdzą się już nie tak idealnie jak w poprzednich eventach. Co również mi się nie podoba :confused:
 
Czemu właściwie miałby ten system służyć?
Jeśli pytasz o zadania eventowe to utrudnieniu spoilerowania. Gra nie zakłada, że powinieneś znać zadania wcześniej.
Wszystko tak naprawde sprowadza sie moim zdaniem do checi spowolnienia graczy w rozwoju.
Pewnie zbyt wielu graczy robilo eventy w 2-3 dni (gora w tydzien) i zbyt szybko moglo sie znow
zajac rozwojem miasta i przechodzeniem ras. Teraz miasta beda przez kilka tygodni zawalone
budyneczkami pod event na 1 lvl, bo wiekszosci pewnie bedzie szkoda "nie zrobic jeszcze
jednego-dwoch zadan". Wiekszosc graczy bedzie pewnie stukac zadania do samego konca..
Ci mniej zaawansowani gracze i tak sie beda cieszyc z eventu, a tych bardziej zaawansowanych
czyms sie w zajmie i przestana pytac co 2 dni, kiedy wejdzie nowa rasa. Ot tak, zeby sie nikomu
przypadkiem w miedzyczasie nie nudzilo ;)
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam ze co? Oprocz ludzi i kultury daje nic nie warte ilosci surowcow 1 grupy no i 3x3 pkt wiedzy, rzeczywiscie szal za kobyle 4x4. Stone chociaz daje mane i ziarno. Moze patrzymy nie na ten sam budynek?
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie 16k towarów co 24h to żadne manu nie daje
Do tego jak piszesz ludzie kultura i pw

No po prostu „cienizna” a rok temu człowiek się dobijał o lodowy pałac bo dawał 1pw więcej albo księgę budował za marne 1-3pw a tu 9( 3x pomnik antycznej wiedzy, gdzie każdy to 2x2) to cienizna faktycznie chyba na różne budynki patrzymy

Stonehedghe mogę zastąpić lepszymi budowlami tu nie bardzo, bo każde manu t1 daje mi mniej towaru
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry