• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie 16k towarów co 24h to żadne manu nie daje
Do tego jak piszesz ludzie kultura i pw

No po prostu „cienizna” a rok temu człowiek się dobijał o lodowy pałac bo dawał 1pw więcej albo księgę budował za marne 1-3pw a tu 9( 3x pomnik antycznej wiedzy, gdzie każdy to 2x2) to cienizna faktycznie chyba na różne budynki patrzymy

Stonehedghe mogę zastąpić lepszymi budowlami tu nie bardzo, bo każde manu t1 daje mi mniej towaru
O gustach sie nie dyskutuje, tak podobno mowia, dla mnie te 16k to jest kropla, bo do niedawna pierwszej grupy towarow przelewalo mi sie po milionie, dopiero jak skasowalem 1 manu i dostawilem 2 do zywych, ilosc tych towarow spadla do 300-400k. Stone daje ziarna, bedac w zywiolach zaczynam doceniac kazdy jeden budynek ktory daje ziarna. Sam osobiscie na 2 jeszcze nie mam Stone(brak miejsca) ale jesli zdobede 2 artefakty to go postawie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Wiekszosc graczy bedzie pewnie stukac zadania do samego konca..
Ci mniej zaawansowani gracze i tak sie beda cieszyc z eventu, a tych bardziej zaawansowanych
czyms sie w zajmie i przestana pytac co 2 dni, kiedy wejdzie nowa rasa.
i sie zaorzą na śmierć...a z frustracji mogą rzucić grę.

frustracja może wynikać z kilku rzeczy.
a/ aktywni gracze beda mieli więcej waluty eventowej. Zrobią wiecej zadań. Dysproporcja może być ogromna i rozpocznie się płacz "ale on ma a ja nie"
b/ miejsce może być czynnikiem decydującym, bo więcej przestrzeni = więcej fabryk/warsztaów przygotowanych na ewentualne zadania = płacz jw
c/ zadania na zwiad bardzo zablokują osoby z końca drzewka. Jak zwiadowca bryka tydzień to sory ale się z zadaniami nie na fika zbytnio = płacz jw
d/ losowość zadań = płacz jw
e/ przemęczenie eventem. Zrobienie X zadań jest męczące i irytujące, ale tu jest wybór jak się z tym zadaniem zmierzyć. W obecnej formie założeniem jest gotowość do robienia eventu na 100% przez cały jego trwania a to może być zbyt męczace. Zgodnie z powiedzeniem co za dużo to niezdrowo = płacz

generalnie wspólny mianownik to płacz.
 

DeletedUser3575

Guest
Czytałam wypowiedź gracza z bety, który 4 razy pod rząd trafił na zadanie kup 15pw. Z tego wnioskuję, że możesz również trafić 4 zwiady pod rząd...
 

DeletedUser174

Guest
Czytałam wypowiedź gracza z bety, który 4 razy pod rząd trafił na zadanie kup 15pw. Z tego wnioskuję, że możesz również trafić 4 zwiady pod rząd...
super... zakładając że trafiam 4x zwiad bez diamentowej pomocy moja przygoda z eventem kończy sie na tych zadaniach...

w sumie ma to swoje dobre strony...
 

DeletedUser

Guest
O gustach sie nie dyskutuje, tak podobno mowia, dla mnie te 16k to jest kropla, bo do niedawna pierwszej grupy towarow przelewalo mi sie po milionie, dopiero jak skasowalem 1 manu i dostawilem 2 do zywych, ilosc tych towarow spadla do 300-400k. Stone daje ziarna, bedac w zywiolach zaczynam doceniac kazdy jeden budynek ktory daje ziarna. Sam osobiscie na 2 jeszcze nie mam Stone(brak miejsca) ale jesli zdobede 2 artefakty to go postawie.
No to nie dyskutuj o gustach tylko rzeczowe argumenty podaj mi jedno manu które da więcej niż 16k na dobę :) same te 9pw już robi swoje bo pomnik antycznej wiedzy daje to co 48h jakby nie liczył to dałem ostrożne 2-3 budynki w jednym

Stone jest słaby bo go osłabili dając ziarna i manę co 48h tak to go sowi zestaw bije na glowe i tu nie ma co ratować obrzucając błotem inne budynki
Dla mnie to koniec tematu nie masz argumentów jeśli tego budynku nie osłabia jak inne na co 48h to jest nader ciekawym nabytkiem

Martwi mnie ta losowość zadan no ale było za łatwo. Na szczęście budynek nie jest na tyle dobry by żałować jego ewentualnego braku
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
...

Martwi mnie ta losowość zadan no ale było za łatwo. Na szczęście budynek nie jest na tyle dobry by żałować jego ewentualnego braku

Czekaj mam lekki dysonans poznawczy, wpierw piszesz ze taki swietny i wogole och ach budynek po czym na koncu dajesz takie zdanie? To jak jest w koncu slabe? dupy nie urywaja? lepsze od Stone czy nie lepsze?
 

DeletedUser

Guest
Czekaj mam lekki dysonans poznawczy, wpierw piszesz ze taki swietny i wogole och ach budynek po czym na koncu dajesz takie zdanie? To jak jest w koncu slabe? dupy nie urywaja? lepsze od Stone czy nie lepsze?
Oczywiście lepszy ale nie jest wart realnej kasy czy dosypki diamentowej by go upowac w odróżnieniu od takiego fenka
W moim tekście wszystko jest spojne w odróżnieniu od twoich ekstremów

Pytanie czy z akademi tez będzie można zdobyć korale? Czy tez wycofali się z tego pomyslu

Żeby nie mielić na pusto, u mnie jest limit 10 nagród za łapkowanie
Edit

Potwierdzone przez bractwo limit nagród podniesiony z 3 do 10 szkoda ze trąbka nic nie mówi a do tego wcześniejsza wiadomość byla trochę myląca pisząc o promocjach.
@jarq a może to permanentna zmiana? Aby zachęcić do pomocy na Apce?testowal ktoś to z latarnia? Daje bonusy z kazdej skrzynki? Może to jest opcja na rewitalizację tego cudu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Dziękuje @Nusion miód na moja klawiature . A może wiesz jaki jest maksymalny limit mgieł w akademii? Boje się ze przesadzilem
Wydaje mi się, że nie ma limitu, w każdym razie nigdy nie słyszałam. Na becie nazbierało mi się teraz przez event ponad 11k mgieł i jest ok.

EDIT:
No i namieszałam, Ty pytałeś o Mgły, a ja Ci odpowiedziałam o Fragmentach Zaklęć :p
No więc Mgły też raczej nie mają limitu, wejdzie potem kilka losowań pod rząd :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3983

Guest
Można kupić budynek przejazni parametry jak u syrenki tylko dodatkowo daje 1 zaklęcie czarującego pocałunku na 24h,co o tym sądzicie super prezent
 

DeletedUser174

Guest
Można kupić budynek przejazni parametry jak u syrenki tylko dodatkowo daje 1 zaklęcie czarującego pocałunku na 24h,co o tym sądzicie super prezent
jak przestanę się śmiać to odpowiem... tylko to trochę zajmie....

a dzień przyjaźni powienien się nazywać dniem śmiechu. albo irytacji , bo te skrzyneczki przy motywce to nieźle drażniły. A tak było fajnie jak ich nie było... komu to przeszkadzało? ech...

daliby jakąs wypasioną promkę na domki lub expy. To jest to na co ludki czekają. A czarujące zaklęcie na pomoc... taaa.... na pewno bym zauważyła w magazynie ten "prezent"

i jak zwykle prezenty sa przyznawane na pierwsze logowanie. To nie jest fajne. Powinna być informacja o prezencie i zapytanie na którym świecie się go chce mieć. Powinna... może kiedyś..
 

DeletedUser2264

Guest
i jak zwykle prezenty sa przyznawane na pierwsze logowanie. To nie jest fajne. Powinna być informacja o prezencie i zapytanie na którym świecie się go chce mieć. Powinna... może kiedyś..[/QUOTE]
@kikimora

Oj tak, ja niechcący rano zebrałam prezencik na s2, gdzie mam czarujących po kokardkę, bleh :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry