• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czyli 3h (feniks 24h/8) :) ale zobaczymy

A tak się iG broniło przed schowkiem na budynki ktoś to jeszcze pamięta? :)
 

visit0r

Paladyn
może być pętla ale bez tych zadań na 3-dniowe zwiady i 15 mgły wizji, bo mam dosłownie jeden relikt magicznego pyłu, a są osoby które magazynowały relikty przez 3 lata i mają ich tonę pomimo ostatniego eventu.
dlatego nalezy zglosic to do IG jako dyskryminacje i niech skasuja tym ktorzy graja dluzej niz rok wszystko co zebrali przed 01,01,2019
 

Koval92

Kapłan
dlatego nalezy zglosic to do IG jako dyskryminacje i niech skasuja tym ktorzy graja dluzej niz rok wszystko co zebrali przed 01,01,2019

Nie, nie przekręcamy kotka ogonkiem.

Należy wyeliminować questy zbierz 15 mgły wizji i zwiady a nie kasować graczy za ich staż.

Należy wyrównać szanse albo dać możliwość wymiany wszystkich reliktów na inne.

Czyli 3h (feniks 24h/8) :) ale zobaczymy

A tak się iG broniło przed schowkiem na budynki ktoś to jeszcze pamięta? :)

Z tą nawałnicą eventów i brakiem ekspansji nawet oni musieli pójść po rozum do głowy, bo pod każdym postem na forum, filmem na youtube czy postem na instagramie jest tona narzekania na brak miejsca na to wszystko.
 
Nie, nie przekręcamy kotka ogonkiem.

Należy wyeliminować questy zbierz 15 mgły wizji i zwiady a nie kasować graczy za ich staż.

Należy wyrównać szanse.
@Ponduil kilka dni temu juz dokladnie wyjasnil, jak sie ma staz w grze do reliktow (czyli prawie wcale, jesli mowimy o graczach ze stazem wiekszym niz powiedzmy 6 miesiecy). Widze, ze nie zrozumiales. To moze przyklad: mamy w bractwie graczy, ktorzy graja od roku (czyli krocej niz ty), krecili petlami jak szaleni i tez zdobyli kilka Syrenek, a po evencie dalej maja reliktow pod sufit.

Wniosek ? Oni zrobili cos dobrze, ty zrobiles cos zle (pisze to bez zadnej zlosliwosci) i nie ma sensu zwalac czegos na staz w grze. Ci mlodsi stazem gracze sa najlepszym dowodem na to, ze zadania kosztujace relikty nie byly zaporowe. To kwestia przewidywania/przygotowania.

Sam wolalbym, zeby nastepne eventy byly znowu w starym stylu, bez petli. Wtedy nie byloby tez tematu zaporowych zadan czy nierownych szans. Nawet wielkosc manufaktur na 1 lvl nie gralaby az takiej roli. Moze szanse nie bylyby calkiem rowne, ale na pewno rowniejsze, niz w dopiero co zakonczonym evencie.
 

Koval92

Kapłan
@Ponduil kilka dni temu juz dokladnie wyjasnil, jak sie ma staz w grze do reliktow (czyli prawie wcale, jesli mowimy o graczach ze stazem wiekszym niz powiedzmy 6 miesiecy). Widze, ze nie zrozumiales. To moze przyklad: mamy w bractwie graczy, ktorzy graja od roku (czyli krocej niz ty), krecili petlami jak szaleni i tez zdobyli kilka Syrenek, a po evencie dalej maja reliktow pod sufit.

Wniosek ? Oni zrobili cos dobrze, ty zrobiles cos zle (pisze to bez zadnej zlosliwosci) i nie ma sensu zwalac czegos na staz w grze. Ci mlodsi stazem gracze sa najlepszym dowodem na to, ze zadania kosztujace relikty nie byly zaporowe. To kwestia przewidywania/przygotowania.

Sam wolalbym, zeby nastepne eventy byly znowu w starym stylu, bez petli. Wtedy nie byloby tez tematu zaporowych zadan czy nierownych szans. Nawet wielkosc manufaktur na 1 lvl nie gralaby az takiej roli. Moze szanse nie bylyby calkiem rowne, ale na pewno rowniejsze, niz w dopiero co zakonczonym evencie.

Nikt nam nie mówił, że co 6-7 questów będzie wyskakiwać 15 mgły wizji. Do tego nie można było się przygotować, gdyż nigdy nie było zapętlonej linii questów i nikt nie wiedział, że ogromne ilości reliktów będą potrzebne. Z tego skorzystały osoby które nie zużywały reliktów i katalizatorów przed eventem i miały ich krocie.

O questach za 64 korale w których było 15 mgły wizji napisano dopiero w połowie eventu na becie, wcześniej mówiono na gems of elvenar, że co 6-7 questów będzie przeskakiwanie pomiędzy pierwszymi czterema grupami questów. Questy za więcej niż 48 korali pojawiły się na liście dopiero potem.

Kolejny event będzie przed zakończeniem cyklu 9 turniejów od poprzedniego, co oznacza, że nawet nie dano nam czasu 1-2 razy uzupełnić reliktów, niektórzy dalej mają po 1 relikt potrzebny do katalizatorów a niepotrzebnych 1500 reliktów ich bonusu i nie mają jak ich wymienić.
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nikt nam nie mówił, że co 6-7 questów będzie wyskakiwać 15 mgły wizji. Do tego nie można było się przygotować, gdyż nigdy nie było zapętlonej linii questów i nikt nie wiedział, że ogromne ilości reliktów będą potrzebne. Z tego skorzystały osoby które nie zużywały reliktów i katalizatorów przed eventem i miały ich krocie.

O questach za 64 korale w których było 15 mgły wizji napisano dopiero w połowie eventu na becie, wcześniej mówiono na gems of elvenar, że co 6-7 questów będzie przeskakiwanie pomiędzy pierwszymi czterema grupami questów.

Kolejny event będzie przed zakończeniem cyklu 9 turniejów od poprzedniego, co oznacza, że nawet nie dano nam czasu 1-2 razy uzupełnić reliktów, niektórzy dalej mają po 1 relikt potrzebny do katalizatorów a niepotrzebnych 1500 reliktów ich bonusu i nie mają jak ich wymienić.
@Koval92, jeżeli nie przybywa Ci reliktów, to oznacza, że zużywasz ich więcej niż zdobywasz w turnieju i podbijając prowincje. Więc choćbyś grał i 5 lat, to czas nic tu nie zmieni, musisz ich po prostu zdobywać sporo więcej niż zużywasz i wtedy szybko zgromadzisz zapasik.
 

Koval92

Kapłan
@Koval92, jeżeli nie przybywa Ci reliktów, to oznacza, że zużywasz ich więcej niż zdobywasz w turnieju i podbijając prowincje. Więc choćbyś grał i 5 lat, to czas nic tu nie zmieni, musisz ich po prostu zdobywać sporo więcej niż zużywasz i wtedy szybko zgromadzisz zapasik.

Nawet jak chcę teraz zgromadzić zapasik to nie ma wystarczająco czasu teraz tego zrobić, poza tym z nieskończoną pętlą chyba macie rację, że nie ma ilości reliktów, która była by wystarczająca.

Mam nadzieję, że będzie ograniczona ilość questów tak jak z Feniksem. Przy szacunku do Syrenek, do Miśków się nie umywają, poza tym miśki są 3 jak feniksy i mają bardzo mocne bonusy więc wątpię, by pozwolili więcej niż jednego ulepszyć na max. Chyba, że je jeszcze znerfią.

Ja się cieszę bo pół roku mojego pisania wszędzie o budynek ewolucyjny dający 2 sort prawdopodobnie da jakiś efekt. Mają rację, że jak się będzie ich naciskać non stop to coś się osiągnie :D Chyba już mnie mieli dość :D
 

Nusion

Kapłan
Nawet jak chcę teraz zgromadzić zapasik to nie ma wystarczająco czasu teraz tego zrobić
No właśnie, TERAZ... teraz to już za późno na takie refleksje. Gracze grający ok. roku przez rok robili sobie zapasik i dlatego teraz nie narzekają...
Ja moim maleńkim miasteczkiem na s1 byłam w połowie 2 rozdziału jak wystartował event z syrenką. Mimo to zdobyłam 2 syrenki, których tam nie chcę stawiać, 17 artefaktów do nich, 22 studnie, na których mi zależało najbardziej, moc przyspieszaczy i jakieś tam inne pierdołki. I wyobraź sobie, że nie skończyły mi się relikty do katalizatorów. No więc jak widzisz wystarczyło troszkę się postarać.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Nie, nie przekręcamy kotka ogonkiem.

Należy wyeliminować questy zbierz 15 mgły wizji i zwiady a nie kasować graczy za ich staż.

Należy wyrównać szanse albo dać możliwość wymiany wszystkich reliktów na inne.
.
to jest wlasnie obracanie kota ogoniem (gdzie towarzystwo opieki nad zwierzetami, biedny kotek:() wyrownywanie szans to typowo lewacka utopia, kto gra ten ma, jezeli wszystko bedzie podawane na tacy gra straci jakikolwiek sens, aby do czegokolwiek dojsc trzeba to sobie wypracowac, nie wystarczy sie logowac raz dziennie i zbierac profity z tego co da producent
 

DeletedUser3575

Guest
Ja gram rok i 4 miesiące a mam każdego reliktu ponad 1000 sztuk, mimo nieustannej produkcji w akademii, która te relikty zużywa. To efekt wyłącznie aktywnego udziału w turniejach. I nie uważam tego za niesprawiedliwe, że ja mam a ktoś nie ma - bo sobie na nie zapracowałam, każdy ma możliwość udziału w turniejach :)
 

DeletedUser1775

Guest
Ja już nie mogę tego czytać... @Koval92 kiedy do Ciebie dotrze, że nikt nam tych "zapasików" nie dał, tylko sami je sobie zdobyliśmy... Więcej nawet - nie ma "zapasików", bo na bieżąco zdobywamy i wykorzystujemy na to, co akurat potrzebne :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasiaczb

Zwiadowca
dlatego nalezy zglosic to do IG jako dyskryminacje i niech skasuja tym ktorzy graja dluzej niz rok wszystko co zebrali przed 01,01,2019
No sorry ale czy to czyjaś wina że gra i zbiera od 2 czy trzech lat? Dlaczego mu coś trzeba zabrać? Jakoś więksi gracze się nie plują o zabieranie czegoś mniejszym tylko dlatego że u mniejszych zwiad idzie ok14h a u nas ponad 90h
 

Koval92

Kapłan
No sorry ale czy to czyjaś wina że gra i zbiera od 2 czy trzech lat? Dlaczego mu coś trzeba zabrać? Jakoś więksi gracze się nie plują o zabieranie czegoś mniejszym tylko dlatego że u mniejszych zwiad idzie ok14h a u nas ponad 90h
nie sugeruj się, oni tak, żeby podokuczać bo się boją, że jako starsi stażem gracze stracą przewagę.
 

Koval92

Kapłan
fpmu.png


Co to jest?

Przejście do Unuru? xD
 

DeletedUser897

Guest
witam,
sorka ,ale już nie wytrzymałam tego wiecznego utyskiwania na najbardziej rozwiniętych graczy, podczas gdy to właśnie oni są najbardziej niesprawiedliwie traktowani w eventach !!!
a jednak nie narzekamy i nie piszemy jak to mamy zle, może dlatego większość z Was nie zdaje sobie sprawy jak to jest na prawdę
np;
wszyscy mieliśmy zadania na rozbudowy budynków począwszy od 14 - 18 poziomu
pytam się Was ile można mieć zostawionych budynków na ten cel ,biorąc pod uwagę ilość eventów w ostatnim czasie i to że nasze budynki są grubo ponad 20 , a nawet 30poziom,
pytam ; na jakim poziomie powinniśmy zatrzymać w ogóle rozbudowy, by teraz móc spokojnie brać udział w eventach?
u nas nawet królewska renowacja nie pomaga , bo przy jej pomocy można podnieść budynki eventowe do etapu w którym się jest , a jak wiecie gra ma teraz 14, a nie 18 etap - więc dla nas też jest w eventach bezużyteczna
pozostaje nam kasować budynki i stawiać je od nowa ,czy to nie przeczy samej idei eventów,które powinny pomagać w rozwoju ,a nie go cofać !!!?
i dalej;
cała masa zadań na przeprowadzenie zwiadów - tu nie możemy nic wcześniej przygotować, Wam zajmie to kilka godzin ,u nas to ponad 90h za jeden,- dla nas przy powtarzalności zadań, to koniec gry w evencie,
A przecież NAGRODY ZA WYKONANIE ZADANIA DOSTAJEMY TAKIE SAME!!!
komu więc łatwiej???

Chcecie nam zabrać zdobyte wcześniej relikty, myślicie że podczas gry ich nie zużywamy ?, że leżą odłogiem czekając na event? mamy je tylko dlatego że non-stop bardzo aktywnie gramy w turniejach, nie mają ich tylko ci , którzy nie doceniają ,a może też, nie zdają sobie sprawy ,co dają turnieje

Na koniec jeszcze jedna bulwersująca sprawa - bardzo istotna dla tych którzy są na ścianie konstruktów
NIE MAMY ŻADNEJ możliwości sprawdzenia ile posiadamy SCHEMATÓW !!!
owszem, dodano zakamuflowane info na apce i tylko tam jest to do sprawdzenia,
ale,
JAKIM PRAWEM ZMUSZA SIĘ NAS DO GRANIA NA DWÓCH SPRZĘTACH!!!
no,,,ale mamy wybór:
żeby się zorientować ile schematów możemy jeszcze przerobić na renowacje ,trzeba pisać do
OBSŁUGI GRY,by tam sprawdzono NASZ STAN POSIADANIA- ŻENADA, czegoś takiego nie ma chyba w żadnej grze
 
Status
Zamknięty.
Do góry