• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Czyli sami tworzą problemy. Też uważam że nagrody są za potężne żeby zostawić pętle zadań. Jak tylko skończę amuny stawiam dodatkowe manu drewna i warsztaty. Nawet jakbym miał wywalić jakieś manu pyłu. Jeśli będzie opcja zrobić samonapedzajaca się maszynę to czemu nie korzystać?
Przy okazji dowiedzieliśmy się że będzie 15 rozdział. Koval przestanie truć
 

DeletedUser1874

Guest
Tak, z tego całego przygotowania do eventu, aż kupiłem piątego robotnika. Pomyśleć, że przez te 14 rozdziałów nie był mi nigdy tak potrzebny, jak teraz po ukończeniu ich. Ale na ledwo 3 warsztatach sobie nie poszaleję bez przyspieszeń, nawet jeżeli manufaktury da radę trochę szybciej zbudować.

Rozumiem @chris07070707 , ze te 80k towarów za tylko jedną karmę, bierzesz z policzenia jako tą jedną karmę, tej której używasz na pandę, tuż przed nakarmieniem 3 zwierzaków jednocześnie (2 brunatnych i feniksa)? Tak do tego podchodząc to może i faktycznie fajnie wygląda, ale bez karmienia pozostałych zwierzaków ta panda nie wydaje się dawać wiele. Nie każdy planuje mieć poza pandą aż tyle zwierzaków i jednocześnie je karmić, a wtedy łatwo się na tym przejechać.

Zresztą co do samej karmy, póki co staram się wierzyć, że mam po prostu pecha, ale jeszcze ani jednej po aktualizacji nie widziałem w Akademii xD

Edit: Po przeczytaniu informacji na gemsach, już rozumiem na jakiej zasadzie jest obliczana ilość towarów z pandy i skąd wzięło się aż 80k - dostaje się każdego z 3 podstawowych towarów po równo, po 50 za każda ukończoną prowincję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3983

Guest
Widzieliście ilość bonusu w Iglicy (cud) ja mam jakie 6k%, coś się komuś pomyliło.
 

DeletedUser

Guest
@chris07070707 pełna zgoda tez uważam ze ewent z feniksami był chyba najlepiej zbilansowany a teraz mamy eksperymenty

Eh czyli po pb trzeba budować manu zamiast robi żywiołaki :)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
@chris07070707 pełna zgoda tez uważam ze ewent z feniksami był chyba najlepiej zbilansowany a teraz mamy eksperymenty

Eh czyli po pb trzeba budować manu zamiast robi żywiołaki :)
Ja przez te miski zrobie amuny chyba w rekordowym tempie. Postawilem portal zaraz po skonczeniu sie eventu,albo jakos w okoliach konca, obecnie zostalo 9 badan, a dalej mam zapasy zyskow portali. Tylko PW mnie troszke wstrzymuja
 

DeletedUser

Guest
Ja za to muszę warsztaty dostawić bo mam magiczne wiec tak z 4-8 brakuje to jakaś masakra z ta ilością
Jak tak patrzę to iG się miota od jednego ekstremum do drugiego jak już wprowadzili bloki zadan to równie dobrze mogą to uzależnić od poziomu gracza bo 12 warsztatów w początkowych epokach to nic trudnego ale w końcowych zajmą kilka ekspansji
 

visit0r

Paladyn
pojawiają się pogłoski o nowej rasie
ktoś coś słyszał o możliwości
Ja za to muszę warsztaty dostawić bo mam magiczne wiec tak z 4-8 brakuje to jakaś masakra z ta ilością
Jak tak patrzę to iG się miota od jednego ekstremum do drugiego jak już wprowadzili bloki zadan to równie dobrze mogą to uzależnić od poziomu gracza bo 12 warsztatów w początkowych epokach to nic trudnego ale w końcowych zajmą kilka ekspansji
i tu jest wlasnie zrodlo dochodu
ekspansje kosztuja diamenty
a takie luzne porownanie ze 2 miesiace wczesniej z 40 studni wpadalo do 200 diamentow a teraz gdy mam ich 80 wpada max 150 diamentow ze zbioru
 

DeletedUser1874

Guest
Jak widzę, to te ostatnie misje opierają się w dużej mierze na rozbudowanych warsztatach. Skoro jest w nich pełna losowość, to raczej ciężko utrzymać zapas każdej z możliwych produkcji. W każdym razie na moim poziomie rozwoju, przez dwa tygodnie nie zdołam rozbudować warsztatów do odpowiedniego poziomu, nawet gdyby cały czas się budowały tylko one (a jeszcze chciałem parę manufaktur postawić...). Dlatego przyspieszacze zachomikowane z poprzedniego eventu będą naprawdę przydatne... nie tylko na rozbudowę, ale na robienie produkcji w tych już gotowych.
 

visit0r

Paladyn
Jak widzę, to te ostatnie misje opierają się w dużej mierze na rozbudowanych warsztatach. Skoro jest w nich pełna losowość, to raczej ciężko utrzymać zapas każdej z możliwych produkcji. W każdym razie na moim poziomie rozwoju, przez dwa tygodnie nie zdołam rozbudować warsztatów do odpowiedniego poziomu, nawet gdyby cały czas się budowały tylko one (a jeszcze chciałem parę manufaktur postawić...). Dlatego przyspieszacze zachomikowane z poprzedniego eventu będą naprawdę przydatne... nie tylko na rozbudowę, ale na robienie produkcji w tych już gotowych.
w zadaniu jest obecna lub poprzednia epoka, wiec magiczny tez sie sprawdzi ;p
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Zwrociliscie uwagę że znowu mocno rozwinięcie się w 4 literach. Zadania zwiad/technologia to będzie masakra
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
OK, skoro manufaktury muszą być na poziomie obecnego lub poprzedniego rozdziału, to mam pytanie.
Jestem obecnie w Niziołkach, moja bonusowa manufaktura marmuru ostatnią rozbudowę miała w Leśnych Elfach, czyli dwa rozdziały wstecz (poziomy rozbudowy 20-23).
Rozumiem, że będzie zaliczać manufakturę na poziomach 20-23, ale czy to będzie traktowane jako "obecny" rozdział i będzie jeszcze zaliczana manufaktura na poziomie poprzedzającym Elfy (czyli Orki i poziom manufaktury 16-19), czy nie?
Czy na podstawie doświadczeń z bety można coś wnioskować w tym temacie?
 

Nusion

Kapłan
OK, skoro manufaktury muszą być na poziomie obecnego lub poprzedniego rozdziału, to mam pytanie.
Jestem obecnie w Niziołkach, moja bonusowa manufaktura marmuru ostatnią rozbudowę miała w Leśnych Elfach, czyli dwa rozdziały wstecz (poziomy rozbudowy 20-23).
Rozumiem, że będzie zaliczać manufakturę na poziomach 20-23, ale czy to będzie traktowane jako "obecny" rozdział i będzie jeszcze zaliczana manufaktura na poziomie poprzedzającym Elfy (czyli Orki i poziom manufaktury 16-19), czy nie?
Czy na podstawie doświadczeń z bety można coś wnioskować w tym temacie?
Manufaktury i warsztaty muszą być rozbudowane przynajmniej do poziomów, które stały się dostępne w poprzednim rozdziale w badaniach (lub jeśli ten rozdział nie zawierał badań dotyczących ulepszenia, wtedy rozdział wcześniej - ten, w którym takie badanie było)
A więc u Ciebie będzie konieczna manufaktura na poziomie Niziołków lub Leśnych elfów (gdyż w smokach nie było badania na manufaktury T1)

EDIT:
Co do manufaktur jest tak jak napisałam, natomiast jeśli chodzi o warsztaty to na becie zaszła zmiana i konieczne będą warsztaty nie z poprzedniej epoki, a co najmniej "obecna epoka - 3"
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry