• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Gorzej, że już zaplanowali "nowe zwierzaki" czyli będą kolejne budynki do ewolucji i kolejne artefakty, niedługo w ekwipunku zrobi się z tego powodu totalny chaos, zamiast dać możliwość ulepszać to co mamy to dadzą możliwość mieć 10 różnych budynków i żadnego na max poza tymi beznadziejnymi jak Stonehenge
 

DeletedUser174

Guest
to naturalne że są ludzie,którzy mają takie zdanie jak ich ostatni rozmówca...ale @Koval92 dlaczego się dzielisz z nami swoimi rozchwianymi opiniami wzajemnie sprzecznymi na dokładkę to nie wiem. Jeden wątek a dowiadujemy się od ciebie,że budynek jest nędzny i niewarty stawiania.. potem jednak niby zasłużył na miejsce w mieście a teraz znowu jest beznadziejny... Może się zdecyduj wreszcie? W sumie to podejrzewam, ze nawet mało kogo interesuje co stawiasz w mieście... ale to popadanie ze skrajności w skrajność

a druga rzecz to powinieneś się cieszyć. A czy przypadkiem następna rasa nie ma być ostatnim* rozdziałem w grze? ostatni = koniec gry... wiec o jakich zwierzakach piszesz??? sam wieszczyłeś the end gry*...

*fake news

a dla wszystkich płaczących jaki to stone jest niedobry i paskudny to może przypomnę że kazdy budynek można przepalić... a orełek feniksa jest "warty" 3k świstków, więc płakanie jest naprawdę wysoce nieuzasadnione (żeby nie powiedzieć, ze niestosowne)
 

visit0r

Paladyn
dla wszystkich płaczących jaki to stone jest niedobry i paskudny to może przypomnę że kazdy budynek można przepalić... a orełek feniksa jest "warty" 3k świstków, więc płakanie jest naprawdę wysoce nieuzasadnione (żeby nie powiedzieć, ze niestosowne)
co szczegolnie przydatne przy zadaniu 70 wymagajacym 1500 swistków, zakladam ze dalej wymagania ilosciowe wzrosna
 
co szczegolnie przydatne przy zadaniu 70 wymagajacym 1500 swistków, zakladam ze dalej wymagania ilosciowe wzrosna
Niestety, nie wzrosna, bo... w ostatnim zadaniu na produkcje 2d nie ma zadnej alternatywy.
Zadanie 113 "Wyprodukuj marmur/stal/drewno 9x (bonus 2d)" niestety nie oferuje takiej
opcji jak zadanie 70 :(
 

Tajniakos

Paladyn
Ja też skorzystałem na Wyzwaniach i rozbudowałem swojego na maksa, ale przydałoby się jeszcze kilka Artefaktów Feniksa, bo przecież mamy aż trzy Feniksy, o czym niektórzy zdają się zapominać...
@Elfean podejrzewam że nikt nie zapomniał o tym, że mamy trzy feniksy do ewolucji choć we wprowadzeniu w wydarzenie przestrzegali nas, że artefaktów nie będzie za wiele i będą po tym wydarzeniu pojawiać się rzadko i tu cytuję fragment z zapowiedzi iventu " Zbierając Artefakty Feniksa można pomóc im się wykluć i pozwolić wyewoluować w potężne Feniksy. Lecz Artefaktów Feniksa nie jest wiele i poza tym wydarzeniem będą pojawiać się bardzo sporadycznie, dlatego wybierajcie rozważnie, którego Feniksa wyewoluować jako pierwszego." osobiście też bym chciał aby było ich więcej ale ciężko wymagać czegoś co nie było obiecane ;).
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Niestety, nie wzrosna, bo... w ostatnim zadaniu na produkcje 2d nie ma zadnej alternatywy.
Zadanie 113 "Wyprodukuj marmur/stal/drewno 9x (bonus 2d)" niestety nie oferuje takiej
opcji jak zadanie 70 :(
i tak mnie na tydzien zatrzyma zadanie 109 ukoncz 2 prowincje ;( wiec w miedzyczasie zrobic produkcje 2 dniowe to betka
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Watpie zeby dali tyle artefaktow zeby 2 a juz napewno nie 3 feniksa dac na 10 poziom. Mam jednego na 10 i jestem zadowolony na reszte nawet nie mam miejsca. Tego Stonehage stawiac na glownym swiecie raczej nie bede, aczkolwiek zobacze. Na pozostalych raczej postawie i ulepsze. Ogolnie ciut trudniejsze te zadania
 

DeletedUser1443

Guest
zmiana w zadaniu 83. jednak trzeba do 15 poziomu rozbudować budynek a nie do 14.

powinno być
83. Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 15 lub wyższego
 

DeletedUser3332

Guest
O co tu lata ?

upload_2019-6-7_20-50-33.png
 

Załączniki

  • upload_2019-6-7_20-50-17.png
    upload_2019-6-7_20-50-17.png
    126,3 KB · Wyświetlenia: 3

Nusion

Kapłan
Katalizatory to pewnie wiesz, natomiast Mgły Wizji dostajesz jak skończysz tworzenie "czegośtam" w akademii. To takie zielonkawe płomyczki, które zbierają się w tej szklanej kuli ze skrzynką. Jak zbierzesz 100 możesz losować.
 

DeletedUser3332

Guest
No tak, tylko pisze "wykorzystaj" wiec zgłupiałem. Bo logiczne by było "zdobądź" a nie "wykorzystaj". Czyli wystarczy zdobyć te 10 mgły i zalicza ?
 

DeletedUser3332

Guest
Po przypadkowym wejściu tym sposobem, korzystam cały czas. A przy przesuwaniu ekranu na telefonie....... zebrałem przypadkiem 3 katalizatory ;)

Cholernie brakuje mi opcji blokady zbiorów, przy eventach szczególnie :(
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Po przypadkowym wejściu tym sposobem, korzystam cały czas. A przy przesuwaniu ekranu na telefonie....... zebrałem przypadkiem 3 katalizatory ;)

Cholernie brakuje mi opcji blokady zbiorów, przy eventach szczególnie :(
No powiem ze juz zawalilem pare produkcji 1 dniowych przez przypadkowe zebranie na telefonie. Podczas eventu najlepiej wogole nie wchodzic z telefonu. Wejsc porobic pomoc i nic w miescie nie grzebac :p
 

DeletedUser3975

Guest
Taki tip dla robiących event, jeżeli chcecie wejść w akademię a nie chcecie zdjąć czarów które wyprodukowaliscie, tylko je trzymać np na zadanie "zdobądź 3 czary" albo "zdobądź 4 katalizatory" to wchodzicie w ekwipunek, klikacie "odczaruj" po prawej a potem "tworzenie" po lewej. Tym sposobem możecie nie klikać bezpośrednio w akademię.

W mordkę jeża nie wiedziałam, dziękuję :)
 

mayder

Tancerz ostrzy
No powiem ze juz zawalilem pare produkcji 1 dniowych przez przypadkowe zebranie na telefonie. Podczas eventu najlepiej wogole nie wchodzic z telefonu. Wejsc porobic pomoc i nic w miescie nie grzebac :p

Ja gram tylko na telefonie i niczego nie zebrałem przypadkiem. Może to układ miasta, a może już się wprawiłem ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Ja gram tylko na telefonie i niczego nie zebrałem przypadkiem. Może to układ miasta, a może już się wprawiłem ;)
Mam duze paluchy, a telefon nowy nie jest wiec do wielkich tez nie nalezy. A jak mam balagan to ciezko mi spamietac gdzie co bylo wstawione, i dlatego wole na komputerze, kursorem najade i wiem co to.
23 dnia Eventu studnie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry