• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

gural92

Wędrowiec
Zwłaszcza że mogą teraz schować do inwentarza budynki które nie są niezbędne na okres trwania eventu.
 

Koval92

Kapłan
Będzie nowy feniks - Coldfire Phoenix.
Z informacji od Karvesta z bety są inne artefakty niż te z 2019.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Niestety nie pamiętam jak liczone w eventach było podnoszenie magicznych rezydek i warsztatów bo i one jak i budynki podnoszone renowacją wskazują maksymalny 15 poziom. Ciekawi mnie czy faktycznie w tym przypadku będzie zaliczać ten poziom czy może wyższy :) Jeżeli nie to faktycznie osoby z zakończonym drzewkiem badań będą mieli bardzo utrudnione zadanie.
tamten ewent zdaje sie mial zadanie upgrade lvl 14 i dlatego mozna bylo zaliczac
osobiscie podbijalem np zestaw karnawalowy
w tym ewencie niezle rozegrali, juz w 10 sekund nie zaliczysz zadania
 

Tajniakos

Paladyn
tamten ewent zdaje sie mial zadanie upgrade lvl 14 i dlatego mozna bylo zaliczac

Też mi się tak wydaje, że podnieśli poziom budynku do rozbudowy i w takim przypadku może okazać się, że i magiczne budynki tu nie pomogą.
Na szczęście ten problem mnie ominie bo kilka budynków sobie zostawiłem pod rozbudowę, choć sporo czasu zajmie mi rozbudowa :)
 
tamten ewent zdaje sie mial zadanie upgrade lvl 14 i dlatego mozna bylo zaliczac
osobiscie podbijalem np zestaw karnawalowy
w tym ewencie niezle rozegrali, juz w 10 sekund nie zaliczysz zadania
Zaliczysz ;)
Wystarczy zaczac rozbudowe budynku do 16lvl i poczekac, az do konca rozbudowy zostanie 10 sekund i wtedy odciac budynkowi droge ;) Dokladnie tak zamierzam zrobic z 3-4 budynkami, wiec po podlaczeniu do sieci drog zaliczenie zadania zajmie kilka sekund.
 

Koval92

Kapłan
"For now they are different. " oznacza w tym kontekście, że do tej pory artefakty były różne.
View attachment 1411

Na PW mam informację, że będą nowe artefakty, nie dopuszczą, żeby ludzie sobie go podbili starymi artefaktami, bo wielu graczy ma zaoszczędzone w ekwipunku. Obczaiłem i ten budynek ma miejsce na 4-5 produkcji dodatkowych poza złotem. Tak jakby zamiast 3 feniksów różnych dali jednego skumulowanego. Oczywiście wszystko może się zmienić, zobaczymy co będzie w ostateczności. Zapowiada się fajny event wiosenny.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Zaliczysz ;)
Wystarczy zaczac rozbudowe budynku do 16lvl i poczekac, az do konca rozbudowy zostanie 10 sekund i wtedy odciac budynkowi droge ;) Dokladnie tak zamierzam zrobic z 3-4 budynkami, wiec po podlaczeniu do sieci drog zaliczenie zadania zajmie kilka sekund.
czepiasz sie słowek misiu kolororowy, o 10 sekundach pisalem w kontekscie uzycia renowacji na budynku z zestawu karnawalowego ;p
 

mayder

Tancerz ostrzy
For now they are different. " oznacza w tym kontekście, że do tej pory artefakty były różne.

Może się czepiam ale powinno być są różne a nie były czyli "Jak na razie artefakty są różne" :p i myślę że tak pozostanie bo jak @Koval92 pisał, ludzie mają zachomikowane kilka artefaktów więc mieliby już na starcie przewagę nad innymi. A co do samego feniksa, to jak będzie tylko jeden to może dadzą +50% zdrowia jednostek po nakarmieniu (pomarzyć można :D)
 

Nusion

Kapłan
Na becie weszła już planowana zmiana systemu gwiazdek u kupca. :)
Wprowadzony został przelicznik 1 : 1.5 : 2.25. Co ciekawe, nie dotyczy to wyłącznie samej oceny wartości oferty w postaci ilości gwiazdek, tylko wbrew wcześniejszym zapowiedziom zmiana ta objęła również sam przelicznik u kupca. Już w momencie wystawiania oferty domyślnie proponowana jest ilość surowców kalkulowana według nowego przelicznika. Możliwy jest tez handel 1:1 niezależnie od grupy towarów (wcześniej nie było to możliwe pomiędzy T3 i T1). Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na wejście tej zmiany także u nas.

1580603313868.png
 

blazius1

Paladyn
Koval znowu spekulujesz.
A wiesz jakie ja mam informacje na PW?
Takie tajne i rewolucyjne, że nie mam do nich dostępu. Ale wiem, że są jakieś.
 

Koval92

Kapłan
Koval znowu spekulujesz.
A wiesz jakie ja mam informacje na PW?
Takie tajne i rewolucyjne, że nie mam do nich dostępu. Ale wiem, że są jakieś.

O co ci znowu chodzi? Z czym znowu spekuluje?
Co nie pasuje Ci znowu, że mamy dostęp do rzeczy których ty nie potrafisz sprawdzić?
Znowu rozkręcacie hejt od nowa? Trudno ja nie zamierzam w to znowu wchodzić, koniec tematu
 
Ostatnia edycja:

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
@blazius1 proszę się powstrzymać z takimi prowokacyjnymi komentarzami.

Niech dyskusja wróci na właściwe tory bo za chwilę znowu będę musiał ciachać.
 

Tajniakos

Paladyn
Moim skromnym zdaniem to było nieuniknione i wręcz konieczne. Ponieważ sam na ostatnim turnieju eliksiru zauważyłem, że w wielu walkach, moc żabiego księcia wydawała się zbyt duża co skutkowało tym, że z wielu starć wychodziłem z zerowymi wręcz stratami :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry