• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

DeletedUser2262

Guest
W puli nagród na szczęście wróciły PW w formie Antycznej Wiedzy - w dniu dzisiejszym na becie do wygrania jest 20 PW x 1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Akurat to nie jest typ nagrody wyczekiwanej przez wszystkich. Chociaż kierunek cieszy
 

DeletedUser3983

Guest
Pytanie co lepsze do losowania 20pw czy 25 oddziałów wojska u mnie 75k łuczników?
 

mayder

Tancerz ostrzy
Pytanie co lepsze do losowania 20pw czy 25 oddziałów wojska u mnie 75k łuczników?

Porównaj ile zajmie ci wyprodukowanie 75k łuczników do tego ile zajmie zebranie 20 PW (raczej 20h bo biorę tylko pod uwagę te które otrzymuje się co godzinę). Jeśli wyszkolenie 75k łuczników zajmuje więcej niż 20h to bym losował właśnie oddziały, zebrane PW zawsze możesz spaczkować u kogoś w cudzie.

To jest tylko najprostszy przykład co wybrać bo nie wiem co ci bardziej będzie potrzebne.
 

DeletedUser2262

Guest
Pytanie co lepsze do losowania 20pw czy 25 oddziałów wojska u mnie 75k łuczników?
Ja bym jeszcze na to spojrzał w inny sposób. Jeśli jesteś w stanie wykorzystać te 25 oddziałów (nie ważne których) w turnieju tak żeby zrobić "ponad-programowo" o min. 4 prowincje więcej (dzięki 25-ciu oddziałom) na co najmniej 2 gwiazdkach - to brałbym właśnie oddziały - bo może będziesz w stanie jeszcze je lepiej zagospodarować i zrobić 5, 10 albo i 15 prowincji więcej......... a z każdej takiej prowincji [kat. 9+] na 2* zdobywasz 5PW.

PS Pomijam pozostałe bonusy w postaci zaklęć i reliktów. :cool:

EDIT: No i jest jeszcze taki + że zdobywasz PW a nie AW - więc poza cudami będziesz mógł wydać np w badania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
wszystko zależy jak rozwinięte jest miasteczko a raczej pod jaki styl gry
75k łuczników jest w moim miasteczku warte 0 minus zmarnowany czas
20PW hmm co z tą niewielką ilością PW zrobić lecz coś zawsze lepsze niż nic
 

Hassano

Łucznik
Tak z ciekawości spytam skoro jest rozbieżność oddziały czy pw to budynki są aż tak słabe że niema co wybrać?
 
Budynki sa akurat dosc fajne (moim zdaniem) i zroznicowane, ale przeciez nie w kazdym miescie potrzebna jest wymiana budynkow na nowe w danej chwili. Sam tak mam w jednym miescie - wszystkie budynki mam na aktualnym poziomie, wiec bede losowal cos innego, za to na drugim swiecie wymienie troche starszych pop/kul i dodatkowo polosuje budynki dajace ziarna, ktore w tym akurat miescie sie przydadza.
 

Koval92

Kapłan
Tak z ciekawości spytam skoro jest rozbieżność oddziały czy pw to budynki są aż tak słabe że niema co wybrać?

Wszystkie budynki pop/kult są średnie co najwyżej, nic do tego halloweenowego z 2019 nie ma porównania nawet a to jest średni budynek pop/kult dla porównania, w evencie jest jeden dobry budynek na orków, jeden świetny pod ziarna (statek Amunów), poza tym nic specjalnego, studni jak zwykle nie ma, jak ktoś ma skały Venara III czy halloweenowy z 2019 to lepiej ulepszać te renowacją

Warto postawić, jeżeli nie używasz renowacji i wymieniasz pop/kulty na bieżąco
 
Ostatnia edycja:

Eleanora2

Wędrowiec
Wszystkie budynki pop/kult są średnie co najwyżej, nic do tego halloweenowego z 2019 nie ma porównania nawet a to jest średni budynek pop/kult dla porównania, w evencie jest jeden dobry budynek na orków, jeden świetny pod ziarna (statek Amunów), poza tym nic specjalnego, studni jak zwykle nie ma, jak ktoś ma skały Venara III czy halloweenowy z 2019 to lepiej ulepszać te renowacją

Warto postawić, jeżeli nie używasz renowacji i wymieniasz pop/kulty na bieżąco

Dla wielu graczy, którzy od poprzedniego eventu zmielili epokę, nawet te średnie budynki pop/kult biją na głowę super budynki z eventu halloweenowego. Nie każdy ma tyle zaklęć renowacji aby podnosić wszystkie budynki.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm :)
super budynki to jakąś ironią zalatuje :)
a czy są coś warte to wątpliwe stwierdzenie pewnie dla niektórych graczy owszem
brak renowacji przecież gra oferuje tyle możliwości dla każdego wystarczą tylko chęci
 

DeletedUser2262

Guest
Jeśli pamiętacie swojego czasu na forum przewijał się taki obrazek:

zajawka.png

I mogę na razie zdradzić, że w nadchodzącym (lipcowym) evencie pojawią się budynki związane z grafiką powyżej :cool:

>>> Wraz z wejściem eventu na betę zamieszczę w poście [NIEOFICJALNE] wszystkie nowe (w sumie 8+1 sztuk) budynki wraz ze statystykami. <<<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry