• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

xEasyRiderx

Rycerz
No cóż jeśli wziąć pod uwagę że flash jest tak stary jak węgiel i wszyscy od niego odchodzą nie wspominając nawet o tym że już nie ma on wsparcia to faktycznie html5 musi być równie kiepski ;)
 

BlossomValvi

Łucznik
No cóż jeśli wziąć pod uwagę że flash jest tak stary jak węgiel i wszyscy od niego odchodzą nie wspominając nawet o tym że już nie ma on wsparcia to faktycznie html5 musi być równie kiepski ;)

To trochę nie tak...
Pomijając sama specyfikę softu to wszyscy od niego odchodzą, bo przestał być wspierany a przestał być wspierany ponieważ html5 to standard stworzony przez konsorcjum największych twórców przeglądarek natomiast flash pochodzi od firmy Adobe, czyli jak nie wiemy o co chodzi to chodzi o pieniądze ;)
 

Koval92

Kapłan
niechce mi się ale mogę ci screena wrzucić jak ta gra śmiga na HTML5View attachment 3290
tak dodam że 23 manu na flash klikam jakieś 30s a na HTML5 10 minut z widocznym efektem graficznym

To jest chyba zależne od komputera i czy ma jakieś tam przyspieszenia graficzne itd, bo ja miałem takie ściny ale na flashu grając a HTML5 w ogóle mi nie chodziło, a na nowszym komputerze na HTML5 mi śmiga pięknie a na flashu o wiele gorzej.

O kartę graficzną chyba nie chodzi bo miałem tą samą w poprzednim komputerze
Elvenar miał problemy z "RAM leakami" jak się robiło duże ilości prowincji w turniejach to ścinało mocno przeglądarkę i koperty jak miały ponad 200 wiadomości to już zaczynało wszystko "lagować", obecnie mam taki problem z "lagowaniem"gry jak próbuję komuś dać PW do cudu a nie jestem u niego w mieście, przycina wtedy, dlatego dalej wchodzę w miasta innych graczy żeby im dać PW chyba że daję za pomocą zysków 30 i 20 pw, inaczej łatwo się rąbnąć ile się już dało.
 

DeletedUser3033

Guest
Koval92
to nie wina kompa
a to że ci muli na flash a na HTML5 działa lepiej bo masz system win7-10 :)
mam na kompie dwa systemy i zaraz wgram trzeci :)
bo ta gra generuje mega obciążenie a tak naprawdę aż tyle nie wymaga
edit:
dziękuje za zbędne rady
Przecież to nie jest zależne od systemu operacyjnego serio ?
to takie teoretyczne pytanie ile widzi win7 RAM a np stary XP jak masz fizycznie kość ram~8G ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

xEasyRiderx

Rycerz
a to że ci muli na flash a na HTML5 działa lepiej bo masz system win7-10 :)
mam na kompie dwa systemy i zaraz wgram trzeci :)
bo ta gra generuje mega obciążenie a tak naprawdę aż tyle nie wymaga
A wgraj i 5 systemów i gwarantuję że żaden z nich ci nie pomoże :) Przecież to nie jest zależne od systemu operacyjnego a raczej bym zastosował się do tych wskazówek
Ja bym potestowal:
- sprawdził artykuł czy moja karta graficzna jest kompatybilna z html5
- wyłączył animacje czy to pomoże (odciążenie grafy i ramu)
- sprawdził coś innego w html5 jak to dziala
 

Koval92

Kapłan
Nie wiem co to jest cyber monday, ale wiem że dzisiaj nie ma Andrzejek. Wczoraj były. :)



Lepiej trzymaj. Upłynnisz w XVII epoce. Albo później.

Juz jestem w połowie 17 rozdziału upłynniałem 50% i inne xD Przydają się trochę rzeczywiście. Może kolejne rozdziały będą jeszcze gorsze.
 

Charlene

Szef kuchni
W końcu mamy zmianę scenerii :))) strasznie mi się podoba, tylko szkoda, że na appce nie pada śnieg :( będę musiała cześciej zaglądać do komputera ;)
 

Nusion

Kapłan
A tak bardziej na powaznie. Juz w zeszlym roku bawilismy sie w zgadywanki kiedy wystartuje zimowy event i wtedy udalo mi sie zgadnac.
W zgadywankach mozna sie kierowac kilkoma roznymi przeslankami, o ktorych szczerze mowiac nie chce mi sie teraz szczegolowo pisac ;)
W kazdym razie biorac je wszystkie pod uwage obstawiam, ze u nas event zimowy wejdzie 3 grudnia, plus minis jeden dzien.

Ktoś tu znów wytypował poprawnie :D
 

Charlene

Szef kuchni
Kolejny event będzie w lutym a nagrodą w nim będzie Everblossom Sleigh (Wiecznie Kwitnące Sanie (?) )
Zapowiada się pierwszy ewolucyjny dający wyłącznie kulturę bez populacji
Pewnie to chwilowe dane, ale jakby nawet była sama kultura, to by mi to nie przeszkadzało.
 

Charlene

Szef kuchni
Apka też dostała śnieg :D:D strasznie mi się podoba i od razu mam lepszy nastrój jak wchodzę do miasta :))) jak komuś przeszkadza to można wyłączyć w ustawieniach. Dzięki Inno :))))
 

kasiaczb

Zwiadowca
Przygody zdecydowanie dla bractw gdzie kupują diamenty i maja nieskończona ilość czasówek na produkcje bransolet....poza ty grało się nudno i tyle...jak flaki z olejem to czekanie na każdą bransoletkę a każdy gracz mógł wyprodukować góra trzy sztuki na dobę... do bani takie przygody gdzie trzeba naprodukować mgły wizji od <ciach> i trochę i co kilkanaście minut 50 diaxów wpłacać...kto durny niech płaci ale niech nikt nie mówi ze da się przygody zrobić po prostu grając...bo się nie da i o to chodziło twórcom gry:) no to niech sobie sami grają w kolejnych i wpłacają diaxy....

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry