• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Zabije

Zwiadowca
Już się nie mogę doczekać tych bibliotek :) najlepszy przelicznik ma Zwój 1:4

Jak rozumiem nie będzie limitu ilości?
i czy to są nowe przepisy czy wymienili coś np. płomienie?
Raczej będzie limit ilości i pewnie jak już jedna posiadasz to na tym się skończy. Czytałem trochę Niemieckie forum i sporo ludzi się skarży na problem ze zwojami, nie schodzą u kupca. Pozbycie się biblioteki z iglicy może rozwiązać ten problem.
 

Koval92

Kapłan
Na pewno limit będzie na to że jak ktoś ma bazę stonehenge to nie stworzy drugiej, z bibliotekami nie wiem bo nawet na FB live przyznali, że niektórzy mają pół miasta w bibliotekach, więc teraz zabraniać innym mieć to samo... skoro tak dbają o nowych graczy...
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Raczej będzie limit ilości i pewnie jak już jedna posiadasz to na tym się skończy. Czytałem trochę Niemieckie forum i sporo ludzi się skarży na problem ze zwojami, nie schodzą u kupca. Pozbycie się biblioteki z iglicy może rozwiązać ten problem.
Limit budynków biblioteki do tworzenia, czy ich pozbycie się z iglicy nic nie da, bo jest ich już pełno, i nie zmieni to w żaden sposób nadprodukcji zwoju. Zestawy są trzymane dla katalizatorów, a reszta jest przy okazji.
Jedynym rozsądnym rozwiązaniem sytuacji z nadmiarem zwoju, jest zmiana surowców, które zestaw biblioteki daje, a nie szywne ustawienie jak jest w tej chwili, mogła by to być zmiana na np własne bonusy każdego ;) trzeba by na rynek wrzucić żeby inne zyskać to i ruch u kupca większy by się zrobił :p
 

BlossomValvi

Łucznik
Limit budynków biblioteki do tworzenia, czy ich pozbycie się z iglicy nic nie da, bo jest ich już pełno, i nie zmieni to w żaden sposób nadprodukcji zwoju. Zestawy są trzymane dla katalizatorów, a reszta jest przy okazji.
Jedynym rozsądnym rozwiązaniem sytuacji z nadmiarem zwoju, jest zmiana surowców, które zestaw biblioteki daje, a nie szywne ustawienie jak jest w tej chwili, mogła by to być zmiana na np własne bonusy każdego ;) trzeba by na rynek wrzucić żeby inne zyskać to i ruch u kupca większy by się zrobił :p

To jedno, bo to by rozwiazało problem na przyszłość

Na teraz jest problem z nadmiarem zwoi w magazynach, uważam że najlepszym rozwiązaniem byłyby "interwencyjne zakupy" pod postacią challengu lub mini ewentu np:
- w ciągu 24h bractwo wpłaca x zwoi w zamian otrzymuje nagrody
- w ciągu 24h pojawiają się oferty (jak oferty handlowe) wpłać x zwoi (tu może być % od posiadania gracza) w zamian dostajesz x innego towaru t2
W obu przypadkach to gracz decyduje czy chce wymienić, ale gra da mu taką możliwość i w miarę możliwości bezstratną

To powinny być narzędzia dostępne dla lokalnego CMa (jeśli jest też takim Game Masterem) by mógł wyregulować każdy swój serwer
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Wydaje mi się, że to się nadaje do odpowiedniego działu. Nawet bym to na dwa osobne pomysły rozbiła... :)
 

BlossomValvi

Łucznik
@Urdur

Jeśli chodzi o pomysł @Aslana (przy okazji gratki 10x na 3 światach ;)) to jest juz dawno temu zgłoszone tu pół roku zajeło "dostrzeżenie" problemu kolejne pół jakąś reakcję. Jakąś bo według niemieckich zapowiedzi te 6 tygodni miało być poświęconych na przebudowę zestawu a nie przesunięcie, zagubione w tłumaczeniu ;)?

Natomiast jeśli chodzi o to co ja napisałem, wybacz nie mam ochoty kopać się z koniem. Firma zrobiła problemy przez swoją opieszałość (tak bo zestaw biblioteczny wedle pierwotnych zapowiedzi nie miał być jedyny) to niech teraz je rozwiąże. A jeśli @jarq by się takie narzędzia przydały to niech poruszy społecznosć CMów (mieli warsztaty) by im firma je zrobiła

Edit
Oczywiście możesz sama je zgłosić, pomysły nie są chronione prawami autorskimi ;)
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
raczej na becie obstawiam ale jest światełko w tunelu na artefakty i wiemy mniej więcej kiedy :)
Raczej na live, dzisiaj się kończy przygoda na becie i pewnie w przyszłym tygodniu zaczną event feniksowy.
U nas obecny event skończy się 2.03, potem za tydzień wypadnie przygoda(tydzień przygody) i akurat za kolejny tydzień czyli 23.03 będzie już feniksowy.
 

Koval92

Kapłan
Starty na becie są włączane "ręcznie" bo eventy nie są tam zapowiadane przed czasem.
Daty startów live są wpisywane, 23.03 to live

Uff dobrze, że zostaną skrzynki. Czy zmieniali coś w plikach z nowym fenkiem?

Tak jest jak był, mana/bonusowy T5/2PW co 24h i efekt karmienia bonusowa waluta za questy 0.020 x ilość waluty
(+1 przy 50 za quest dla przykładu) na 33 dni

1614251716147.png

Tak wygląda ekran ratusza na becie przygotowywany pod 18 rozdział.
Nazwa ascended wyciekła, jest już zmieniona na "future goods"
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Rozdział 18 manufaktury 32 poziom:

Link do całości: https://sites.google.com/view/public-druids/ch18

Marmur

ae23043856a4.png

Stal
233ed98ac43b.png

Drewno
b3c884138f5a.png


Kryształy
c30037498ca3.png

Zwoje
e64b7882e84b.png

Jedwab
1467fb8416d1.png

Eliksiry
e7e5c6daf85e.png

Magiczny Pył
30fb90f1da0f.png

Klejnoty
c7fd9499ea6f.png
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Całkiem przyjemnie wizualnie te manufaktury. Ciekawe jak z resztą budynków, bo z 17 rozdziału nie przypadły mi do gustu :/
EDIT: te Zwoje wyglądają trochę dziwnie :p
 

miriella

Zwiadowca
są super ,tylko mamrmur z wężem , i jak ja mam go rozbudowac ,jak nawet na obrazku wąż mnie straszy !!!!
ja mam fobie na punkcie węży !!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry