• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Kryształ jest amunowy zawsze bo każdy towar ma swoją "rasę gościnną".
Nawet tam Amun stoi po lewej. :p

Mi się najbardziej podoba wróżkowy jedwab (jak zwykle) i marmur. Kryształ też ładny.
Drewno takie zwykłe... super były te manufaktury drewna z leśnych elfów i żywiołaków.
 

Koval92

Kapłan
Na becie dziwy, ludziom negatywna populacja się porobiła, duża ilość budynków pozmieniała swoje statystyki jakby był jakiś gigantyczny balance patch.

Niektóre ulepszyły swoje statystyki, inne straciły. Majowe drzewo miałem w 3 rozdziale dawało mi 400 stali (nie mialem zeby je ulepszyc)
zaczęło dawać nagle 1167 czy coś. Ludzie mowią, że sanki straciły troszkę popa w jednych rozdziałach (jakieś minimalne ilości typu 16, u mnie to im kultura wzrosła wobec tego co było) , ale inne budynki to tak potraciły, że mają czerwoną populację ujemną

Księżycowy niedźwiedź odrobine lepszy z kolei itd, przynajmniej w rozdziale czarowników, dawał 6450 + 6450 many, daje 6750 + 6750
Nie wiem jak wyglądają wyższe rozdziały i inne budynki.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Na becie dziwy, ludziom negatywna populacja się porobiła, duża ilość budynków pozmieniała swoje statystyki jakby był jakiś gigantyczny balance patch.

Niektóre ulepszyły swoje statystyki, inne straciły. Majowe drzewo miałem w 3 rozdziale dawało mi 400 stali (nie mialem zeby je ulepszyc)
zaczęło dawać nagle 1167 czy coś. Ludzie mowią, że sanki straciły troszkę popa w jednych rozdziałach (jakieś minimalne ilości typu 16, u mnie to im kultura wzrosła wobec tego co było) , ale inne budynki to tak potraciły, że mają czerwoną populację ujemną

Księżycowy niedźwiedź odrobine lepszy z kolei itd, przynajmniej w rozdziale czarowników, dawał 6450 + 6450 many, daje 6750 + 6750
Nie wiem jak wyglądają wyższe rozdziały i inne budynki.
Mam nadzieję, że to tylko błąd, bo zmienianie już postawionych budynków, które miały określone korzyści jest ciosem poniżej pasa.
 

Koval92

Kapłan
Event majowy 2021
będzie tematycznie wróżkowo/kwiecisty a budynkiem ewolucyjnym będzie "Queen Fairy's Retreat", co można przetłumaczyć jako schronienie/zacisze królowej wróżek.

Na razie: statystyki pop/kult jak popielaty feniks, troche lepsze od sanek
-ziarna
-POPRAWKA T2 +0 (bonusowy towar zwykły 2 sortu)
-3 pw instant

Informacje mogą ulec zmianie do dnia wyjścia budynku na betę.

Co ciekawe będzie jedno daily "Stajnie Trzmieli" (Bumblebee stables) produkujące pszczelich jeźdźców (lekkie jednostki z obozu najemników),
1170 co 24h (rozmiar 3x4)

Co do zmian, dziś Marindor na becie napisał, że był rebalans, ale miał on na celu ulepszenie większości budynków.
Wszystkie osłabienia budynków nie były planowane i team pracuje nad usunięciem tego.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Event majowy 2021
będzie tematycznie wróżkowo/kwiecisty a budynkiem ewolucyjnym będzie "Queen Fairy's Retreat", co można przetłumaczyć jako schronienie/zacisze królowej wróżek.

Na razie: statystyki pop/kult jak popielaty feniks, troche lepsze od sanek
-ziarna
-T2+2 (u mnie zwoje hurra.... mam nadzieje, że zmienią. xD)
-3 pw instant

Informacje mogą ulec zmianie do dnia wyjścia budynku na betę.

Co ciekawe będzie jedno daily "Stajnie Trzmieli" (Bumblebee stables) produkujące pszczelich jeźdźców (lekkie jednostki z obozu najemników),
1170 co 24h (rozmiar 3x4)

Co do zmian, dziś Marindor na becie napisał, że był rebalans, ale miał on na celu ulepszenie większości budynków.
Wszystkie osłabienia budynków nie były planowane i team pracuje nad usunięciem tego.
Ooo ciekawie się zapowiada, może będzie w przyszłości więcej budynków dających jednostki wojskowe, bo przyznam, że nigdy nie użyłam jeźdźca pszczelego XD Hmm przyznam, że mi zwoje również nie potrzebne, więc mam nadzieję, że zmienią to może na nasz bonusowy T2, choć z drugiej strony jak ktoś jest producentem zwojów to dla niego lepiej jak jest T2+2. Mogliby dać Kwitnącego maga do produkcji zamiast surki :))) nawet tematycznie pasuje.
Co do rebalansu to fajnie, jeśli to ma być na plus, ale mam nadzieję, że pojawi się wcześniej jakaś informacja u nas a nie tak z zaskoczenia jak na becie.
 

Koval92

Kapłan
Ooo ciekawie się zapowiada, może będzie w przyszłości więcej budynków dających jednostki wojskowe, bo przyznam, że nigdy nie użyłam jeźdźca pszczelego XD Hmm przyznam, że mi zwoje również nie potrzebne, więc mam nadzieję, że zmienią to może na nasz bonusowy T2, choć z drugiej strony jak ktoś jest producentem zwojów to dla niego lepiej jak jest T2+2. Mogliby dać Kwitnącego maga do produkcji zamiast surki :))) nawet tematycznie pasuje.
Co do rebalansu to fajnie, jeśli to ma być na plus, ale mam nadzieję, że pojawi się wcześniej jakaś informacja u nas a nie tak z zaskoczenia jak na becie.


Zwoje wymieniam 500k za 450k czego innego, dopóki ktoś to akceptuje to dla mnie jest ok.
Z samych bibliotek mam 110k dziennie więc wiesz. Do questów się wszystko przyda.
Po prostu doceniam każdy budynek dający 3 PW instant.

Oni tak zrobili ten rebalans, że nawet CM bety nie wiedział.
Myśleli, że po kryjomu przejdzie, ale żonie Karvesta (tego od animacji) nagle się czerwona populacja w mieście zrobiła (na minus) .

(Edit 12:48 już wiem, Goblinie sklepy u niej potraciły populacje)
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Mogli po prostu ustawić "jedwab" (wtedy nie wpisują T2+2 w pliki tylko po prostu "silk"), bo jedwab jest WRÓŻKOWY.
Zwoje wymieniam 500k za 450k czego innego, dopóki ktoś to akceptuje to dla mnie jest ok.
Z samych bibliotek mam 110k dziennie więc wiesz. Do questów się wszystko przyda.
Po prostu doceniam każdy budynek dający 3 PW instant.

Oni tak zrobili ten rebalans, że nawet CM bety nie wiedział.
Myśleli, że po kryjomu przejdzie, ale żonie Karvesta (tego od animacji) nagle się czerwona populacja w mieście zrobiła (na minus) .

(Edit 12:48 już wiem, Goblinie sklepy u niej potraciły populacje)

Uuuu akurat u Goblinów to mocno zabolało :I
Ja też doceniam te budynki, które dają 3PW i lubię je powielać, ale jak mam dostać zwoje to już mi się odechciewa :/ faktycznie powinni dać wszystkim z góry jedwab i by było w porządku.
Hurra zwoje :D
Tez bym chcial kwiecistego maga zamiast surek:)
Ten Kwiatek to naprawdę byłby fajny pomysł ^^, może się uda im to zasugerować na becie jak będzie już ten event.
 

Koval92

Kapłan
Uuuu akurat u Goblinów to mocno zabolało :I
Ja też doceniam te budynki, które dają 3PW i lubię je powielać, ale jak mam dostać zwoje to już mi się odechciewa :/ faktycznie powinni dać wszystkim z góry jedwab i by było w porządku.

Ten Kwiatek to naprawdę byłby fajny pomysł ^^, może się uda im to zasugerować na becie jak będzie już ten event.

Dobra jednak źle zobaczyłem.
To nie jest T2+2 tylko T2+0.

Czyli kto produkuje zwoje ten ma z tego zwoje.
Kto produkuje kryształ ten ma kryształ.
Kto produkuje jedwab ten ma jedwab.
 

Charlene

Szef kuchni
Dobra jednak źle zobaczyłem.
To nie jest T2+2 tylko T2+0.

Czyli kto produkuje zwoje ten ma z tego zwoje.
Kto produkuje kryształ ten ma kryształ.
Kto produkuje jedwab ten ma jedwab.
Ciekawe czy dużo tego wychodzi, są jakieś dane na rozdział 11-12-13? Oby tam nie było zmiany na żywe:/
 

Koval92

Kapłan
Ciekawe czy dużo tego wychodzi, są jakieś dane na rozdział 11-12-13? Oby tam nie było zmiany na żywe:/

Nie ma nawet w 17 rozdziale zmiany na żywe.
11 rozdział: ziarna 1090 x 1.9, towar 4000 x 1.9
12 rozdział: ziarna 1220 x 1.9, towar 4700 x 1.9
13 rozdział: ziarna 1360 x 1.9, towar 5500 x 1.9
14 rozdział: ziarna 1520 x 1.9, towar 6800 x 1.9
15 rozdział: ziarna 1590 x 1.9, towar 7600 x 1.9
16 rozdział: ziarna 1640 x 1.9, towar 7800 x 1.9
17 rozdział: ziarna 1690 x 1.9, towar 8600 x 1.9

Znając życie pewnie znerfią mnożnik ewolucji na 10 poziomie z 1.9 na jakieś 1.6 czy coś, ale oby nie.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Nie ma nawet w 17 rozdziale zmiany na żywe.
11 rozdział: ziarna 1090 x 1.9, towar 4000 x 1.9
12 rozdział: ziarna 1220 x 1.9, towar 4700 x 1.9
13 rozdział: ziarna 1360 x 1.9, towar 5500 x 1.9
14 rozdział: ziarna 1520 x 1.9, towar 6800 x 1.9
15 rozdział: ziarna 1590 x 1.9, towar 7600 x 1.9
16 rozdział: ziarna 1640 x 1.9, towar 7800 x 1.9
17 rozdział: ziarna 1690 x 1.9, towar 8600 x 1.9

Znając życie pewnie znerfią mnożnik ewolucji na 10 poziomie z 1.9 na jakieś 1.6 czy coś, ale oby nie.
Już mi się podoba ^^ dzięki za cynk, bo już wiem, że nie będę walczyła o burzowego feniksa, tylko właśnie o to coś z majowego :p Pw, spoko surka i ziarna - dla mnie bomba,
 

Koval92

Kapłan
Już mi się podoba ^^ dzięki za cynk, bo już wiem, że nie będę walczyła o burzowego feniksa, tylko właśnie o to coś z majowego :p Pw, spoko surka i ziarna - dla mnie bomba,

Tylko miej na uwadze, że mogą znerfić jeszcze.
Jakby coś zmienili to napiszę. Oby nie.

Z bety: nie będzie przygody bractw na live dopóki nie naprawią błędu z wyskakującym znaczkiem ukończenia odznaki bez jej ukończenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry