• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

skrybik

Rozbójnik
Z moich przypuszczeń ( kijem na wodzie pisanych ) wynika, że skoro feniks był (chyba) 1 budynkiem ewolucyjnym, a sronhenge 2, to idąc tą kolejnością, kolejnymi artefaktami w iglicy powinny być te do syreny, a potem do miśków. Oczywiście mogę się mylić, ale po prostu chciałam się podzielić swoimi przemyśleniami.
 

Charlene

Szef kuchni
Ja bym akurat chciała, żeby można było nastawiać manufaktury tylko z danego poziomu, bo na przygodzie oddzielnie ustawię 1 poziomowe manufaktury a oddzielnie te większe a tak to będzie to samo, co z warsztatami, czyli muszę każdy duży warsztat kliknąć osobno i dopiero wtedy ustawić wszystkie małe.
 

Tajniakos

Paladyn
Ja bym akurat chciała, żeby można było nastawiać manufaktury tylko z danego poziomu, bo na przygodzie oddzielnie ustawię 1 poziomowe manufaktury a oddzielnie te większe a tak to będzie to samo, co z warsztatami, czyli muszę każdy duży warsztat kliknąć osobno i dopiero wtedy ustawić wszystkie małe.
Być może tak to ustawili biorąc pod uwagę opisaną przez Ciebie sytuację.
 

Charlene

Szef kuchni
Z moich przypuszczeń ( kijem na wodzie pisanych ) wynika, że skoro feniks był (chyba) 1 budynkiem ewolucyjnym, a sronhenge 2, to idąc tą kolejnością, kolejnymi artefaktami w iglicy powinny być te do syreny, a potem do miśków. Oczywiście mogę się mylić, ale po prostu chciałam się podzielić swoimi przemyśleniami.
Pierwszym ewolucyjnym była Piernikowa Chatka a potem były Feniksy. Chatkę można było kupić o ile ktoś dostał ofertę. Syreni Raj tak samo, też była oferta zakupu. Zobaczymy co wymyślą ;) choć bardziej mi się wydaje, że miśki daliby bliżej jesieni, tak jak teraz feniksy koło ich tematycznego eventu. Może wprowadzą po Stonehenge jakiś nowy zestaw do Iglicy?
 

Koval92

Kapłan
Pierwszym ewolucyjnym była Piernikowa Chatka a potem były Feniksy. Chatkę można było kupić o ile ktoś dostał ofertę. Syreni Raj tak samo, też była oferta zakupu. Zobaczymy co wymyślą ;) choć bardziej mi się wydaje, że miśki daliby bliżej jesieni, tak jak teraz feniksy koło ich tematycznego eventu. Może wprowadzą po Stonehenge jakiś nowy zestaw do Iglicy?

Nie. Pierwszym ewolucyjnym były 3 feniksy (kwiecień 2019).
Przed Piernikową Chatą było jeszcze Stonehenge, Syreny i 3 niedźwiedzie.
Piernikowa chata to był grudzień 2019.

Nie wiem co oni zrobią z tymi budynkami które nie mają wspólnych artefaktów a mają wspólny termin eventu (Syreny i Golem choćby, lub Piernikowa Chata i Sowa).
 

Charlene

Szef kuchni
Nie. Pierwszym ewolucyjnym były 3 feniksy (kwiecień 2019).
Przed Piernikową Chatą było jeszcze Stonehenge, Syreny i 3 niedźwiedzie.
Piernikowa chata to był grudzień 2019.

Nie wiem co oni zrobią z tymi budynkami które nie mają wspólnych artefaktów a mają wspólny termin eventu (Syreny i Golem choćby, lub Piernikowa Chata i Sowa).
W takim razie coś mi się źle wyświetliło. Teraz to jeden wielki znak zapytania, opcji jest cała masa i zostaje nam czekać.
 

blazius1

Paladyn
Gdyby było jak piszecie. tzn. że fabuła gry pełni rolę pierwszoplanową dla gry.

Moim zdaniem to niemożliwe żeby tak było. Gdyby ściśle trzymali się fabuły i kolejności wcześniejszych wydarzeń w fabule, to by szybko poszli z torbami.
Wrzucenie artefaktów do starych (akurat starych a nie np . nowych ) Feniksów w pierwszej kolejności do Iglicy nie było podyktowane fabułą - zrobili to przecież zimą, gdy do Wielkanocy daleko.
Kolejność wyznaczą inne czynniki niż fabuła.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
U mnie na apce oczywiscie nic nie ma, jak zwykle ta sama grupa "testerów". Olać tam xD Przyjdzie to będzie.
 

Nusion

Kapłan
U mnie na apce oczywiscie nic nie ma, jak zwykle ta sama grupa "testerów"
Czekałam na to hehe

Wiele już było takich akcji z nowymi elementami. I na apce i na przeglądarce. Ja czasem miałam, czasem nie i dokładnie tak samo było u innych. A i na becie czasem mam, czasem nie mam. Teraz to nawet nie wiem, czy mam, bo nie mam apki.
A więc jak zwykle zupełnie z czapy wniosek
A niech jeszcze ktoś uwierzy i... popcorn ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry