• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Rozdział 18 się nazywa "Team Spirit" xD

Jakby ktoś chciał to na swojej stronie Karvest dodał opcję
Gdzie można sprawdzić co daje każdy budynek ewolucyjny w każdym rozdziale, z 18 rozdzialem włącznie
Jest też tam nowy feniks oraz Queen Fairy's Retreat który będzie w maju.
Tylko widzę błędy z żywymi towarami.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Rozdział 18 się nazywa "Team Spirit" xD

Jakby ktoś chciał to na swojej stronie Karvest dodał opcję
Gdzie można sprawdzić co daje każdy budynek ewolucyjny w każdym rozdziale, z 18 rozdzialem włącznie
Jest też tam nowy feniks oraz Queen Fairy's Retreat który będzie w maju.
Tylko widzę błędy z żywymi towarami.
Elegancko :))) dawać mi tu majowy event :)))))) może dadzą jakieś fajniejsze dzienne budynki, bo w fenkowym brakuje mi dobrego pop/kul-liczyłam na Kult feniksa, ale zostały 4 dni i chyba tracę nadzieję, że wrzucą ;(
 

Koval92

Kapłan
Napisałem do Karvesta bo on tam uwzględnił Drzewo/Księżycowego niedźwiedzia/Sowę/Królową jakby każdy budynek miał ten bonus z zakrzywienia/wiru maksymalny a dalej nie wiemy czy to jest bug z tą Sową czy to jest bug w drugą stronę, że inne budynki tego nie mają a Sowa ma.
Fakt faktem te ilości bez tego bonusu są fatalne w porównaniu z produkcją manufaktur z pełnym bonusem cudów i lepiej by było, gdyby dali ziarna z których sami wyprodukujemy.

Słabe daily w kulcie feniksa, 5 dni zostało i nawet płonącego basenu nie było, lawowe jajo pod manę i tyle z silniejszych.

Zastanawia mnie, czy te nowe towary pojawią się w iglicy w negocjacjach (był by dramat) i czy naprawdę nie mogą zrobić tak, żeby ten unuryt i ziarna zbierac z kupca razem bo to jest bardzo przekombinowane.
 

Charlene

Szef kuchni
Napisałem do Karvesta bo on tam uwzględnił Drzewo/Księżycowego niedźwiedzia/Sowę/Królową jakby każdy budynek miał ten bonus z zakrzywienia/wiru maksymalny a dalej nie wiemy czy to jest bug z tą Sową czy to jest bug w drugą stronę, że inne budynki tego nie mają a Sowa ma.
Fakt faktem te ilości bez tego bonusu są fatalne w porównaniu z produkcją manufaktur z pełnym bonusem cudów i lepiej by było, gdyby dali ziarna z których sami wyprodukujemy.

Słabe daily w kulcie feniksa, 5 dni zostało i nawet płonącego basenu nie było, lawowe jajo pod manę i tyle z silniejszych.

Zastanawia mnie, czy te nowe towary pojawią się w iglicy w negocjacjach (był by dramat) i czy naprawdę nie mogą zrobić tak, żeby ten unuryt i ziarna zbierac z kupca razem bo to jest bardzo przekombinowane.
To raczej wyzwanie ;) mi się akurat ten pomysł podoba, bo wymaga kombinowania w nastawianiu produkcji unurytu i ziaren.
Jest za prosto=jest za nudno.
Hmm wydaje mi sie, że te nowe towary mogłyby być w 19 rozdziale wrzucone do negocjacji, ale nie w 18.
Daj spokój, to taka prosta sprawa z Sową do weryfikacji a oni nadal milczą.
Mi akurat Płonący basen nie pasuje i wolę Jajko, więc będzie zapas, bo nie mam innych typów do losowania.
 

Koval92

Kapłan
Wiem ale tam juz bedzie zdecydowanie za ciężko jak jeszcze unuryt i nowe towary dojdą do negocjacji w iglicy.
Ja też wolę jajko bo jezeli sie nie zbierze z basenu po 12h to sie traci mane pod tym wzgledem jajko jest lepsze.
Najlepsza jest Manta (24h i najlepsza produkcja many) ale ona była na wakacje w 2019 roku ostatni raz. Mam nadzieje, że w tym roku wróci.
 

gamin

Rozbójnik
A wiadomo cos w temacie czy nowe towary (T7-T9) tez sie beda rozpadaly ?

Odnosnie zairen, unurytu czy many w rozdziale 18 - duze ilosci mi nie przeszkadzaja, zawsze to jakies wyzwanie . Grunt zeby nie polegalo to na bezmyslnym klikaniu tak jak np w 17: postaw 100 statkow i klikaj w kolko, najlepiej co 15 minut..
 

Tajniakos

Paladyn
Sanktuarium Kirita 1x1jest budynkiem zestawu więc nie ma możliwości postawienia kilku takich samych bo na tamte czasy jak wiesz, możliwości z ich pozyskaniem były bardzo ograniczone a chatki nawet z podłączeniem wychodzą lepiej od manty :)
 
Ostatnia edycja:

alienator

Wędrowiec
a co myślisz o fontannie pokoju zajmuje tyle miejsca co 4 może 5 chatek przy większej ilości a daje ze wszystkimi bonusami na17 poziomie ponad 123k/24h?
tylko ją trzeba kupić///
 

Charlene

Szef kuchni
a co myślisz o fontannie pokoju zajmuje tyle miejsca co 4 może 5 chatek przy większej ilości a daje ze wszystkimi bonusami na17 poziomie ponad 123k/24h?
tylko ją trzeba kupić///
Chyba coś pomyliłeś, bo Fontanna pokoju daje 57,5k/24h.
Fontanna 5x5 -57 500 many/24h na kratkę 95,83
Jajko 4x4 w 17 rozdziale -68 000 many/48h na kratkę 88,54
Chatka many 2x2 w 17 rozdziale- 10 700/24h na kratkę 111,45
Manta 3X4 w 17 rozdziale - 27 000/24h na kratkę 93,75

Jakby nie patrzeć bardziej się opłaca postawić 6 Chatek many w miejsce Fontanny, no ale trzeba mieć najpierw Chatki.

EDIT: źle policzyłam bo nie zauważyłam, że jajko ma 48h, już poprawiłam
 
Ostatnia edycja:

alienator

Wędrowiec
napisałem z bonusami bo właśnie tyle daje a dokładnie 123625 czyli na kratkę 206/h
łatwiej wspomóc 1 element niż kilka
 

alienator

Wędrowiec
bonus pomocy sąsiedzkiej i czarujący podarunek w sumie 66125
musi to być razem bo pomoc sąsiedzka działa na czarujący pocałunek
i jeszcze jedno nie pamiętam czy przy chatce można wcześniej zebrać manę, bo te które mam schowałem do bagażnika, a fontanna ma tę możliwość już po 3h
fontanna ma 2 mankamenty: kosztuje i nie rośnie
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
bonus pomocy sąsiedzkiej i czarujący podarunek w sumie 66125
musi to być razem bo pomoc sąsiedzka działa na czarujący pocałunek
No to masz bardzo wysoko Latarnię Dobrego Sąsiedztwa.Jeśli Ci ktoś to kliknie to ok, gorzej jak nie. Jakby nie było bonus z cudaka przekłada się tak samo na inne budynki, więc i tak lepiej na kratkę wypada Chatka, ale co kto lubi.
 

BlossomValvi

Łucznik
Chatka many ma wcześniejszy zbiór.
Powinni ja w końcu wrzucić nawet zamiast takiej bogini

Przy okazji wole 2x2 bo to można upchać jako dodatek w jakiejś dziurze niż rezerwować miejsce na duża kobyle

I zapominacie ze całkiem sporo many to się zbiera przy okazji z zestawu bibliotecznego :) (roślina many) to dopiero piękna zapchaj dziura i pieknie elastyczna w zestawie z tym drugim kwiatkiem
 

Koval92

Kapłan
Chatek już dawno nie było
Z 8 zestawów bibliotecznych zbieram 30k many
Z fontanny z zestawu tawerny 2 rozdziały do tyłu 105k
Z ewolucyjnych pod manę najsilniejsza jest Sowa (34860 many na dobę)
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Czy aż tak ważne są te budynki z mana ? Jestem w 16 akcie i znajomi z bractwa straszyli, że dużo many bierze itd itp... więc się przygotowałem i stoję na poziomie 2kk many i nie użyłem ani jednego czarującego podarunku który też daje manę (21lvl opactwa).
I dążę do tego, że piszecie, ze w 17 akcie potrzebna mnóstwo many... czy ktoś może mi napisać w skrócie ile potrzeba many dziennie? Chodzi mi o produkcję codzienna, a nie o badania, bo badania zabierają tyle pw, że spokojnie można oszczędzić ta manę:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry