• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

gamin

Rozbójnik
A pamiętasz w jakich okolicznościach?
Bo są spekulacje, że oferta wpada po rozpoczęciu nowego rozdziału. Nie wiem, czy prawdziwe :)

U mnie taka oferta rowniez sie juz pojawila (jakis czas temu, na pewno przed eventem). Mysle, ze nie ma nic wspolnego z wejsciem w nowy rozdzial bo u mnie takie zdarzenie ostatni raz mialo miejsce jakies pol roku temu :D. Tak, tak tyle juz czekamy na 18 rozdzial ;)
 

Ovocko

Rycerz
Może jutro wejdzie z aktualizacją wersji przeglądarkowej. Aktualizacja apki była dzisiaj.
Szkoda że na apce nie można ustawić żeby domyślnie było zakliknięte, ale generalnie nie będę marudził. Na przygody - super.
Jeszcze niech zbrojownie tak ustawią :)
 

Wojtek90

Zwiadowca
Po wczorajszej aktualizacji aplikacji, funkcja jednoczesnej produkcji działa na manufakturach (muszą być na tym samym poziomie), na zbrojowniach też działa (przynajmniej u mnie), sprawdzałem również budynki rasowe - i też na szczęście działa - także pełny zestaw jest już na aplikacji. Z niecierpliwością czekamy na przeglądarkę, gdzie te funkcje będą jeszcze bardziej przydatne :)
 

Ovocko

Rycerz
Fajnie, ale czy zwróciliście uwagę na to, że w apce pojawiło się trzecie "okienko" na koszty produkcji z manufaktur?
Wygląda na to, że nowe towary będą wymagać trzech, a nie jak dotychczas, dwóch surowców.
 

Koval92

Kapłan
Fajnie, ale czy zwróciliście uwagę na to, że w apce pojawiło się trzecie "okienko" na koszty produkcji z manufaktur?
Wygląda na to, że nowe towary będą wymagać trzech, a nie jak dotychczas, dwóch surowców.

6200 unurytu i 6200 zwykłego towaru na 32 poziomie manufaktury stali/marmuru/drewna
Unuryt będzie do nowych towarów pełnić rolę taką, jak ziarna do żywych
 

Poziomek

Rycerz
w koncu po najechaniu na surowce wszystko ladnie pokazane ile schematow ile mgly ile surowca osady - lepiej pozno niz wcale.
 

Charlene

Szef kuchni
Dla jasności, opcja pozwala zaznaczyć jedną z dróg, ale nie blokuje możliwości wrzucania odznak w pozostałe.
Mimo to przydatne, od razu widać, którą drogą idziemy :)
Właśnie weszłam na betę i ok fajna opcja, ale powinny te kręgi być kolorowe bo aż tak dobrze ich nie widać :/
EDIT: nie działa na apce :/
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Status
Zamknięty.
Do góry