• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
A w takim razie skoro jest ten limit i nowa Przygoda. Czy równolegle zmienią coś w systemie Odznak?

Chodzi oczywiście o Pozostałości. Ona jest wąskim gardłem w robieniu Wira i ma związek z limitem.

Względnie te nowe budynki czy też będą dawały Katalizatory? Ostatecznie rozchodzi się nie tyle o Pozostałości lecz o Katalizatory.
 

Charlene

Szef kuchni
Czy wiadomo już co będzie dawal ten magiczny budynek z eventu majowego ? :)
Wiadomo od dawna :
wybierz swój rozdział i budynek
//
A w takim razie skoro jest ten limit i nowa Przygoda. Czy równolegle zmienią coś w systemie Odznak?

Chodzi oczywiście o Pozostałości. Ona jest wąskim gardłem w robieniu Wira i ma związek z limitem.

Względnie te nowe budynki czy też będą dawały Katalizatory? Ostatecznie rozchodzi się nie tyle o Pozostałości lecz o Katalizatory.
Nic nie wiadomo na temat nowych budynków, to było tylko powiedziane w wywiadzie na początku roku, że coś tam ma być, ale bez żadnych szczegółów. Czy coś zmienią to się okaże zapewne po nowej przygodzie, która zaraz będzie na becie, ale nie liczyłabym na to, bo Twórcy uwielbiają utrudniać.
//
1 kwietnia na becie startują Przygody Bractw
To jest chyba najgłupszy możliwy termin na PB. Jakby nie patrzeć, Europa obchodzi Wielkanoc i ok, ktoś może powiedzieć, że to tylko beta i można olać, ale jednak są tam aktywni gracze. Może stwierdzili, że i tak jest lockdown to ludzie będą siedzieli w domach.
EDIT: podobno ma być znowu ta sama mapa co poprzednio XD

Połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blazius1

Paladyn
Limit na Biblioteki w sposób dość oczywisty uderzy w małe bractwa, które chciałyby powalczyć w Przygodzie z dużymi. Przygoda to jedyny element w grze w którym takie coś jest wciąż możliwe. A raczej było.

W małym bractwie kiepskim źródłem Katalizatorów są Akademie Magii, a żadnym Iglice. Pozostawały im te zlimitowane dzisiaj już Biblioteki.
Czyli te nowe budynki powinny dalej dawać Katalizatory. Pod warunkiem że też nie zostaną zlimitowane.

Alternatywnie można jakoś przerobić Pozostałości lub zrezygnować z tych odznak w ogóle.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
To jest chyba najgłupszy możliwy termin na PB. Jakby nie patrzeć, Europa obchodzi Wielkanoc i ok, ktoś może powiedzieć, że to tylko beta i można olać, ale jednak są tam aktywni gracze. Może stwierdzili, że i tak jest lockdown to ludzie będą siedzieli w domach.
EDIT: podobno ma być znowu ta sama mapa co poprzednio XD

Polska obchodzi wielkanoc, w Europie to święto jest niszowe.
W Niemczech gdzie jest centrala IG ważniejszy jest ramadan, dlatego lockdown kończy się tam przed nim (11 kwietnia, 13 kwietnia zaczyna się ramadan i kończy 12 maja, w wielkanoc jest normalnie lockdown).

Osobiście uważam, że ten termin przygody to jest masakra.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Niestety będzie zdrapka z wizualnymi zmianami.
Tak obstawiałam, że będzie zdrapka- to samo co w majowym rok temu.
Serio :(
Taka sama jak zimowa
Czy taka jak przy drzewku majowym
Nie no raczej taka jak w zimowym, ponieważ została udoskonalona i nie widzę sensu, żeby mieli dawać starą wersję. Akurat nowa zdrapka jest super pod zdobywanie budynku ewolucyjnego - można policzyć ile dokładnie trzeba waluty na artefakt i tylko odkrywać wszystkie pola na planszy :) zimową bardzo dobrze wspominam pod kątem zdobywania budynków dziennych, więc dla mnie ok.
//
@Charlene nie kracz

Wole skrzyneczki :)
Obojętne mi czy to będzie zdrapka czy skrzynka, byleby nie było mechanizmu z Zamglonego lasu. Mam do tej pory traumę ;(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Serio :(
Taka sama jak zimowa
Czy taka jak przy drzewku majowym

Nie wiem, wiem tylko od Karvesta, że będzie coś zdrapkopodobne. Jakieś łopaty do wykopywania "wróżkowych ziaren" będą spadać w mieście itd.
Charlene zamglony las naprawdę nie byłby taki zły, to był system z FOE z eventu archeologicznego.

Z niego wycięli 50% zawartości i to spowodowało, że był nudny.
Tam powinno się odnajdywać pod różnymi polami 8 przedmiotów startujących bonusowe, 5-questowe linie zadań a za ukończenie wszystkich 8 powinna być duża nagroda w postaci tych lamp, bomb i innych do rozświetlania drogi.

Te 5 questowe linie zadań dało się powtarzać.

Oni to wycięli i dlatego było jak było. Natomiast po raz pierwszy dali pełnoprawny, długi event na halloween, a każda z 4 poprzednich głównych nagród z halloween od lat 2016 do 2019 była do zdobycia jako daily w ilości mnogiej. Ja osobiście uwielbiam halloween i cieszę się, że dostało własny, duży event. Może w tym roku będzie też fajny.
 

Charlene

Szef kuchni
Nie wiem, wiem tylko od Karvesta, że będzie coś zdrapkopodobne. Jakieś łopaty do wykopywania "wróżkowych ziaren" będą spadać w mieście itd.
Charlene zamglony las naprawdę nie byłby taki zły, to był system z FOE z eventu archeologicznego.

Z niego wycięli 50% zawartości i to spowodowało, że był nudny.
Tam powinno się odnajdywać pod różnymi polami 8 przedmiotów startujących bonusowe, 5-questowe linie zadań a za ukończenie wszystkich 8 powinna być duża nagroda w postaci tych lamp, bomb i innych do rozświetlania drogi.

Te 5 questowe linie zadań dało się powtarzać.

Oni to wycięli i dlatego było jak było. Natomiast po raz pierwszy dali pełnoprawny, długi event na halloween, a każda z 4 poprzednich głównych nagród z halloween od lat 2016 do 2019 była do zdobycia jako daily w ilości mnogiej. Ja osobiście uwielbiam halloween i cieszę się, że dostało własny, duży event. Może w tym roku będzie też fajny.
Zamglony las był do kitu. Jedyną mocną stroną była Chatka Wiedźmy i tylko dlatego się z nim męczyłam. Począwszy od zadań, w których dali ogromne ilości reliktów i zbiorów z manufaktur( co było po prostu <ciach>) po system losowania gdzie szansa na nagrodę dnia była znikoma, nie mówiąc o straceniu masy waluty eventowej w przypadku wybrania złej metody przechodzenia. Wtedy sporo osób miało problem z postawieniem Chatki na 10 poziom. Dziwi mnie, że Ci się podobał, skoro non stop narzekasz na niesprawiedliwość i losowość w tej grze a ten event był właśnie najbardziej losowym ze wszystkich. Nie potrzebna mi kopia z FOE i mam nadzieję, że już więcej go nie zobaczę.

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kuba134Ziomal

Wędrowiec
A wiecie coś na temat przywrócenia zadań dziennych zamiast darmowej dziennej waluty eventowej?
Byłoby fajnie bo wtedy popielaty feniks nabrałby większego charakteru.
 

BlossomValvi

Łucznik
Zamglony las był do kitu. Jedyną mocną stroną była Chatka Wiedźmy i tylko dlatego się z nim męczyłam. Począwszy od zadań, w których dali ogromne ilości reliktów i zbiorów z manufaktur( co było po prostu <ciach>) po system losowania gdzie szansa na nagrodę dnia była znikoma, nie mówiąc o straceniu masy waluty eventowej w przypadku wybrania złej metody przechodzenia. Wtedy sporo osób miało problem z postawieniem Chatki na 10 poziom. Dziwi mnie, że Ci się podobał, skoro non stop narzekasz na niesprawiedliwość i losowość w tej grze a ten event był właśnie najbardziej losowym ze wszystkich. Nie potrzebna mi kopia z FOE i mam nadzieję, że już więcej go nie zobaczę.
Tu się trochę nie zgodze, akurat losowoscia niewiele odbiegał od skrzynek ale trzeba było wyłapać moment, ponieważ optymalna ścieżka była zapętlona tzn powtarzała się co ileś kroków. Przy rozsądnym gospodarowaniu waluta i świecidełkami bez większych problemów chatka była w zasięgu (jako dowód mam ja na maks na każdym świecie, gdzie dwie wioski to epoka 3) i tylko w najbardziej pechowym mieście nie mam nadmiarowych artefaktów

Dużo gorzej jeśli ktoś polował na dzienne, choć jak tak patrzę po schowkach niewiele to odbiega od skrzynek gdy ktoś się skupia na głównej nagrodzie.
//
A wiecie coś na temat przywrócenia zadań dziennych zamiast darmowej dziennej waluty eventowej?
Byłoby fajnie bo wtedy popielaty feniks nabrałby większego charakteru.
Przeciez zadania dzienne nie zostały usunięte tylko przesunięte na koniec kolejki po sekwencyjnych
Jak dla mnie ukłon od iG dla niedzielnych graczy bo 1/3 waluty wpada bez wysiłku poza logowaniem

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Taka oferta pokazuje się ponoć u niektórych graczy, ktoś dostał?

1617189428119.png

Do kupienia 3 budynki czasowe

FROG KING
FvjRtMn.png

2x3, 10 dni, produkcja 10h

1617189680542.png

SORCERER'S HUT
6vfd2r5.png

3x3, 10 dni, produkcja 20h

1617189798239.png

AMUNI JEWELRY

fW6nhbx.png


2x4, 14 dni, produkcja 10h

1617189914584.png
 

Poziomek

Rycerz
wiesz co calkiem mozliwe, bo nowy rozdzial zaczelem ze 3 dni temu i chyba jakos to wypadlo- nowy start zatytulowane czy cos podobnie- wiec moglo byc jak piszesz
podobnie jest z oferta 2x magiczne rezydencje i 2x magiczne warsztaty wiezienie/kapliczka enara (wpada na poczatku 3 rozdzialu) za 9zl co juz wspominalem nowej kolezance ze akurat to warto
 
Status
Zamknięty.
Do góry