• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Ou . To już lepsze. Widzę orki też doszły.

Ashen Phoenix ma wpisany obecnie efekt karmienia "bonusowa waluta eventowa za questy eventowe", czas trwania efektu karmienia 33 dni, na 10 poziomie bonus wynosi 0.020 x ilość waluty za questa (przykładowo przy 50 waluty za questa dostaniemy +1 waluty).

Efekt na dzień 28.01.2021 00;57, może ulec zmianie przed wprowadzeniem na beta serwer.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Ou . To już lepsze. Widzę orki też doszły.

Ashen Phoenix ma wpisany obecnie efekt karmienia "bonusowa waluta eventowa za questy eventowe", czas trwania efektu karmienia 33 dni, na 10 poziomie bonus wynosi 0.020 x ilość waluty za questa (przykładowo przy 50 waluty za questa dostaniemy +1 waluty).

Efekt na dzień 28.01.2021 00;57, może ulec zmianie przed wprowadzeniem na beta serwer.
Żart. Dodatkowa waluta ok, może być, ale w takiej ilości to sorry, co to ma być...
 

blazius1

Paladyn
Te zwoje w tej jednej skrzynce maja o tyle znaczenie, że to dowód że Hans z kolegami nadal nie znają problemu. Nie dotarło tam do nich, że zwojów nie wolno dodawać w ogóle do gry.

Ja naiwny myślałem, że zestawy Bibliotek jak powrócą do Iglicy, to zmienione np. na kryształ. Ale pewnie guzik z tego będzie?
 

LukasArt

Zwiadowca
A co z tą listą zadań do nowego eventu, tu na forum jest podane 75, a na becie 74 na pasku, i gdzie jest błąd?
 

Nusion

Kapłan
Na taką wypowiedź CM natknęłam się na niemieckim forum w temacie nadwyżki zwojów:


W wielkim skrócie, żadnych konkretnych zapowiedzi, ale:
CM napisała, że pracują nad problemem zwojów i nie wszystko, co dzieje się na serwerze beta musi pojawić się również na naszych serwerach. A więc całkiem możliwe, że po 6 tygodniach z artefaktami feniksa do Iglicy nie wróci zestaw biblioteki, a zupełnie coś innego. Jednak tutaj póki co gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i dać się zaskoczyć.


Wygląda na to, że szykuje się coś nowego ;)
To oczywiście nic pewnego, ale niemiecki team dał delikatnie do zrozumienia, że istnieje taka możliwość :)
 

Nusion

Kapłan
Nie jestem pocieszona informacją o usunięciu zestawu biblioteki, ponieważ jeszcze mi kilka potrzebnych :/ chyba, że nowy zestaw czy coś dawałby także katalizatory.
Co to będzie (i czy w ogóle) to zobaczymy za 5 tygodni.
Ja mam wielką nadzieję, że nie będziemy niezadowoleni ze zmian, jakie by nie były.
Ale z nadmiarem zwojów w grze muszą coś zrobić, to akurat nie podlega dyskusji
 

Koval92

Kapłan
Na taką wypowiedź CM natknęłam się na niemieckim forum w temacie nadwyżki zwojów:


W wielkim skrócie, żadnych konkretnych zapowiedzi, ale:
CM napisała, że pracują nad problemem zwojów i nie wszystko, co dzieje się na serwerze beta musi pojawić się również na naszych serwerach. A więc całkiem możliwe, że po 6 tygodniach z artefaktami feniksa do Iglicy nie wróci zestaw biblioteki, a zupełnie coś innego. Jednak tutaj póki co gracze muszą uzbroić się w cierpliwość i dać się zaskoczyć.


Wygląda na to, że szykuje się coś nowego ;)
To oczywiście nic pewnego, ale niemiecki team dał delikatnie do zrozumienia, że istnieje taka możliwość :)

Oh wow. Dzięki za tłumaczenie!
 

Koval92

Kapłan
Czesi wiedzą od nas bo iDavis gra na becie i ma cynki od nas. Teraz już dodają animacje pod event marcowy.
1612200370380.png Powoli przygotowują 18 rozdział. Pewnie przełom/kwietnia i maja czy coś. Jak będzie cokolwiek gotowe to będziemy informować.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Nie ptaszki tylko ja to pisałem już dawno bo była data startu eventu na live wpisana od tygodnia (9 luty).

Sorry @Koval92, ale nie jesteś dla mnie wiarygodnym źródłem informacji. Dlatego bazuję na innych źródłach ;)

Tak samo animację Sań Wiecznego Kwiatu (oficjalna polska nazwa) którą Karvest wydostaje jak mu daję cynk że już wstawili do pliku, potem przekleiłaś.

Nie "przekleiłam", tylko podlinkowałam ze strony karvesta, z której na szczęście może korzystać każdy, czy Ci się to podoba czy nie.
Robiłam tak w postach dotyczących wcześniejszych eventów i w kolejnych również będę tak robić :)

EDIT: Widzę, że koval szybko swój post zedytował, jak zwykle nie dość szybko ;)
Cytaty zostały w wersji oryginalnej
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Nie wstyd wam chłopaki tak na @Nusion najeżdżać ? Zapomnieliście kto wam wszystkim robi opracowania tutaj na forum ze wszystkich wydarzeń w tej grze i tak się jej odpłacacie za to że robi wam gotowce na wszystkie eventy. Normalnie jesteście walnięci. Kogo to obchodzi skąd zostało to skopiowane i kto jakie sobie niby rości do tego prawa choć wiadomo że to jest dla wszystkich i każdy może sobie kopiować do woli. Trochę wam nie pykło.
 

Tajniakos

Paladyn
@skrybik przed eventem warto wejść i przejrzeć sobie drzewko badań na 1-2 rozdziały do przodu :) Sprawdź jakich surowców może Tobie brakować i pod nie dobieraj nagrody dzienne z eventu. Jak już opracujesz sobie strategię to z pewnością z tym wyborem nie będziesz miał problemu. Nam ciężko jest wprost wskazać dla Ciebie najlepsze budynki, nie wiedząc z jakimi brakami się borykasz :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry