• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Czyli zdrapka z minimalnym nakładem losowości na etapie zdrapywania i bez ekscesów losowych po zdrapywaniu.
Nieczasochłonna.
Fantastyczna ...jak na zdrapkę oczywiście.

Moja ulubiona.
 

Charlene

Szef kuchni
Zgadzam się z @chris07070707 też bardzo dobrze wspominam nową edycję zdrapki. Można było zdobyć bardzo dużo budynków z nagród dziennych oraz policzyć ile dokładnie potrzeba waluty na zdobycie 9 artefaktów, ponieważ trzeba tylko otwierać wszystkie pola a tym samym zawsze jest zagwarantowana nagroda dzienna z 1 planszy, jeśli bardziej nam zależy na nagrodzie głównej :)
 

Charlene

Szef kuchni
View attachment 3750

Miss universe 2021 jest ostatnią główną nagrodą
Buahahahah nie wiem czemu, ale mi się podoba :D fakt twarz mogłaby być od wróżki a nie od jakiejś bulwy, ale jest pocieszna :D
Avatary rozdziału są jak z bajki dla dzieci :D ale te od cudów są FANTASTYCZNE :eek: o_O
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Buahahahah nie wiem czemu, ale mi się podoba :D fakt twarz mogłaby być od wróżki a nie od jakiejś bulwy, ale jest pocieszna :D
1618491942318.png

Już wiem czemu taka piękność :p

W evencie fabularnie gobliny przejęły rezydencję królowej wróżek, żeby zrobić sobie "twierdzę obronną" i pojawiła się tam wkurzona i zmieniła je w kwiaty. :D

Super avatary z 18 rozdziału, lepsze niż te z 17
 

Charlene

Szef kuchni
To do pełni szczęścia brakuje choć jednego sensownego budynku dziennego :)
Jak na razie jest 6 budynków i jedyną nowością jest budynek dający jeźdźców pszczelich + kulturę. Reszta aż takiego szału nie robi, podobne do poprzedniego a jak ktoś miał Jeźdźca feniksa i zmieniał rozdział to będzie akurat taki sam budynek na podmiankę.
View attachment 3759

Już wiem czemu taka piękność :p

W evencie fabularnie gobliny przejęły rezydencję królowej wróżek, żeby zrobić sobie "twierdzę obronną" i pojawiła się tam wkurzona i zmieniła je w kwiaty. :D

Super avatary z 18 rozdziału, lepsze niż te z 17
Ooo podoba mi się ta historia :D
 

Kuba134Ziomal

Wędrowiec
Piękny ten nowy portret z eventu
Szkoda, że na 10poz budynek nie wygląda tak jak na 1poz tylko zrobili z niego taką wróżkową twierdzą :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry