• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Własnie miałem spytać kiedy wycofane zostaną recepty schematów za artefakty?

Bo temat mam nadal mam otwarty i jestem na te recepty nieustannie otwarty.
 

Wewe1

Zwiadowca
Mamy już nowy rozdział, w jednym z cudów jest unuryt za walutę wydarzeń chyba zbieraną z masta? i za,skrzynkę z Iglicy dotyczy to też tych pojawiających się?
 

Nusion

Kapłan
Nowy kupiec pokazuje w dzwonku, kiedy i przez kogo została zdjęta ofka z kapeluszem. Nie jest pokazane, co to była za ofka (bo to w sumie bez znaczenia), ale i tak fajnie wiedzieć, kto zdjął :)
Póki co jest po angielsku ;)

1619742052207.png

Na razie nie wiem, czy pokazuje też zdjęte ofki bez kapelusza, bo takich nie miałam. Mam nadzieję, że nie, bo to nic nie wnosi, a tylko zaśmieci powiadomienia
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Wymaga sprostowania ten fake news o placu na którym segreguje się kogoś pod względem rasowym itp. historie z ubiegłego wieku. Wielce politycznie niepoprawne miały być i w ogóle poruta jakaś.

Tymczasem fabuła nowej epoki jest jak zwykle wielce politycznie poprawna. Plac jest Placem Powitalnym. Osada nie jest obozem tylko teren rekreacyjnym.
Czyli jest to fabuła pozytywna. Nawet do przesady pozytywna. Nowa epoka to znowu kraina współpracy i łagodności.

Wielka prośba żeby jednak fejkniusów nie przemycać z jakiego fejsbuka czy innego zakątka internetu, albo wręcz samemu nie wymyślać fabuły, której nie będzie, bo człowiek potem wychodzi na idiotę. I po co? Nawet w prima aprilis takich rzeczy się nie robi.
 
Ostatnia edycja:

Wewe1

Zwiadowca
Im dłużej będą artefakty Feniksa w AM tym lepiej,co wam tak zależy żeby zaraz
je wycofano,nie każdy zdążył recepty za schematy trafić kilka razy
 

blazius1

Paladyn
No mnie do wczoraj to bardzo zależało.

Akurat spytałem i dostałem receptę do ostatniego artefaktu. Czyli dwudziestego siódmego ogólnie licząc w rachubie trzyletniej (zero z Iglicy).

To było wczoraj. Nareszcie, ten jeden mały, głupi, wredny momentami. Aa to z jakim walorem kolekcjonerskim. Do bardziej zbędnego feniksa przydatnego obecnie, jeśli już, to do Przygód.

Przypadek? Sądzę, że jak najbardziej przypadek.

A może dar losu? Rekompensata za poprzedniego pecha?

...

ps. Dzisiaj widziałem gdzie indziej jedną receptę za schematy, więc jeszcze są. Czy raczej - bywają - tu i ówdzie.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Aha. Osobom wyczulonym na marudzenie tylko można wspomnieć, że ta sama historia z artefaktami zaraz przewali się w grze od nowa.

Znowu będą wrzucone w dwóch systemów losowań stare artefakty, tym razem do trzech starych Misiów. A nowe artefakty będą w evencie jesiennym do Misia Takiegosobie. Ten nowy w kolorze będzie raczej popielaty.
Jeśli w IG mają instynkt samozachowawczy jeszcze, to ten schemat powtórzą jota w jotę.

Tylko marudzenia już tyle nie będzie, bo starsi gracze akurat tych artefaktów mają nazbierane na zapas przed laty. Może będzie spokój i cisza, jakbyśmy jakieś Stonehenge losowali, a nie Misie.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
mamy to rozumieć tak że artefakty do fenka nadal będą się pojawiały w akademii aż do odwołania przez trąbkę
No raczej nie, myślę że będzie to tak jak w poprzednich wydarzeniach, procedury te będę dostępne tylko jeszcze przez krótki czas po przygodzie, postaram się coś dowiedzieć, ale myślę że jakąś konkretną odpowiedz to dostane dopiero po weekendzie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry