• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Na stronie z ewolucyjnymi:
Pojawiła się Czerwona Panda i jeśli taka ma zostać to trochę słabiutko :/ wolałabym dostawić kolejnego księżycowego, ale pewnie nie będzie na niego zamiany :( @Koval92 czy jest już wpisany efekt karmienia? może tym nadrobi

Nie ma efektu karmienia na razie a jedyne co się zmieniło w Red Panda Master to zmniejszenie PW z 3 do 2 kilka tygodni temu i od tamtego momentu żadnych zmian.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Nie gram od pół roku, czytam co piszecie, I nasuwa się jeden wniosek. Wszyscy mają mieć po równo, kijowo ale po równo. Podziwiam was że dalej tutaj tkwicie. Ja odpuściłem i mam się rewelacyjnie
 

miodziox

Wędrowiec
Siema pozwolę sobie zapytać zbieram walute eventową mam około 2 tysięcy i zaraz wchodzę do wróżek i tutaj pytanko czy któryś budynek jest jakiś bardzo dobry z dziennych nagród i powinien mnie zainteresować zeby w dany dzień próbować kilka sztuk go zdobyć ?
 

marcinekk24

Zwiadowca
Siema pozwolę sobie zapytać zbieram walute eventową mam około 2 tysięcy i zaraz wchodzę do wróżek i tutaj pytanko czy któryś budynek jest jakiś bardzo dobry z dziennych nagród i powinien mnie zainteresować zeby w dany dzień próbować kilka sztuk go zdobyć ?

ja trzymam walutę eventową, portalówki, punkty PW i jednostki wojskowe.
 

Proqrator

Rozbójnik
Dostał ktoś też taka niespodzianke?
Dostałem to na koncie na które wchodzę dosłownie kilka razy w miesiącu, czasem nawet nie. Na moim nic :(
To jakiś prezent na zachętę do częstszego klikania?

IMG_20210725_121551.jpg
 

Jemsik

Zwiadowca
Dostał ktoś też taka niespodzianke?
Dostałem to na koncie na które wchodzę dosłownie kilka razy w miesiącu, czasem nawet nie. Na moim nic :(
To jakiś prezent na zachętę do częstszego klikania?

View attachment 4236
Ja jak miałem urlop dwa tygodnie i przerwę od gry to dostałem przez ten czas dwa maile zachęcajace do powrotu do świata elvenaru. W jednym chyba diaxy ważne przez 3 dni w drugim nie pamiętam już co.
 

Koval92

Kapłan
A więc jednak! Bażant uratowany!;)

No to jestem ciekaw bardzo w jakim stopniu można będzie Pandą zredukować czas zwiadu wynoszący np. 6 dni.
Jeśli o połowę, czyli o np. 3 dni, to miałoby to sens.
Ok jednak nie, dodatkowa Mgła wizji za crafting wg Karvesta :(
Nie wiem jak on to patrzył, mi pokazywało inaczej :( Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Karvest mi uświadomił, że mylę to z efektem czasówek.

Efekt:

poziom 1-5 , +1 mgła wizji za crafting
poziom 6-9, +2 mgły wizji za crafting
poziom 10, +3 mgły wizji za crafting

czas efektu, 24h https://sites.google.com/view/public-druids/evo-stats jest na stronie.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Ok jednak nie, dodatkowa Mgła wizji za crafting wg Karvesta :(
Nie wiem jak on to patrzył, mi pokazywało inaczej :( Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Ojoj :( kicha jak dla mnie :/ ani specjalnego pożytku z postawienia, ani z karmienia. Grunt, że dzienne zapowiadają się ok.
EDIT: jednak są zmienione wartości many :)))) właśnie spojrzałam na tabelkę z Public Druids.
 

Koval92

Kapłan
Nadzieja jest w tym, że oni powiedzieli 2 live'y Facebookowe temu, że pomyślą nad cudem dającym redukcję zwiadu.
 

Proqrator

Rozbójnik
Ojoj :( kicha jak dla mnie :/ ani specjalnego pożytku z postawienia, ani z karmienia
Można sobie postawić np na wiosce iglicowej ( o ile będzie się chciało klikać tam event) i zgarniać częściej obiekt i ewentualne diamenty z niego.
Chyba że ktoś ma feniksa na iglicowej to szkoda jedzonka.
 

BlossomValvi

Łucznik
Bardziej na PB będzie przydatny, bo czasem to brakuje zebrać wymagana mgłe z przepisów na odznakę (nieraz mi tego punkcika brakło)

pytanie tylko czy te bonusowe mgły będzie naliczało do odznak. Teoretycznie powinno
 
Ostatnia edycja:

Klops

Rozbójnik
Ale się rozmarzyłem z tą redukcją zwiadu:rolleyes: to by było warte zachodu, kwestia tylko długości trwania efektu karmienia..

Dodatkowa mgła wizji za karmienie przez 24h - jedna karma z te kilka mgiełek, jak dla mnie marnotrawstwo karmy. Delikatnie podkręcimy zbiór skrzyneczki z akademii i w skrajnych przypadkach dorobimy brakującej mgły pod odznaki w PB, kilka innych zwierzaków przetrawi karmę w dużo bardziej efektywny sposób
 
Status
Zamknięty.
Do góry