• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Illu

Wędrowiec
Zapytam a propos postu skrybik,
A jakbym usunela stonhenge (pdst) z inwentarza, to czy pojawilaby mie sie w qm?
jak wyrzucę z inwentarza podstawkę z feniksa z niskiego rozdziału, to pojawi się nowy w AM? Bo chciałbym postawić, ale rozbudowa do mojego aktualnego za dużo by kosztowała. A nie chciałbym wywalić i się nie doczekać nowego. :)
 

Nusion

Kapłan
jak wyrzucę z inwentarza podstawkę z feniksa z niskiego rozdziału, to pojawi się nowy w AM? Bo chciałbym postawić, ale rozbudowa do mojego aktualnego za dużo by kosztowała. A nie chciałbym wywalić i się nie doczekać nowego. :)

Jak wyrzucisz z inwentarza podstawkę i nie masz żadnych więcej takich w inwentarzu czy w mieście, to w akademii uaktywni się szansa na dostanie nowej z obecnego rozdziału. Kiedy się pojawi zależy od szczęścia, ale z doświadczenia wiem, że gracze w moich bractwach wyrzucali stare i doczekali się całkiem szybko na nową z Akademii :)

No chyba, że już Fenków nie rozdają... może ktoś potwierdzić, że je widuje?
 
Ostatnia edycja:

Zabije

Zwiadowca
Jak wyrzucisz z inwentarza podstawkę i nie masz żadnych więcej takich w inwentarzu czy w mieście, to w akademii uaktywni się szansa na dostanie nowej z obecnego rozdziału. Kiedy się pojawi zależy od szczęścia, ale z doświadczenia wiem, że gracze w moich bractwach wyrzucali stare i doczekali się całkiem szybko na nową z Akademii :)

No chyba, że już Fenków nie rozdają... może ktoś potwierdzić, że je widuje?
Tak, cały czas można je spotkać :) Są nawet artefakty, dzisiaj mi wyskoczył
 

Serengeti

Szef kuchni
Zapytam a propos postu skrybik,

jak wyrzucę z inwentarza podstawkę z feniksa z niskiego rozdziału, to pojawi się nowy w AM? Bo chciałbym postawić, ale rozbudowa do mojego aktualnego za dużo by kosztowała. A nie chciałbym wywalić i się nie doczekać nowego. :)

Regularnie produkuję i kasuję podstawki w celu gromadzenia mgły wizji.
Mogę potwierdzić, że w Akademii Magii cały czas się pojawiają te do trzech podstawowych feniksów i trzech miśków, Pierniczka i Stonehenge.
Oraz artefakty do feniksów i Stonehenge za schematy.
Po skasowaniu podstawki kolejna pojawia się dosyć szybko (w przeciągu 2-3 dni) .
Przynajmniej takie jest moje doświadczenie :)
 

Illu

Wędrowiec
Jak wyrzucisz z inwentarza podstawkę i nie masz żadnych więcej takich w inwentarzu czy w mieście, to w akademii uaktywni się szansa na dostanie nowej z obecnego rozdziału. Kiedy się pojawi zależy od szczęścia, ale z doświadczenia wiem, że gracze w moich bractwach wyrzucali stare i doczekali się całkiem szybko na nową z Akademii :)

No chyba, że już Fenków nie rozdają... może ktoś potwierdzić, że je widuje?
Ja 2 pierwsze feniksy już mam a pozostałe pojawiają mi się w Akademii , teraz mam niedźwiedzia brunatnego
Jak jest niedźwiedź , to i feniksy mogą być
Tak, cały czas można je spotkać :) Są nawet artefakty, dzisiaj mi wyskoczył
Regularnie produkuję i kasuję podstawki w celu gromadzenia mgły wizji.
Mogę potwierdzić, że w Akademii Magii cały czas się pojawiają te do trzech podstawowych feniksów i trzech miśków, Pierniczka i Stonehenge.
Oraz artefakty do feniksów i Stonehenge za schematy.
Po skasowaniu podstawki kolejna pojawia się dosyć szybko (w przeciągu 2-3 dni) .
Przynajmniej takie jest moje doświadczenie :)
Dzięki wszystkim za pomoc :)
Skasowałem feniksy i mam nadzieję, że się szybko pojawią nowe.
:)
 

skrybik

Rozbójnik
Nie mam pewności, ale czy teraz nie powinny zmienuć się artefakty w iglicy?
Moje braxtwo ma 31 sreber, zaczęliśmy je zdobywać od pierwszej feniksowej iglicy.
Minus jedna z bibliotekami, daje nam 5 artefaktów po 6 iglic. Teraz idzie nasza 32. Czy nie powinna to być inna?
 

Deleted User - 198835

Guest
Ano tak - jedyny polski tekst jest ze zwykłym towarem w parze a nowe znaczki z angielską parą
 

Deleted User - 198835

Guest
Mi dużo też nie zostało do końca , ale tym razem mogę nie skończyć przed pojawieniem się nowego rozdziału
 

Charlene

Szef kuchni
Jesień zawitała do miast :))) uwielbiam takie zmiany a przy okazji pozbyliśmy się chwastów :D niesamowita ulga, zwłaszcza w tych małych miastach, gdzie była dżungla i teraz jest wszystko przejrzyste :)) Mam nadzieję, że już nie będzie kombinowania z otoczeniem, no chyba, że Twórcy wprowadzą na skale grafiki z cudów, których apka nie ma ;)

EDIT: jednak nie w każdym chwasty są usunięte :/ w głównym się pozbyłam ale w innym nadal jest i wygląda to dziwnie, bo dżungla jest zielona a otoczenie jesienne :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry