• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

xEasyRiderx

Rycerz
Dość ciekawe urozmaicenie gry i z pewnością wielu graczy będzie z tego korzystać zwłaszcza te które w iglicy/turnieju pozwalają odkładać punkty choć i inne są dość ciekawe i z pewnością znajdą swoich fanów :)
Ciekawi mnie tylko (a nie mam konta na becie) czy te punkciki np. z iglicy same się odkładają czy mamy możliwość dodawania sobie wedle własnego uznania ?
 

Charlene

Szef kuchni
Na becie rozpoczął się event Zamglony Las

View attachment 4406

Więcej o tym wkrótce w eventowym wątku
Widzę, że coś tam dodali - opcja re-roll. Widziałam nowe budynki daily i graficy się spisali, są bardzo ładne. Pewnie dojdzie reszta z ubiegłego roku. Jak ktoś nie grał nigdy w Zamglonym lesie, to niech lepiej przetestuje go na innym koncie/świecie zanim poleci na głównym, ponieważ można stracić dużo świecidełek :/ Nusion dobrze, że dodałaś filmik jak to przechodzić, czekam na zadanka ^^
//
Zrzut ekranu 2021-09-30 o 12.02.40_Easy-Resize.com.jpg
Jest ta mikstura do odświeżenia receptur w AM

Zrzut ekranu 2021-09-30 o 12.04.47_Easy-Resize.com.jpg
Jest dodatkowy portret :)

Zrzut ekranu 2021-09-30 o 12.09.31.png
Opcja zmiany nagrody dziennej?
EDIT: można zmienić za 5 kotów i one nie odejmują się od postępu, mi zmieniło na Freakenspleen
Zrzut ekranu 2021-09-30 o 12.22.06_Easy-Resize.com.jpg

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Akurat Zamglony las jest najdroższym :/ w tamtym roku poszło mi dużo więcej diaxów niż zakładałam, nie mówiąc o czasie przechodzenia przez mgłę. Chatka Wiedźmy była tego warta, ale tegoroczna na szczęście mnie nie kusi.
 

Koval92

Kapłan
Ewolucyjny: Boblins Express Service (4x4)
"This is Boblin's dreams coming true! The fastest delivery network for gifts that the world has seen! The curious owl watches attentively as the mechanical contraptions launches sleds full of goblins and gifts. Production pickup every 24 hours."

Obecnie daje młotki, zwykły bonusowy towar 3 sortu oraz 5 reliktów drugiego sortu (3 bonusowe i po jednym niebonusowym). Bardzo możliwe, że się zmieni jeszcze z czasem, o zmianach będę informować.

Ilość towaru 3 sortu w 18 rozdziale obecnie: 7700 x 1.9 = 14630

Zmiana 30.09.2021 ->budynek daje teraz ziarna od rozdziału niziołków wzwyż zamiast młotków (tyle co samotnia królowej wróżek) . Reszta tak samo, zwykły towar 3 sortu + relikty.
Populacja 7030 (najwyższa z ewolucyjnych) kultura 4750
 

Koval92

Kapłan
Na becie pojawił się w tworzeniu Feniks Zimnego Ognia, pojawiła się też w plikach iglica z jego artefaktami, więc niedługo zastąpi tam walentynkową platformę. Na chwilę obecną od tej "zimnofeniksowej" iglicy, trzeci miniboss ostatniego piętra (5 walka od końca) ma wpisane 55% szansy na 5 Sip of Clarity (darmowych resetów listy tworzenia w akademii magii), które zadebiutują w grze w małej ilości podczas eventu Halloween. Te 55% szansy na 5 Sip of Clarity ma zastąpić szansę na 2000 fragmentów zaklęć z tej skrzynki.
 

Charlene

Szef kuchni
Zamglony Las

Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 8x (2-5min)
*Proste narzędzia- 7x (15 min) - są alternatywą dla 10 zadania zamiast 1 rozbudowy budynku
Chleb - 9x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 6x (3h)

Manufaktury:
drewno/marmur/stal 3h- 12
drewno/marmur/stal 9h- 1/ +1 ( zadanie 14. wymaga zebrania jednostek lub 1 produkcji 9h)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej zamiast zwiadu: 10 / +1 ( w zadaniu 10. są proste narzędzia lub 1 rozbudowa)


Mini warsztaty są potrzebne do 17 zadania a mini manufaktury do 27 zadania.
 

BlossomValvi

Łucznik
Na becie pojawił się w tworzeniu Feniks Zimnego Ognia, pojawiła się też w plikach iglica z jego artefaktami, więc niedługo zastąpi tam walentynkową platformę. Na chwilę obecną od tej "zimnofeniksowej" iglicy, trzeci miniboss ostatniego piętra (5 walka od końca) ma wpisane 55% szansy na 5 Sip of Clarity (darmowych resetów listy tworzenia w akademii magii), które zadebiutują w grze w małej ilości podczas eventu Halloween. Te 55% szansy na 5 Sip of Clarity ma zastąpić szansę na 2000 fragmentów zaklęć z tej skrzynki.
Kontrowersyjne, ponieważ:
- konsumpcja fragmentów została zwiekszona przez nowe przepisy
- Sip będzie na poziomie portalowki dla ludzi którzy robią ją wojskiem - oby tylko dało się to przerabiać na fragmenty z tak dobrym przelicznikiem jak portalowki

Ogólnie ok, ale jak dla mnie to będzie wymiana siekierki na kijek ;)
 

Serengeti

Szef kuchni
- Sip będzie na poziomie portalowki dla ludzi którzy robią ją wojskiem - oby tylko dało się to przerabiać na fragmenty z tak dobrym przelicznikiem jak portalowki

Z tego co zrozumiałam pojękiwania na forum i czatach ;) to właśnie wojskowe miasta, ciągle polujące na wzmocnienia, będą miały korzyść z Łyku Klarowności, bo zaoszczędzą diamenty na przewijaniu receptur.
Dla miast niewojskowych nie ma potrzeby tego robić, więc jest to funkcjonalność typu: "miło, ale niekoniecznie" :)
A w iglicówkach się pewnie przyda do jeszcze intensywniejszego farmienia mgły wizji na nagrody w skrzynkach.
 

BlossomValvi

Łucznik
Z tego co zrozumiałam pojękiwania na forum i czatach ;) to właśnie wojskowe miasta, ciągle polujące na wzmocnienia, będą miały korzyść z Łyku Klarowności, bo zaoszczędzą diamenty na przewijaniu receptur.
Dla miast niewojskowych nie ma potrzeby tego robić, więc jest to funkcjonalność typu: "miło, ale niekoniecznie" :)
A w iglicówkach się pewnie przyda do jeszcze intensywniejszego farmienia mgły wizji na nagrody w skrzynkach.
Racja! w gąszczu nowości pomieszałem to z tym fantem do zwalniania negocjacji w iglicy (raz na negocjacje)

Sip jest cenny bo 5 sztuk to odpowiednik 250 diaxow
 

Koval92

Kapłan
Zmiana 30.09.2021 ->budynek daje teraz ziarna od rozdziału niziołków wzwyż zamiast młotków (tyle co samotnia królowej wróżek) . Reszta tak samo, zwykły towar 3 sortu + relikty.
Populacja 7030 (najwyższa z ewolucyjnych) kultura 4750

Kolejna zmiana w Boblins Express Service- od 18 rozdziału będzie produkować 6650 unurytu co 24h zamiast ziaren.
Zmieniono też to, że na 8 poziomie będzie 1 relikt 2 sortu (bonusowy), na 9 poziomie 2 relikty (bonusowe), a na 10 poziomie 3 bonusowe i po jednym każdym niebonusowym. Wcześniej było na 8 i 9 poziomie po jednym i na 10 od razu 3+1+1.
Zwykły towar 3 sortu pozostaje, ale to będzie T3+2. (Pył dla graczy z bonusem do klejnotów, klejnoty dla graczy z bonusem do eliksirów, eliksiry dla graczy z bonusem do pyłu). W razie zmian będę pisać.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Zmian w Bobins Serwisie tyle, co w Kalejdoskopie Zdarzeń.

Zamianę Ziaren na Unuryt oceniam na plus i oby tak pozostało, ponieważ w 18-tej epoce znacznie łatwiej jest uporać się z niedoborem Ziaren , niż z niedoborem Unurytu. (O ile ktoś się jeszcze boryka z jednym lub drugim).

Chyba że o tych zmianach decyduje przypadek, dajmy na to rzut kością?
Bobins z Ziarnami byłby więcej bezwartościowy moim zdaniem.

Dobrze, że na to wreszcie wpadli. Lepiej później niż wcale.
 

Koval92

Kapłan
Zmian w Bobins Serwisie tyle, co w Kalejdoskopie Zdarzeń.

Zamianę Ziaren na Unuryt oceniam na plus i oby tak pozostało, ponieważ w 18-tej epoce znacznie łatwiej jest uporać się z niedoborem Ziaren , niż z niedoborem Unurytu. (O ile ktoś się jeszcze boryka z jednym lub drugim).

Chyba że o tych zmianach decyduje przypadek, dajmy na to rzut kością?
Bobins z Ziarnami byłby więcej bezwartościowy moim zdaniem.

Dobrze, że na to wreszcie wpadli. Lepiej później niż wcale.

Pisaliśmy na becie kilka razy, że nie ma ewolucyjnego na unuryt więc zmienili w końcu coś, tak samo jak pisaliśmy o tym, że banshee pasują do halloween i dali do halloweenowego produkcję banshee. Dużej siły przebicia nie mamy ale czasami podsłuchają co gracze piszą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry