• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

BlossomValvi

Łucznik
W skrócie przeczytaj moje posty, wszystko jest w nich napisane. Ni mniej ni więcej, ja to prosty człowiek nie muszę się bawić w jakieś insynuacje.
Jako ze to wątek publiczny no to chyba mam prawo pisać? Zwłaszcza ze nie ma tam nieprawdziwych informacji razem z podkreśleniem ze mieli handicap

Natomiast możesz mi podać w którym miejscu jest podane ze EN international został zmieniony na serwer beta? Wedle IG dostali zaszczyt bycia pierwszymi serwerem live z nowa funkcja z opcja możliwych zmian, dlatego info ze to serwer beta jest plotką i tyle
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
dziękuję Wszystkim :)

zdaję sobie sprawę, że jako Bractwo nie dokonaliśmy niemożliwego. Z pewnościa na tym turnieju nie tylko jedna 19 skrzynka padnie, więc nie ma co tu stroszyć piórek i praw fizyki nie trzeba pisać od nowa ;) Być może jakiemuś bractwu też wjedziemy na ambicję i uda im się zmotywować, aby te skrzyneczki wszystkie jednak zasypać. Trzymam kciuki żeby tak było :)

My w Owieczkach tylko robimy swoje. Po prostu dajemy z siebie wszystko i cieszymy się, gdy to wystarcza zrobić coś fajnego razem. Czasami dajemy z siebie trochę więcej, aby zrobić coś więcej i wtedy cieszymy się troszkę mocniej, bo możemy mieć radochę nie tylko z rezultatu naszej pracy, ale też z tego, że jesteśmy i dobrze nam z tym.

każdy z nas jest uwiązany w swoim realnym świecie, w którym mamy tylko swój kącik na grę. Takie akcje wymagają od nas troszkę więcej zaangażowania. A czasami tez poświęcenia, bo musimy zmienić swoje plany i zorganizować sobie chwilę wolnego na grę, czasami nawet wbrew wszystkiemu i wszystkim. Zresztą sami wiecie jak to jest... nie muszę wyjaśniać, ze kolo jest okrągłe. I chociaż nie zawsze się udaje, to cieszymy się z tego jak bardzo czasami udaje się nam zwariować, bo to jest bardzo pozytywne szaleństwo :)
 
Owieczki a czy Wy czasem nie pobiliście jakiegoś rekordu światowego?? :D wynik to jakiś kosmos!!

Jesli chodzi o turnieje w nowym systemie, to tak, na razie to najwyzszy wynik na swiecie, ale to sie moim zdaniem nie za bardzo liczy. W starym systemie nawet tu u nas na serwerach PL bywaly wyzsze wyniki, a my nie zamierzamy sie wdawac w zadne spory i uzurpowac sobie prawa do tytulu rekordzistow argumentujac, ze przeciez "kiedys bylo latwiej". Owce maja wprawdzie zla slawe (oczywiscie niezasluzona ;)), ale nie jestesmy az tak malostkowi, by umniejszac sukces Dragonow, do ktorych nalezy bezwzgledny rekord serwerow PL ani bodajze Niemcow, ktorzy kiedys zrobili jeszcze wyzszy wynik. W kazdym razie jest to nasz osobisty rekord Bractwa, ktory cieszy tym bardziej, ze udalo nam sie to na dosc sliskim gruncie w slabo znanym terenie, czyli tuz po wejsciu zmian :)
 

LeonARTo

Wędrowiec
Fajnie że stało się to na naszym podwórku a nie gdzieś w Rosji czy w Chinach :) Dzięki waszemu wysiłkowi nasz elvenarowy świat na chwilę pewnie stał się popularny. Może i już gdzieś lecą posty na zagranicznych forach że są tacy kozacy z PL, którzy zniszczyli system :).
 

DeletedUser174

Guest
a no tak troszkę się bawimy ;)

Ale tak ogólnie to jest to w groszki jego mać bardzo niesubordynowane bractwo muszę przyznać. Nie wiem... zupełnie nad nimi nie potrafię zapanować. Był dobry plan: 19 skrzynek... Każdy wiedział jaki jest mniej więcej jego przydział, a kilka osób miało świadomość, ze musi unieść trochę więcej, aby osiągnąć wspólny cel. Zaplanowane akcje nam kompletnie nie wychodzą... nawet własna akcję musieliśmy zepsuć :D

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mało kto uwierzy w spontaniczność akcji "rekordowego" wyniku. Tylko, ze to nie ma żadnego znaczenia. I nawet punkty same w sobie sa najmniej ważne. Mieliśmy plan rozbicia wszystkich skrzynek w turnieju i jesteśmy dumni, że udało nam się ten cel osiągnąć w tak spektakularnym stylu, że tak to nieskromnie określę. Tylko zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i ... mamy co mamy :)

Mamy w stadzie kilka bardzo bojowych Maluszków, które dosłownie roztrzaskały turniej. Aż serce rośnie patrząc na ich zaangażowanie. Ten sukces to właściwie ich najwieksza zasługa. My "stara gwardia" po prostu zrobilismy swoje... trochę rozprostowaliśmy kości i każdy przeczłapał trochę po tych prowincjach i coś tam kliknał.. ale te "młode" jazgotało co chwila o turnieju. Teraz jest zacięta walka o ostatnie miejsce :D

Rekordy przychodza i odchodzą, ale wspomnienia o takiej akcji będą z nami na pewno jeszcze długo. Wynik to tylko cyferki. I żeby nie było cieszy, i to bardzo. Tylko, że za tym każdym wynikiem stoi zaangażowanie ludzi, a w tym turnieju udało sie nam osiągnąć niemożliwe. I o jest niesamowite uczucie, które autentycznie szczerze cieszy :) Poziom mobilizacji jest niewiarygodny. Jestem dumna z Owiec, Bardzo!
 

DeletedUser174

Guest
Turniej się skończył. Ostatecznie udało się nam udłubać 371 406 punktów. Mogę dodać, że strat w ludziach i elfach nie odnotowaliśmy ;)

A tak sie prezentuje lista bohaterów tego wydarzenia :) Sami musicie przyznać, że wygląda imponująco

dar87 7560 rekord! (88pozycja na liście rankingowej turnieju)
Maguzzi 8640 rekord!
xEasyRiderx 9180 rekord!
Witalis139 9660
Artiditu85 9870
Magolcia 10056 rekord!
mati adas 10650 rekord!
gural92 12150 rekord!
chris07070707 12690 rekord!
Ehol 12690 rekord!
Ttbest 13500 rekord!
JakeStyles 14250
Nike77 14790 rekord!
Paracelsus 15018 rekord!
mayder 15120 wyrównanie rekordu
jestem444 16930 rekord!
Kylar Stern 16200 wyrównanie rekordu
Luke-G 15266 rekord!
rispetto 16458 rekord!
Ethel 16740 rekord!
KASJAN 18360 do rekordu brakuje 300pkt
Joanna2 20250 rekord!
kikimora 20460
mazioj 23220
chris070707 31860 rekord rekordów!!!

W bonusie nadmienię iż zamknęliśmy iglicę z maksymalną ilością punktów bez żadnej zorganizowanej akcji, więc nie tylko turniej nam pyknał ;)

Szaleńczy tydzień. Gratuluję Wszystkim wyników i dziękuje za tak niewiarygodne zaangażowanie :))))

Bo Owca brzmi dumnie!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Dziękuję Wszystkim :)

Kurz z turnieju juz opadł i trzeba zabierać się za zwykłą "szarą" klikaninę. Następne wyzwanie? Top w przygodach!? Hihi raczej nie :p na taczkach by mnie wywieźli po takim ogłoszeniu :D Coś się wymyśli ;) To był emocjonujący tydzień, więc wrażeń chyba na razie nam wystarczy

W tej chwili mamy pełna obsadę. Mimo tego, gdyby ktoś czuł się na siłach grać w stylu Owiec zapraszam do kontaktu.

Swego czasu koleżanka z bractwa zadała bardzo trudne pytanie: kogo tak właściwie szukamy? No i pojawiła się konsternacja z odpowiedzią, bo jak wytłumaczyć w dwóch słowach, ze szukamy ludzi z "duszą owiec"? Byłoby prościej gdyby można było odpowiedzieć, że potrzeba X punktów rankingowych + Y punktów z turnieju z jasną deklaracją poziomów w iglicy... Tylko, że to tak nie działa u nas. Szukamy wojowników. Zależy nam na osobach, które potrafią się zaangażować i dadzą się ponieść fali naszego jakiegoś irracjonalnego wyzwania. Ludzi, którzy lubią grę na krawędzi i z przyjemnością poddają się takiemu szaleństwu gry. Kogoś, kto zechce z nami popłynąć... a nie tylko monotonnie klikać dzień w dzień to samo... 5 min w drodze do pracy spędzonych na grze w Owcach po prostu nie wystarcza.

Elvenar jest bardzo nudną i frustrującą grą. Dlatego w Owcach mamy swój sposób na grę. I szukamy osób, które maja podobne spojrzenie na grę. Tylko tyle. Albo aż tyle...
 

DeletedUser174

Guest
Chciałabym pogratulować Wszystkim Owieczkom niebywałego występu w tym tygodniu :)

Mamy w stadzie niebywale bojowe Maluszki, które roztrzaskały system po prostu. Czapki z głów! Jesteście niesamowici :)))

Kolega @mazioj też całkiem sprawnie sobie poradził na turnieju. 31 050 pkt wyciukane na turnieju robi wrażenie. Szczere gratulacje wyniku i determinacji... jak dla mnie to jest już kosmiczny poziom... nawet nie chcę myśleć o stratach. Niewiarygodny wynik i spektakularne osiągnięcie. Wyrazy uznania z mojej strony

W bonusie kolejny tydzień z kompletem punktów w iglicy. Brawo!

To teraz jako arcy- tego zacnego bractwa może "łaskawie" dołożę chociaż jakiś punkcik do turnieju, żeby obciachu przy tak doborowym towarzystwie nie było...
 
Kiki, czy teraz na serio zamierzasz co tydzien chwalic publicznie bractwo (zauwaz, ze nie uzylem sformulowania "chwalic sie";)) tylko za to, ze po prostu robi swoja robote ? ;) No daj spokoj, hymny pochwalne lepiej zachowac na jakies naprawde wyjatkowe okazje. To troche tak, jakbys jakis czas temu co tydzien obwieszczala na forum kolejne zdobycie 10 skrzynek... Kogo to interesuje ? :D
 

DeletedUser174

Guest
Kogo to interesuje ? :D
pewnie nikogo... to tym bardziej mogę się bezwstydnie chwalić :p

a chwalić się to nie za bardzo mam czym :p w ostatnim turnieju to się nie popisałam, więc wyrywać się do chwalenia się nie będę. Znajdem w sobie tom godnościę osobistom ... jakieś ostatni gdzieś może jeszcze mi się zostały, to przypomnę sobie o ich istnieniu

Sam wiesz, ze kilka osób u nas po prostu złapało wiatr w żagle. Nie chcę pisać nicków, bo wymienienie kilku byłoby niesprawiedliwe z uwagi na resztę i wypadałoby podać prawie całą litanię Owiec. Ale ta radość z przekraczania kolejnych granic jest taka szczera, niepohamowana i... tak ogromnie zaraźliwa ;) Chcę się cieszyć razem z nimi, a nie jest to akurat trudne biorąc pod uwagę jak nasze chłopaki i dziewczątka zacieszały się wczoraj z własnych osiągnięć. To jest piękne i niezwykle budujące :) Pewnie im niebawem przejdzie, ale póki chcą sie cieszać to korzystajmy z tego "słoneczka" :)

No, ten to ma "duszę barana", i to niepokornego :D:D:D
baranów to u nas w bractwie akurat nie ma :p ale niepokornych Owiec sporo by się znalazło... w sumie to same indywidua są, ale niezwykle sympatyczne ;)
 
Do góry