• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2038
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2340

Guest
Ciekawe, że Drago nigdy nie ma, kiedy się dzieje coś takiego
Dragomira analizuje błąd. Burza mózgów jest, gorąca linia, serwery nie wytrzymują - taka ilość informacji jest teraz przetwarzana aby naprawić czat ;) Także spokojnie, do wieczora przeczytasz info od Niej, że "błąd zostanie naprawiony podczas najbliższej aktualizacji, która zawita do nas w czwartek" ;)
 

DeletedUser2832

Guest
:mad:Totalna porażka!! Ciągle jakieś problemy !!
Ja rozumiem, że awarie czy przeciążenia się zdarzają, ale trwa już zdecydowanie za długo
Może przyszedł czas na wymianę "informatyków" ??

//

Ten temat dotyczy problemu z czatem, który dotyczy bardzo wąskiej grupy osób, a którego efektem są lagi, opóźnienia, brak wiadomości.
Problemy z ostatnich dni są natomiast spowodowane problemami na serwerach i są globalne, a widocznym efektem jest kompletny brak połączenia.
Wczoraj została wgrana poprawka, która części osób pomogła, u pozostałych sytuacja powinna się poprawić po najbliższej aktualizacji, planowanej na czwartek.

To sobie serwer zmieńcie, albo go rozbudujcie. Może czas na zmiany obsługi skoro sobie nie radzą ? Z pewnością nie tylko część graczy ma z tym problem, tylko niewielu go zgłasza z powodu totalnej olewki problemu.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Czat zostanie w ciągu najbliższej godziny zrestartowany na wszystkich naszych serwerach, jeśli po 20 pojawią się problemy, proszę o informację.
Przepraszam w imieniu całego zespołu za aktualne kłopoty z czatem.
 

kasiaczb

Zwiadowca
To sobie serwer zmieńcie, albo go rozbudujcie. Może czas na zmiany obsługi skoro sobie nie radzą ? Z pewnością nie tylko część graczy ma z tym problem, tylko niewielu go zgłasza z powodu totalnej olewki problemu.
Zgłaszać pewnie zgłaszają...jak ja wcześniej do supportu ale jak człowiek odpowiedż przeczyta to już się w ogóle odechciewa grać.... bo w odp. nam dają żeby se odświeżyć grę :) Ludzie wiedzą że taka będzie odp. to już nie piszą bo po co?
 

DeletedUser2723

Guest
To ja dodam swoje 3 grosze. Jeżeli temat zwiech czatu i gry dotyczył "wąskiej grupy" ludzi, to teraz już dotyczy całkiem szerokiej, skoro u nas pełne 25 osób w bractwie nie ma czatu ani na apce ani w przeglądarce...
A ludzie pochodzą z całej Polski od gór do morza, więc nie jest to jakiś "lokalny" problem!
BTW- na nagłą nawałę zwiech skarżyło się już od wielu dni całe Bractwo, co stawia pod znakiem zapytania twierdzenie o "wąskiej grupie"...
Skoro do tej pory tego nie zastosowaliście, to podpowiem jedną z "dobrych praktyk" na takie okazje gdy poprawka spaprze więcej niż poprawi:
Pisze się "SORRY", przywraca migusiem starą wersję z backupu i wraca na środowisko testowe próbując ustalić co poszło źle, albo zaczynając pisać od nowa poprawkę - co bywa szybsze i skuteczniejsze niż szukanie buga.
Wprowadzanie na środowisku produkcyjnym kolejnych poprawek "na panikę" rzadko kiedy przynosi szybkie i spektakularne sukcesy, a znacznie częściej prowadzi do totalnego bałaganu...
Ale OK, poczekamy do 20.00
Pozdrawiam
Destinaris
 

DeletedUser626

Guest
Proponuję ponownie przeczytać czego dotyczył mój post o "wąskiej grupie". Ten temat był utworzony w zeszłym roku dla zupełnie innego błędu.
Ten temat dotyczy problemu z czatem, który dotyczy bardzo wąskiej grupy osób, a którego efektem są lagi, opóźnienia, brak wiadomości.
Problemy z ostatnich dni są natomiast spowodowane problemami na serwerach i są globalne, a widocznym efektem jest kompletny brak połączenia.
Wczoraj została wgrana poprawka, która części osób pomogła, u pozostałych sytuacja powinna się poprawić po najbliższej aktualizacji, planowanej na czwartek.
Aktualne problemy dotyczą jak najbardziej wszystkich Graczy, na wszystkich serwerach.
 

DeletedUser626

Guest
Niestety to widzę, ale osoba, która jest moim kontaktem z technikami pojawi się dopiero jutro, nie jestem w stanie powiedzieć czy jest to opóźnienie czy restart został przełożony.

Posty łamiące zasady forum kasuję. Rozumiem Wasze zdenerwowanie, ale wszystko można napisać w cywilizowany i kulturalny sposób.
 

DeletedUser1447

Guest
Czat zostanie w ciągu najbliższej godziny zrestartowany na wszystkich naszych serwerach, jeśli po 20 pojawią się problemy, proszę o informację.
Przepraszam w imieniu całego zespołu za aktualne kłopoty z czatem.

Niestety to widzę, ale osoba, która jest moim kontaktem z technikami pojawi się dopiero jutro, nie jestem w stanie powiedzieć czy jest to opóźnienie czy restart został przełożony.

Posty łamiące zasady forum kasuję. Rozumiem Wasze zdenerwowanie, ale wszystko można napisać w cywilizowany i kulturalny sposób.

W takim razie musimy poczekać z czatem aż do jutra? Ogólnie to od rana jest informacja po jego otworzeniu "ładowanie historii" i nic nie działa, również czerwone powiadomienia w wiadomościahc i dzwoneczkach się pojawiają masowo po kilku godzinach od otrzymania takowej informacji. Błąd serwerów? Czy matrix nie wyrabia?

Ja proponuję zrobić odwet. Nie kupować diaxów i nie reagować na chore i bezczelne oferty od IG. Suchą bułkę też zeżrą, niech widzą jak to miło. Smacznego !!!

a kto je w ogóle kupuje?? :D:D:D:D
 

DeletedUser2608

Guest
W takim razie musimy poczekać z czatem aż do jutra? Ogólnie to od rana jest informacja po jego otworzeniu "ładowanie historii" i nic nie działa, również czerwone powiadomienia w wiadomościahc i dzwoneczkach się pojawiają masowo po kilku godzinach od otrzymania takowej informacji. Błąd serwerów? Czy matrix nie wyrabia?



a kto je w ogóle kupuje?? :D:D:D:D
No ja nie kupuje diaxów ale jest duże grono osób co kupują. Może im sie techniczni naćpali i dopiero jutro będzie z nimi kontakt i tak w nieskończoność, może w śroedę, a może w czwartek, a może wymyślają nowa aktualizację co by znowu zepsuć.
 

DeletedUser2040

Guest
Moi drodzy... Rozumiem ogólną irytację, zniecierpliwienie i zniechęcenie. Ale w każdej sytuacji należy zachowywać się z wzajemnym szacunkiem. Obrażanie się wzajemnie w żaden sposób nie poprawia sytuacji.
I rozumiem, że wszyscy powoli mają dosyć błędów gry (ja również), ale nie uważam za stosowne obwinianie o wszystko Dragomiry...
 

DeletedUser2608

Guest
Moi drodzy... Rozumiem ogólną irytację, zniecierpliwienie i zniechęcenie. Ale w każdej sytuacji należy zachowywać się z wzajemnym szacunkiem. Obrażanie się wzajemnie w żaden sposób nie poprawia sytuacji.
I rozumiem, że wszyscy powoli mają dosyć błędów gry (ja również), ale nie uważam za stosowne obwinianie o wszystko Dragomiry...
Moja Droga, szacunku to oni nie mają dla graczy, a z graczy żyją. Jeden wielki burdel maja i tyle.
 

DeletedUser174

Guest
w każdej szanującej się firmie za niefunkcjonalność gry gracze mogą oczekiwać rekompensaty. W związku z tym ja tez mam takowe własnie oczekiwania (żeby nie napisać żądania!). Myślę że 500 diaxów dla każdego aktywnego gracza osłodziłoby nam graczom te niedogodności związane z brakiem czatu. Sorki ale tylko czat (a raczej ludzie z niego dla ścisłości) mnie trzyma na tej grze, bo sama gra to już swoją magię dawno straciła. Sorki, ale ten król jest nagi...

@Dragomira proszę przekaż swojemu "kontaktowi" że mam takowe właśnie zachciewajki. Tym bardziej że czatu nie ma dzisiaj prawie cały dzień, wiec sorki ale w "godzinach pracy" pogłaś go powiadomić. Suport jest nie tylko od dopisywania sobie na konto darmowych diaxów! Przynajmniej w kazdej szanującej się grze tak to działa....
 

DeletedUser2723

Guest
Tak dla formalności - 20.53 - nikt z Bractwa będący teraz on-line nie ma czatu - kontaktujemy się na grupowe PW.
 

DeletedUser2608

Guest
w każdej szanującej się firmie za niefunkcjonalność gry gracze mogą oczekiwać rekompensaty. W związku z tym ja tez mam takowe własnie oczekiwania (żeby nie napisać żądania!). Myślę że 500 diaxów dla każdego aktywnego gracza osłodziłoby nam graczom te niedogodności związane z brakiem czatu. Sorki ale tylko czat (a raczej ludzie z niego dla ścisłości) mnie trzyma na tej grze, bo sama gra to już swoją magię dawno straciła. Sorki, ale ten król jest nagi...

@Dragomira proszę przekaż swojemu "kontaktowi" że mam takowe właśnie zachciewajki. Tym bardziej że czatu nie ma dzisiaj prawie cały dzień, wiec sorki ale w "godzinach pracy" pogłaś go powiadomić. Suport jest nie tylko od dopisywania sobie na konto darmowych diaxów! Przynajmniej w kazdej szanującej się grze tak to działa....

A tu za niefunkcjonalność gry, możemy sie w ramach relaksu iść wysikać. Masz rację, diaxy należą się za to ich nieudacznictwo. POPIERAM
Ale prawda jest taka, że tych diaxów nie zobaczysz, chyba że sie je kupi, no bo co będzie żarło królestwo jak nie z graczy kasy.
 

DeletedUser626

Guest
Czat został już zrestartowany, proszę więc o odświeżenie gry i sprawdzenie.
 
Do góry