• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
lecz wraz mi nie zabraniają pisania w ten sposób
"zdanie" pozbawione logiki. Co autor miał na myśli? a o tym regulamin akurat wspomina

ale wyraźnie zabraniają urzywania słów uznawanych za wulgarne
taaa... celowo? czy umyślnie?

mam nadzieję że wszyscy mieli uciechę ja też miałem bo zrobili dokładnie to co przewidziałem
prowokowanie jest zabronione w regulaminie

chris07070707
hmm uważasz że kogoś sprowokowałem ?
robiąc błąd ortograficzny celowo lub umyślnie ?
a jaka jest różnica pomiędzy działaniem celowym a umyślnym?

ponadto w jednym miejscu wspominasz o eksperymencie a w drugim że to nie prowokacja... może się zdecyduj?

ja nazwe osobę osoby które dwie strony spamują nad błędem ortograficznym
zważywszy że tych osób nikt nie prosił ani nie wyznaczył do takiej funkcji
można by uznać że taka osoba jest celowo atakowana a wręcz poniżana
/

z tego "zdania" wynika, ze osoba, które spamuje nad błędem ortograficznym jest atakowana, a wręcz poniżana... yyy... Dragon nogi do góry przecież to nie Ciebie atakowali i poniżali... tylko te złe ludzie co to spamili przez 2 strony i znęcali sie nad biednym błędem byli poniżani... jak to dobrze, ze mnie uświadomiłeś... czuję się w obowiązku poczuć się poniżona dzieki tobie!

nagminne raportowanie też jest zabronione. Twój każdy post podlega pod raportowanie
 

DeletedUser2264

Guest
@Shadows Dragon , zgodnie z zasadami forum Twoje posty non stop powinny być raportowane. Faktem jest, że ciężko czyta się Twoje posty, ignorujesz wszelkie zasady składania poprawnych zdań, sensownego przekazu myśli, nie wspominając o interpunkcji. Ileż to razy radzono Ci abyś choć raz przeczytał to co napisałeś zanim opublikujesz?
To co piszesz to jakiś strumień świadomości, dlaczego czytający mają mieć ochotę doszukiwać się w tym sensu?
 
Nigdy nie czepialem sie ortografii czy interpunkcji. Raz jeden jedyny
pozwolilem sobie przyznac Kiki racje, ze piszesz niezrozumiale, czasem
to wrecz kompletny belkot ;) Tu w tym watku tez nie czepiam sie pisowni,
wytknalem ci tylko, ze wedlug twoich wlasnych slow masz zamiar celowo
prowokowac piszac w ten sposob, co uwazam za nie w porzadku wobec
innych. Chwile pozniej temu zaprzeczasz. Zdecyduj sie ;)
zasady nie zabraniają mi pisać w ten sposób
Owszem, zasady, ktore sam przytoczyles wlasnie tego zabraniaja.
Punkt 4.
" ...Twój post może być czytany przez setki graczy, w związku z tym upewnij się, że jest zrozumiały."
nie wstawiasz "ł" tylko "l";)
Zgadza sie, mam obcojezyczna klawiature i troche mi glupio z powodu braku
polskich znakow, ale wiekszosc nie ma chyba problemu ze zrozumieniem
moich wypocin na forum ;)
 

DeletedUser3033

Guest
dziękuje nie zwróciłem uwagi na błąd
mam poprawić ?
chris07070707
tak też myślałem ale to było tylko skojarzenie
nie będe sę sprzeczał o bzdurę
lecz odrobinę nadinterpretujesz
Punkt 4.
" ...Twój post może być czytany przez setki graczy, w związku z tym upewnij się, że jest zrozumiały."
jakbyś nic nie zrozumiał nie był byś wstanie odpowiedzieć sam musisz przyznać ;)
tak zrobiłem błąd teraz mnie ciekawi kogo i dlaczego tym sprowokowałem
czemu ktoś ma się czuć przez to personalnie obrażany czy poniżany ?
jak w rzaden sposób błąd nie wskazuje nikogo personalnie ciekawe
kończe nie mam czasu później sobie poczytam jaką to zbrodnie popełniłem
tylko ciekawi mnie czy to zwykła złośliwość czy nadgorliwość ?
i czy błąd miał istotne znaczenie w danym temacie ?
pkt 5
Nie zbaczaj z tematu! Pisz posty, które będą związane z tematem.
jeśli jakiś mój post złamał zasady forum to pewnie zostanie usunięty lub poprawiony
nie mam nic przeciwko są zasady i osoby do tego wyznaczone
 

Tajniakos

Paladyn
Zgadza sie, mam obcojezyczna klawiature i troche mi glupio z powodu braku
polskich znakow, ale wiekszosc nie ma chyba problemu ze zrozumieniem
moich wypocin na forum ;)
@Shadows Dragon mi akurat sposób pisania przez @chris07070707 nic a nic nie przeszkadza bo w przeciwieństwie do Ciebie jego wypowiedzi są spójne i merytoryczne a Twoje czasami wyglądają jakbyś ślinotoku dostał i niestety przez brak znaków interpunkcyjnych są niezrozumiałe i niespójne.
Robisz wszystkim łaskę i nie stawiasz znaków interpunkcyjnych.. i ciesz się, że to nie @chris07070707 napisał to zdanie, bo przy jego obcojęzycznej klawiaturze zabrzmialo by już troszke inaczej;):). No i zaraz wpadną mody i będzie ciach :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Shadows Dragon
po pierwsze to zasłaniasz sie regulaminem, który sam nagminnie łamiesz

do tego twój post znowu można zaraportować tylko jest dylemat z jakiego powodu... orta? oftopu? czy ogólnie za mało zrozumiały całokształt?

a co najważniejsze. Zadałam w tym wątku pytanie. I sam zacząłeś oftopowy spam, o który oskarżasz wszystkich na około

Każdy z nas ma swój styl. Jedne posty czyta się z lekkością, przez inne trzeba przebrnąć by złapać temat. To normalne. I każdy z nas popełnia błędy. Nikt nikomu ich nie wytyka, bo to nie forum polonistyczne skupiające samych profesorów językoznawstwa. Ale to nie powód by pisać niezrozumiałe posty najeżone błędami na dodatek. tym bardziej nie ma usprawiedliwienia, że błędy w czasie pisania podkreśla. To tylko pospolite niechlujstwo zostawianie tych błędów i nic więcej.

Ubolewam też nad tym, ze przez takie zachowanie sporo osób nie chce się wypowiadać. Z różnych względów. I to jest smutne. Większość z nich pewnie nawet miałaby coś ciekawego do zakomunikowania...
Wstępując na forum kazdy musi mieć cierpliwość by przebrnąć czasami przez niezbyt górnolotny tekst. Ale żerowanie na tej tolerancji jest w mojej ocenie wielkim nietaktem. Dobry team sam powinien zareagować w takiej sytuacji. I na żadnym szanującym sie forum takiej dyskusji nie ma... szkodliwe elementy są neutralizowane żeby nie psuły atmosfery. Ale tu team ogranicza sie do biegania z nożyczkami... a potem ludki sie zastanawiają dlaczego to forum jest takie drętwe
 

DeletedUser3033

Guest
hmm jest jeszcze klawiatura ekranowa i w sumie i ja mogę korzystać
ale ciekawe obcojęzyczna klawiatura nie istotne
wybaczcie ja sobie nie przypominam bym sam zaczynał kogoś obrażać personalnie
pytanie czy stwierdzenie ?
niechce mi się cytować ale używajcie sobie do woli
ja myślę że to takie posty są powodem nie pisania jak już bo kto chce by go inni ośmieszali
szukaj błędów to twój sens życia
 

Tajniakos

Paladyn
@kikimora @Nusion @chris07070707 @Kattina nic tu po nas... tego delikwenta nie da się nawrócić:pJak czytam rady, że ktoś ma pisać posty na klawiaturze wirtualnej a sam nie wysila się na postawienie w swojej wypowiedzi kropki bądź przecinka, to mi ręce opadają...
@Shadows Dragon piszesz, że sam byś mógł jej używać tylko po co? Żeby stawiała wirtualne kropki i przecinki? Niestety zmartwię Cię.... Nie potrafi :).
 

DeletedUser3033

Guest
hmm piszecie że nie rozumiecie ciekawe
ale odpowiadacie jak niewiem
nadgorliwość czy złośliwość ?
bez znaczenia to prawie to samo
a o klawiaturze tylko wspomniałem i raczej nikomu nie kazałem jej używać jest nie wygodnie
jednak wam nie przeszkadza brak kropek i przecinków
dalej do woli jakie to śmieszne może jakieś bardziej wymyślne argumenty a może zreferujecie na kilka stron ?
i nie to nie prowokacja tylko zwykłe popatrz w lustro
 

Tajniakos

Paladyn
hmm piszecie że nie rozumiecie ciekawe
ale odpowiadacie jak niewiem
nadgorliwość czy złośliwość ?
bez znaczenia to prawie to samo
a o klawiaturze tylko wspomniałem i raczej nikomu nie kazałem jej używać jest nie wygodnie
jednak wam nie przeszkadza brak kropek i przecinków
dalej do woli jakie to śmieszne może jakieś bardziej wymyślne argumenty a może zreferujecie na kilka stron ?
i nie to nie prowokacja tylko zwykłe popatrz w lustro
Skończ waść wstydu oszczędź....Tego już się nie da dłużej komentować bo i po co? To tak jakby się dogadywał głuchy z niemową;).
 

DeletedUser174

Guest
Shadows Dragon
super, że masz taką polewkę z nas... może przypomnę, że naśmiewanie się z kogoś jest formą poniżania. Gratulacje. Przynajmniej ty masz ubaw...

u mnie też koniec tematu. Nie mamy szans w tej konkurencji... Kolega ma zbyt duże "doświadczenie". Dla bezpieczeństwa postaram się ignorować jego posty

Co nie zmienia faktu, ze dalej czekam na odpowiedź na moje pytanie. Dlaczego w jednym wątku, gdzie raczej nikomu żadna krzywda się nie stała walczyliście do upadłego jak o niepodległość, a jak po całym forum beztrosko hasa jakiś tytan intelektu to cisza? Kolega nawet bez żadnego skrępowania wprost jasno i klarownie przyznaje, że jego działanie jest celowe aby sprowokować innych forumowiczów i aby sie z nich ponabijać...a szacunek jest przereklamowany... i absolutnie nie widzi powodu by to zmieniać, bo to on ma fan... ale jak widac to jest ok. Taki standard.
 

Christo

Rozbójnik
Może po prostu go olejcie i przestańcie odpisywać na jego posty? Mnie na przykład wnerwia jak ktoś majaczy czy nie wstawia interpunkcji, gdzie nie można kogoś zrozumieć. Zero szacunku dla osoby, która to czyta. Może wtedy gość zreflektuje się i przemyśli swoje zachowanie. Oczywiście z naciskiem na 'może'. Mu nawet nie jest głupio zwracając się tak, a nie inaczej do drugiej osoby. Ortografia i interpunkcja to był dla niego zbyt ciężki kaliber w szkole. Wybaczcie mu :D
 

visit0r

Paladyn
Może po prostu go olejcie i przestańcie odpisywać na jego posty? Mnie na przykład wnerwia jak ktoś majaczy czy nie wstawia interpunkcji, gdzie nie można kogoś zrozumieć. Zero szacunku dla osoby, która to czyta. Może wtedy gość zreflektuje się i przemyśli swoje zachowanie. Oczywiście z naciskiem na 'może'. Mu nawet nie jest głupio zwracając się tak, a nie inaczej do drugiej osoby. Ortografia i interpunkcja to był dla niego zbyt ciężki kaliber w szkole. Wybaczcie mu :D
skąd założenie że osoby piszące na forum ukończyły szkołę podstawową? nie zwróciłem uwagi ale raczej nie ma kryterium minimalnego wieku
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ja się z nikogo nie wyśmiewam
co was tak boli że pokazałem wam wasze zachowanie ?
tupiecie nóżkami a najbardziej was złości że nie macie na to wpływu ?
wybaczcie ale jeśli chcesz coś mi napisać napisz na priv
czy wasze zachowanie uważacie za kulturalne ?
odwracacie kotka ogonkiem jak ośmieliłem się wam coś udowodnić ?
wybaczcie ale mieliście dwa wyjścia zignorować i nie komentować
ale sami wybraliście takie nie inne podejście to nie świadczy o mnie lecz o was
dziękuje za uwagę
Edit: widzę że wszystko doskonale rozumiesz zadziwiające
grzecznie ? to chyba ja czytałem jakieś inne posty
ja cię sprowokowałem ?
wybacz ja nikomu nie wypominam błędów lub nie zrozumienia zasad forum
tak to już off-top a temat jak widzę się nie nudzi
wybaczcie to nie tylko ja zauważyłem ale nie istotne
regulamin forum mi nie zabrania tak pisać nawet z błędami
fakt że odpisujesz świadczy że rozumiesz więc odrobinę argumenty słabe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
hmm ja się z nikogo nie wyśmiewam
co was tak boli że pokazałem wam wasze zachowanie ?
Nasze czy swoje?
tupiecie nóżkami a najbardziej was złości że nie macie na to wpływu ?
wybaczcie ale jeśli chcesz coś mi napisać napisz na priv
Ty piszesz farmazony na forum a my mamy pisać na priv?
czy wasze zachowanie uważacie za kulturalne ?
Tak grzecznie zwróciliśmy Ci uwagę. Ty nic oczywiście z tego nie zrozumiałeś i z uporem maniaka idziesz w zaparte.
odwracacie kotka ogonkiem jak ośmieliłem się wam coś udowodnić ?
Oświeć mnie co takiego nam udowodniłeś? Swoją arogancję?
wybaczcie ale mieliście dwa wyjścia zignorować i nie komentować
ale sami wybraliście takie nie inne podejście to nie świadczy o mnie lecz o was
dziękuje za uwagę
Czasem nie da się zignorować takiego postępowania... Prowokujesz a potem się dziwisz , że komuś może się to nie podobać. Nam zarzucasz offtop a sam co robisz? Tancerz ostrzy.... Żenada.
 
Ostatnia edycja:
Juz naprawde ostania rzecz, bo mam dosc tego tematu.
wybaczcie ale jeśli chcesz coś mi napisać napisz na priv
@kikimora zadala rzeczowe pytanie czlonkom Teamu, do Ciebie nie miala
zadnych pytan. Nikt sie do tego nie dopisal i nie bylo na nikogo zadnej nagonki.
To Ty rozpetales cala "dyskusje" i zaczales tu tupac nozkami. To tyle w temacie
odwracania kota ogonem. Pytanie Kiki nie bylo ani do Ciebie skierowane, ani
nie bylo atakiem. Bardziej chodzilo o punkt odniesienia do hmm... pewnych
"nieporozumien" w temacie "Czarne Owce". Moze zamilczmy wszyscy i pozwolmy
Teamowi odpowiedziec na pytanie Kiki ;) Im dluzej trwa ta dziecinada, tym
gorzej dla merytorycznego poziomu tego forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry