• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat wydarzenia Pogrzebane Miasto

Ovocko

Rycerz
ja tez tak twierdze, patrzac na to co mam jedynie ten budynek z populacja jest dobry, ale ze wzgledu na to ze dostaje go w nowym akcie czyli jest juz rozbudowany wzgledem tego co mam -

Tak, ale np. zaskakujący poranek daje więcej populacji przy tym samym rozmiarze (10400 vs 7300 dla statków w wygnańcu)

Aż sprawdziłem z ciekawości tę pustynną strażnicę - dla kogoś kto nie dotarł jeszcze do ducha współpracy to pewnie jest atrakcja, ale Arena daje więcej pszczelich w 6h już na pierwszym poziomie, na 6lvl daje porównywalnie (ciut więcej) w 3h.
 

DeletedUser5619

Guest
Polosowałam sobie dzisiaj mając nadzieję, że przy okazji wpadną ze 2 statki Amunów. Zaskoczyłam się, bo mając 4 pakiety po 420 wpadło 7 statków, gdzie nie szukałam specjalnie urn z nagrodami. Mam wrażenie, że jest trochę więcej dodatkowej waluty na planszy w porównaniu z Zamglonym lasem i szanse na zdobycie nagrody dnia są lepsze. Ta waluta z miasta to jest koszmar! Rano zapomniałam zebrać z nocy tych mikro osiołków, bo to dopiero start eventu, więc człowiek jeszcze nie ma mani zbieractwa i najnormalniej ich nie zauważyłam :/

Plecak to prawie 3/4 samego osiołka ;)
//
Ja czekam na budynek kulturowy przejście dla akolitów czy jakoś tak, obecnie mam IV rozdział więc nic dla siebie za bardzo nie znajdę według mnie ten budynek najbardziej mi się opłaca ;)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stapa11

Rozbójnik
Na niskim poziomie (ja mam 5) to dwa rodzaje zadań spowalniają wykonanie eventu:
- zdobądź zaklęcia, bo w zasadzie tylko turniej, ale i tak trudno zdobyć 3 zaklęcia jednego dnia mając w turnieju <10 prowincji
niby można z pomocy sąsiedzkiej, ale z pomocy nie zawsze przyjdzie konkretnie wymagane zaklęcie.
- rozwiąż konflikty na mapie lub iglicy: w sumie tych konfliktów jest ze 100 i żadnej alternatywy.
Poza tym, wymieniłem jakieś 800 osiołków i jeszcze żaden obiekt mi nie wpadł, same 'wspomagacze', które niczego nie wspomagają.
Autorzy chyba są już na poziomie "Zemsty wygnańca" i zapomnieli o "Duchu Współpracy" z tymi co zaczynają.
Nadal uważam, że najbardziej przydałyby się Reduktory czasu, ale te nie wpadają z eventu, tylko z iglicy, no ale ile ja mogę tej iglicy zrobić?
Walczę dzielnie i myślę, że po zakończeniu eventu jeszcze coś skrobnę, jak Wam nie przeszkadza biadolenie :)
 

Poziomek

Rycerz
niedawno bylo latwiej bo miales katalizator jako zaklecie. (niby dalej mozesz sobie wyprodukowac np bonus dla warsztatu za przyspieszacz, ale to juz nie to samo co katalizator:)
mnie najbardziej sama mechanika odstrasza, a i patrzac po ostatnim evencie gdzie np losowalismy duze skrzynki za 79 - wpadaly same ciekawe rzeczy, AW/wojsko/waluta i cos jeszcze..a tu jest taki random, a same nagrody budowle nie zwalaja z nog, wpadnie cos to wpadnie-
 
Ostatnia edycja:

stapa11

Rozbójnik
zaklęcia można też produkować w akademii magii
można, ale od kilku dni nie miałem ani jednej propozycji zaklęcia z listy robiącej zadanie :rolleyes:
Edit: Ryjuwka mi podpowiedzial oczywisty i autentyczny fakt, że tam gdzie katalizator można produkować zaklęcie.
Eh, nie zauważyłęm tego. 10h na jeden, więc przyspieszacze by się przydały, żeby nie czekać na jedno zadanie dwa dni.

Nie to żebym narzekał, event trwa 21 dni, pewnie dzięki organizacji ogarnę go w całości i nawet jeśli zysk z eventu to tylko Echa Zapomnianych, to chyba i tak bedzie fajna zabawa.
 

Serengeti

Szef kuchni
Czy teleporty wyskakujące ze skrzynek w Iglicy liczą się teraz do zadania "Zdobądź zaklęcia"?
Skoro katalizatory przestały...
 
Do góry