• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.0

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Błędy w tłumaczeniu piszemy w odpowiednim dziale :)
Błędy zostały już zgłoszone i będą niedługo poprawione :)
 

DeletedUser

Guest
upgradowanie akademii magii , całkowicie bezużytecznego budynku, za diamenty to jedna z większych głupot jakie wprowadzono. Mam nadzieję że twórcy wycofają się z tego po kilku dniach podobnie jak było z początkowym kosztem w reliktach
 

DeletedUser824

Guest
Wprowadzenie zmian w tej aktualizacji, ze mapa świata wgrywa sie cała oraz przesuwanie mapy za pomocą strzałek, czy tez zablokowanie wejścia do juz podbitych prowincji, cieszy mnie to niezmiernie i ze nareście sie z tym problemem uporali, bo było to bardzo irytujące i strasznie zniechęcało mnie do dalszej gry. Może to i jest kosmetyczna robota ale odpowiedni krok w dobrym kierunku, z czego jestem zadowolony.
Problem z powiadomieniami oraz wprowadzenia graficznego motywu tez jest miłym i ciekawym rozwiązaniem.
Generalnie jestem zadowolony z obecnej aktualizacji i z większości zmian jakie ona wprowadziła.

Co prawda zgadzam sie hassano ze jest sporo ulepszeń na jakie czekamy a jakie zostały zatwierdzone i nie ma ich realizacji, a na pewno nie tylko na naszym serwerze byłe one poruszane, w zamian co dostaliśmy -/+ , gdzie za pomocą rolki myszki mogę to zrobić szybciej i wygodnie gdzie mogę oddali ile potrzebuje a nie -/+ z opcja max oddalenie czy przybliżenie, po co to komu.
 

DeletedUser234

Guest
A tak właściwie, Dragomira są jakieś oficjalne dane na temat pomysłów graczy wprowadzonych do gry?
 

DeletedUser

Guest
Niestety, trudno mi się cieszyć, gdy wprowadzono progi w badaniach tuż przed moim skończeniem kolejnego etapu.

Nie byłem fanem walk więc nie zajmowałem się prowincjami. Efekt jest taki, że mam w pełni zbadany etap, pełną ilość punktów wiedzy i 13 prowincji do zdobycia.

To jest 104 punktów wiedzy w plecy z prowincji, + 10 aktualnych + kolejny zakres punktów wiedzy które zdobyłbym wraz z czasem gdyby nie owy próg.

Najgorsze jest to, że Państwo żaden w sposób nie poinformowali w grze o tym, że coś takiego chcą wprowadzić. Gdybym wiedział o tym zawczasu, skupiłbym się na przejściu do nowej ery/etapu, by w drugiej kolejności badać ekspansję.

Zdaję sobie sprawę, że to akurat nie w Państwa mocy by o takich rzeczach decydować, po prostu przekazuję swoją opinię o aktualizacji.
Zdaję także sprawę z tego, że to darmowa gra, jednakże nadal mam prawo do wyrażania swojej opinii ;)

Rozumiem, że gra ma sprawiać trudności, ale trzeba pamiętać, że gra także ma sprawiać przyjemność :p

Przy okazji, gdzie można zasugerować pomysł, który polega na tym by dodać do gry opcję szybkiego przeskakiwania pomiędzy miastami członków bractwa?
 

DeletedUser

Guest
Też nie podoba mi się wprowadzone rozwiązanie ze skrzyni, tym bardziej że nikt się wcześniej nawet słowem nie zająknął, że takie rozwiązanie będzie wprowadzone. Każdy gracz ma swoją taktykę gry, która przecież nie musi polegać na walce / zdobywaniu prowincji. Rozwiązanie jakie wprowadzono burzy całkowicie taktykę niektórych graczy.
 

DeletedUser580

Guest
Czy w "dymku", który pojawia się po najechaniu kursorem na skrzynię może zostać umieszczona informacja, ile PW wymaga zwiad?
W tej chwili są wymagania do aktywacji zwiadu i skrzyni, a nie ma informacji podstawowej dla drzewka technologicznego...
 

DeletedUser

Guest
@Zaikare @raventes83 to było wspominane, ale nie było napisane nigdzie wprost po polsku, że skrzynie będą blokowały wejście do następnej ery. Gracze na becie lub mający w bractwach ludzi grających na becie doskonale wiedzieli co się święci. Ja to w bractwach gdzie byłem otwarcie powiedziałem, by uważali, ale po prostu nie zawsze było to możliwe by zdołali jednak zdążyć "przeskoczyć" Zwiad w nowej erze, co by ich "uratowało". Ja sam na S3 miałem 18 prowincji i byłem tuż przed Trentami, gdy mnie aktualka złapała. Nie miałem jak z powietrza wyciągnąć około 150 PW (60 - zwiad, oraz po 30 dwie ekspansje i Trenty). Na szybko próbowałem walczyć i dobiłem do 23 ekspansji oraz prawie skończyłem wszystkie techy 2 ery za te punkty. Ale 56 PW mi się przynajmniej z 7 prowincji się będzie akumulować. I muszę je wbić by odblokować dalszy rozwój, Bez Trentów jednak, które nie miały czasu się kiedy wybudować moje straty były dla mnie nieakceptowalne. Zresztą na brak balansu tego elementu narzekam w innym temacie związanym ze skrzyniami.
 

DeletedUser363

Guest
@Zaikare odejmij te 104 z prowincji, bo jak walczysz to Ci się akumulują - jak zdobędziesz prowincje, to będziesz miał te 104 + 10 aktualnych (o ile je namnożyłeś przed rozpoczęciem zdobywania prowincji) do wykorzystania. Chociaż fakt, przepadają wszystkie, które można zdobyć po prostu za czas.
 

DeletedUser110

Guest
No ale kto powiedział, że prowincje koniecznie trzeba zdobywać walką? Można przecież negocjować.
 

DeletedUser

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek Ale czy jest różnica za zdobywanie walką a negocjacjami? I tak w obu przypadkach zdobywasz w nagrodę PW. Jedynie inna "cena" tego punktu. Akumulacja jednak nadal jest.
 

DeletedUser253

Guest
Wszystko pięknie i ladnie, powiadomienia, przewijanie mapy strzalkami <bravo> . Przydaloby sie aby wioske mozna bylo rowniez strzalkami przewijac :) licze na nowe apki ktore przyniosa wiele nowych zmian na lepsze
 

DeletedUser

Guest
Propozycja przewijania wioski strzałkami padła jednocześnie z przewijaniem mapy. Nie wiedzieć czemu nie została zaimplementowana do gry :)
 

Rudolf

Zwiadowca
Czy u nas aktualizacja gry w której wejdą wróżki będzie zawierała od razu miejsce na nowe ekspansje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry