• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.121

Tajniakos

Paladyn
Już na czwartek 23 stycznia planowane są prace techniczne na serwerze, które wprowadzą najnowszą aktualizację gry do wersji 1.121.
*Uwaga: Aktualizacja trwa ok. kilkunastu minut. W czasie przerwy nie będzie możliwości zalogowania się do gry. Za utrudnienia przepraszamy.

Jarq a co ze spamem w wiadomościach? Nie masz jakichś wiadomości na ten temat?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak, to moja wina, przepraszam za ten błąd, zostało to już poprawione.
 

DeletedUser3033

Guest
niech jakiś programista zerknie do skryptu z naliczaniem odznak w PB
bo jakoś wątpię by działał prawidłowo
Edit
druga sprawa to czy mogę wiedzieć co pisze w zaznaczonym miejscu ?
ccc02.JPG
tak przy okazji jest nagląca sprawa zgarnie ktoś może taką jedną mini ofke ? (ewentualnie mogę zmienić na stal czy marmur)
ccc03.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Bo i co tu pisać. Często się tu wyśmiewamy albo denerwujemy niektórymi "aktualizacjami". Ale tym razem to już nawet nie ma z czego się wyśmiewać ani czym denerwować.
Interesujące byłoby za to poznanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie wszystkie zmiany wprowadzane w aktualizacjach są w tych ogłoszeniach wymieniane?
Na przykład nie przekazano, że od tej właśnie aktualizacji gra nie będzie działać na flashu (tak, wiem, że to wcześniej zapowiadano, ale zapowiedzi głosiły, że tylko do końca roku, a tymczasem przez 3 tygodnie można było grać i z tego, co widziałem na forum, niektórzy myśleli, że to tak będzie trwać - jeśli tak precyzyjne mają być te ogłoszenia, to tak średnio).
Kolejny przykład: nie ogłoszono, że wchodzi zmiana polegająca na przywracaniu usuniętych wiadomości, a to już grubsza sprawa, znacznie istotniejsza dla graczy niż te wszystkie ogłoszone.
Wcześniej też pojawiały się takie zmiany, które nie były ogłaszane, gracze wyłapywali sami, że się coś zmieniło, przykłady można odszukać tu na forum.
Więc jak to jest z tymi zmianami? Dlaczego ktoś uznaje, że graczom wystarczy informacja tylko o niektórych? Bo ja mam wytłumaczenie, ale ono mi się nie podoba. :confused:
 

DeletedUser3033

Guest
błąd do naprawy w PB z dwiema odznakami
klikałem turniej i przy zbieraniu odznak przy tych odznakach nie pokazuje zebranych odznak
ccc04.JPG
to się zmienia jak kliknę kolejną prowincje i zbiorę trzecią odznakę wtedy pokaże na zielono
zrobie lepszego screena to wkleje a to nie jeden błąd ale ten mnie najbardziej ",","," nom
to lepiej było by nagrać ale nie mam czasu
ccc06.JPG
ccc08.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
A co tu pisać...
tak ogólnie to może byście popracowali nad synchronizacja poprawek bo na apke dopiero wczoraj mi weszła 1.120
 

xEasyRiderx

Rycerz
@visit0r zawsze możesz oddać anonimowo głos w ankiecie O TUTAJ którą specjalnie @jarq przygotował w celu zebrania głosów ilu osobom podoba się ten pomysł z powracającymi wiadomościami a ilu się to wcale nie podoba :)
 
Do góry