• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser382

Guest
Rozumiem , ze o utraconych surowcach krasnoludzkich wraz z likwidacją przymusową portalu mogę zapomnieć. Czy może jakaś rekompensata od supportu bedzie?
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem , ze o utraconych surowcach krasnoludzkich wraz z likwidacją przymusową portalu mogę zapomnieć. Czy może jakaś rekompensata od supportu bedzie?
Na ten moment nie planujemy nic takiego ale jeżeli coś się zmieni to poinformujemy o tym :)
 

DeletedUser379

Guest
Rozumiem , ze o utraconych surowcach krasnoludzkich wraz z likwidacją przymusową portalu mogę zapomnieć. Czy może jakaś rekompensata od supportu bedzie?

Dokładnie. Dlaczego niby mamy być "ukarani" za wykonanie zadań, których nie można było pominąć?
Uważam, że uczciwie byłoby w jakiś sposób zwrócić nam towary. Osobiście miałem magazyny "pod strych" wypchane miedzią i granitem.
 

DeletedUser

Guest
Na becie napisano odpowiedź, którą można streścić do: "Wasza strata. Nie trzeba było się tak wyrywać. Rekompensat nie będzie."
 

DeletedUser382

Guest
To że autorzy , graficy itd. mają nas w d... to już się przyzwyczaiłem. Po epoce krasnoludów było zajebiście czerwono ale to był pikuś bo teraz grafik zafioletował się na amen że aż zęby bolą ...
 

Deleted User - 34008

Guest
Z tymi surowcami krasnoludów to jakiś absurd jest. W takim razie proszę o konsekwencję i możliwość produkcji i gromadzenia surowców wróżek, bez portalu wróżek. No i oczywiście bez limitów.
A tak w ogóle, to będzie ta aktualizacja ? bo jest 15:50 a mi pokazuje Ver.1.1.8 ?
 

DeletedUser621

Guest
Też straciłem masę granitu i miedzi gdyby nie to chore obowiązkowe zadanie z portalem to bym go jeszcze zostawił, kolejna wtopa podobnie jak z akademią magii.
 

DeletedUser

Guest
A czy naprawiono w końcu błąd związany z niezaliczaniem zadania na rozbudowę rezydencji/warsztatu, który regularnie występuje przy nocnej rozbudowie tych budynków? Bo jakoś nie widzę w opisie aktualizacji, a sprawa jest bardzo męcząca.
 

DeletedUser650

Guest
Akademia Magii i Zaklęcie Manufaktury - z jakiej racji sa to badania obowiazkowe skoro bez nich da sie isc dalej w rozwoju drzewka? Nie chce stawiac na ta chwile owego budynku wiec jaki sens zmuszenie mnie do zbadania ?
 

DeletedUser192

Guest
  • Akademia Magii i Zaklęcie Manufaktury będą teraz obowiązkowymi badaniami do odblokowania w drewku badań.
do beznadziejnych antycznych cudów zmusili, teraz zmuszają do beznadziejnych zaklęć... 55 PW zmarnowane na coś czego i tak nigdy nie użyję :(
 

DeletedUser871

Guest
Właśnie odkryłam, że zamiast kończyć badanie zaawansowanej manu eliksirów cofnęło mnie do Akademii magii, której nie miałam, bo nie.
ŚWIETNA zmiana. Pogratulować pomysłu.
 

Lamiiaa

Zwiadowca
No świetnie! Pełny towarów portal krasnoludzki skasowany BO ZADANIE BYŁO OBOWIĄZKOWE a teraz !!! jakaś kpina! W takim razie proszę mi oddać już portal PEŁNY towaru, który kisiłam w mieście, bo z bety było wiadomo, że będzie zadanie obowiązkowe do skasowania! BRAWO!

a co z zadaniami powtarzalnymi z ery krasnoludów u Elfów - u ludzi ich nie ma! - kiedy doczekamy się poprawy
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Można wiedzieć, czy góra robi z nas istne żarty. W żadnym wypadku nie zapowiadaliście że w trakcie aktualizacji dojdzie kolejny wymóg co do możliwości odblokowania technologi. W końcu się zirytuje i jak PiS założę przeciwko wam sprawę w sądzie za nie fajne zachowanie wobec graczy. Na obecną chwilę mam zajęte 36 prowincji w grze, aby móc odblokować nowszą erę muszę mieć ok 70 prowincji zajętych. Ktoś ciapał mocno ustalając te wymogi. Mało kto ma zajętych od nas 70 prowincji z marszu czy 130 przy wróżkach. Naprawdę nie macie czego się ulepszać tylko blokować bez podstawie technologię. Skupcie się na normalnym ulepszaniu gry a nie na utrudnianiu.

PS: Coś wam wadliwie forum chodzi. Strony nie chcą się ładować poprawnie ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser810

Guest
No chyba kogoś tu zdrowo pokręciło, właśnie kończyłam sobie z radością 8 ekspansję miasta gdy nagle mnie zablokowało i cofnęło do beznadziejnej akademii magii i muszę stracić 27 punktów wiedzy, a miałabym już miejsce na pyłki. Mogliby dać przynajmniej skończyć to co mam prawie skończone. Nie wspomnę już, że to jest piekielnie nie w porządku. Chce mi się wrzeszczeć z nerwów, dajcie mi tu kolesia z supportu to sobie z nim pogadam zaraz wrrrrrrrrrrrrrr
 

DeletedUser855

Guest
z tą akademią to jakieś jaja właśnie miałem odblokować ulepszoną manufakturkę a tu zonk i akademia której nie mam zamiaru wcale stawiać gdyż jest zbędna a nawet szkodliwa zajmuje obszar1 ekspansji a nic nie ulepsza no i kiedyś się skończą relikty wię po co to budować ?????????????
 

DeletedUser621

Guest
No ja to badziewie wybudowałem bo nie miałem pojęcia że nie da się tego później skasować....
Żeby chociaż się dało zwiększać produkcje materiałów krasnali/wróżek to może by się przydało a tak to kaszana jest.
Proponuje przy kolejnej aktualizacji wprowadzić możliwość zburzenia akademii magii. Wielu graczy z pewnością by się ucieszyło. W ostateczności nawet za diamenty to wysadzić w kosmos.
 

DeletedUser855

Guest
jestem za tym żeby dało się wysadzić w kosmos i tak w tej grze ciężko o miejsce to jeszcze badziewia dają do budowy lepiej jakby zrobili portal i teleportacje na nową plansze to by się coś więcej działo teraz jestem uziemiony na 55godzin czekania z zasranym drzewkiem technologii nieprzydatnej
 

DeletedUser

Guest
czy jest w planach ułatwienie pomocy sąsiedzkiej w ramach bractwa? ciągłe klikanie na bractwo >>towarzysze>>i wybieranie strony - jest dość uciążliwe .... delikatnie mówiąc - czy nie mógłby być zaimplementowany jakiś przewijany pasek bractwa jak w FOE???
 

DeletedUser363

Guest
Chyba już bardziej się za rączkę graczy nie da prowadzić. A nawet ciągnąć za rączkę pod przymusem. :) Tak w sumie to po co te drzewka? I tak nie ma praktycznie żadnego wyboru - zróbcie po prostu jedną gałąź i po kolei niech gracze odkrywają wszystkie możliwe technologie, bez możliwości pominięcia czegokolwiek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry