• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.21

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1412

Guest
Ja tylko chciałam powiedzieć, że jestem mile zaskoczona, że po raz kolejny, z turnieju dostałam runy do cudów, których jeszcze nie odkryłam przez drzewko technologii :)
 

Christo

Rozbójnik
Za nami drugi turniej po aktualizacji i poszło dosyć fajnie, ale to tylko zasługa tego, że turniej był znacznie łatwiejszy od poprzedniego i udało się uzyskać lepsze wyniki. Czyżby wszystkim tak dobrze poszło w drugim turnieju (jedwab 24.01-28.01)? :)

Świat Arendyll: pierwsze 25 osób w turnieju - 768.056 punktów turniejowych
Patrząc na ten wynik to tylko jedno bractwo mogłoby zdobyć schemat mając topowych ludzi... no może 2 bractwa jeślibyśmy dodali drugie 25 osób :)
 

DeletedUser707

Guest
Ja tylko chciałam powiedzieć, że jestem mile zaskoczona, że po raz kolejny, z turnieju dostałam runy do cudów, których jeszcze nie odkryłam przez drzewko technologii :)
i dobrze ze daja ruy z ostatnich dzialow a nie ciagle tylko otchlan i latarnia, zreszta to tez powinni poprawic w prowincjach bo na tyle odkrytych dalej taki badziew poczatkowy mi wypada

Za nami drugi turniej po aktualizacji i poszło dosyć fajnie, ale to tylko zasługa tego, że turniej był znacznie łatwiejszy od poprzedniego i udało się uzyskać lepsze wyniki. Czyżby wszystkim tak dobrze poszło w drugim turnieju (jedwab 24.01-28.01)? :)

Świat Arendyll: pierwsze 25 osób w turnieju - 768.056 punktów turniejowych
Patrząc na ten wynik to tylko jedno bractwo mogłoby zdobyć schemat mając topowych ludzi... no może 2 bractwa jeślibyśmy dodali drugie 25 osób :)
jedwab chyba zawsze jest latwy , nie tylko na turnieju ale na zwyklych prowincjach to samo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry