• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1412

Guest
No właśnie można wyłączyć odhaczając "włącz efekty atmosferyczne.
Btw nie sądzę, że zmiana kupca idzie w dobrą stronę :( po pierwsze ilość narzucona, którą można kupić, po drugie, coraz więcej kasy za dany towar. Mnie się wydaje, że skoro kupiec ma stałego odbiorce to powinien rabaty dawać a nie zdzierać :D
 

DeletedUser1220

Guest
Kupuj książki :) Ja jedyne zakupy u kupca robię w trakcie eventów, gdy trzeba ileśtam surowca zdobyć, a nie ma na rynku. Poza tym, kupiec mógłby nie istnieć, ceny poprzednie i obecne są absurdalne w relacji do kosztów produkcji i wymiany.
Ja robiłam bardzo często zakupy u Kupca. Jednak w chwili obecnej to jakaś tragedia, bo przy ponownym zakupie surowca cena wzrasta o 50%, a poza tym mam teraz do wyboru tylko jedną ilość danego surowca.

Jeśli twórcom gry zależy na zniechęcaniu graczy, to zmierzają naprawdę w dobrym kierunku.
Moje gratulacje dla Twórców.

Ps. Jedyny plus, to że cena przy ponownym zakupie wzrasta o 50 % ceny początkowej surowca. W moim przypadku cena początkowa zakupu stali/drewna to 82k, więc przy każdym ponownym zakupie wzrasta mi o 41k.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser967

Guest
wyłączyłem, ale podobno graficy sa zarobieni po uszy, programiści nie śpią po nocach, a mają czas na taki syf, a statystyk bractw jak nie było tak nie ma , a ....... i tu mogę wypisywać całą litanię. [ .pip..pip...] (ocenzurowałem się)
dokładnie. Na głupoty to mają czas... Ciekawe czy choć 1 gracz będzie chciał mieć ten syf w mieście...
 

DeletedUser1412

Guest
No wcześniej też często kupowałam u kupca (jak coś na szybko brakowało albo jak za dużo kasiorki). Teraz: kupiłam stal i 3. oferta- 85 szt. za 68tys złotkow. Wcześniej 500szt. kupowało się za 200tys. Trochę przegięcie
 

DeletedUser1445

Guest
Rozbudowalam gildie kupiecką do 11 poziomu, po jakiego grzyba sie pytam, wczoraj kupowalam 850szt marmuru czy dech po 200K a dzis.... szkoda gadac, 731 szt, za 3cim razem muszę zapłacic 344K. Strach kliknąć ponownie.
 

DeletedUser1412

Guest
Jeszcze mi się coś nasunęło ;p Teraz przestaniemy motywować naszych leniwych sąsiadów i współczłonków bractwa, bo po co? Żeby komuś "zrobić dobrze" i nic z tego nie mieć?:D:D:D
 

DeletedUser1445

Guest
Jeszcze mi się coś nasunęło ;p Teraz przestaniemy motywować naszych leniwych sąsiadów i współczłonków bractwa, bo po co? Żeby komuś "zrobić dobrze" i nic z tego nie mieć?:D:D:D


Dokładnie, szkoda czasu na mape.
 

DeletedUser1449

Guest
"Po każdym zakupie towar będzie nieco droższy" 50% to nie jest nieco, nie mówiąc o tym, co to zrobi ekonomii gry, kupiec był moim jedynym źródłem dla marmuru i stali, ciężko o nie u innych ludzi, wszyscy tylko drewnem handlują a wysoko poziomowi gracze skupiają się raczej na towarach wyższych poziomów. Nadwyżkę złota można przeznaczyć na punkty wiedzy, ale z zasobami nie ma co robić? Sam mam 10 warsztatów i jak tak kupiec zostanie trzeba będzie chyba połowę sprzedać :/
Jest jakaś szansa, że coś z tym zrobią ? straciliśmy wybór, ile chcemy kupić, cena tak rośnie, że kupowanie tego to ostateczność, skąd ja teraz wezmę po 2k marmuru i i stali każdego dnia ? jeśli ludzie nie zaczną nimi handlować, albo handel wzrośnie w zbyt małym stopniu to źle to widzę.
pozdrawiam
 

DeletedUser1220

Guest
Zadań chyba też nie ma sensu robić i tracić czas na klikanie skoro potem nie mam co zrobić z kasą. Jak można tak zepsuć grę :/
 

DeletedUser1445

Guest
Bracia zgłaszają problemy z wejsciem na turek, cos jest nie tak.
 

Mr Kaz

Wędrowiec
Piękna aktualizacja!!!
Wynik poszedł mi w dół o ponad sześć i pół tysiąca punktów , i nie tylko mnie. Co to ma być???!!! na te punkciki trzeba chyba trochę czasu i pracy poświęcić, a tu nam takiego syfu narobili!!! Porażka jakaś!!!
 

DeletedUser1445

Guest
nie sprawdzilam czy moge podac tu odpowiedz z supportu wiec usuwam, ale zmiany w rankingu wynikaja z usuniecia punktow za budynki eventowe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1238

Guest
Kategorycznie protestuję przeciwko wprowadzonym zmianom na Kupcu. Gra traci na atrakcyjności. Nie można tak radykalnie zmieniać zasad w trakcie. Czy jest Ktoś kto dostrzega jakieś plusy nowego rozwiązania Kupca?
 

Deleted User - 172852

Guest
Po tej aktualizacji wejście na mapę graniczy z cudem :( Ciągle wyskakuje komunikat: nie można przetworzyć informacji albo błąd serwera :(
 

DeletedUser1169

Guest
Serdecznie i z ukłonami dziękuję Administracji za wy**********e mi statystyk o sto miejsc w dół. Na tą setkę poświęciłam swój czas i zaangażowanie. To zwykłe złodziejstwo!
 

Mr Kaz

Wędrowiec
Zgadzam się z Tobą, Morqa w 100 procentach, oni nie patrzą na nasz czas i zaangażowanie, zawsze jak jest aktualizacja, to wynikają błędy wsteczne, na nasza niekorzyść oczywiście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry