• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.23

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Pochwaliłem poprawę AI w turnieju na poziomie 1 i 2 gwiazdek, teraz niestety na poziomie czwartej gwiazdki jest gorzej - od piątej prowincji całkowita huśtawka wyników, przy jednakowych kryteriach doboru jednostek. Od utraty zaledwie pół oddziału na walkę, do niemożności wygrania walki na automacie niezależnie jak by się wojska nie dobierało (i bezproblemowym wygraniu jej ręcznie).

A ja pójde krok dalej.. Przy 4 prowincji negocjacje na 6 gwiazdke to koszmar.. 16300 marmury, 17650 zwoi, 14800 pyłu.. A to tylko 1 z 8 walk i dopiero 4 prowincja.. jak ktoś jest gdzieś przy 15-20 prowincji na 6 gwiazdce niech napisze ile kosztuje negocjacja bo tam pewnie to już w setki tysięcy wchodzi i to tylko jeden towar..
Niby mieli nie zmieniać ilości towarów a i tak już widać że wsadzali tam łapy.. Jak jeszcze zrobią 4 walki zamiast 8 na prowincje to negocjacje będą sie przelewać w setki tysięcy a dalej to wcale sie nie zdziwię jak gdzieś trzeba będzie dać np pół miliona jakiegoś surowca..
 

Christo

Rozbójnik
A ja pójde krok dalej.. Przy 4 prowincji negocjacje na 6 gwiazdke to koszmar.. 16300 marmury, 17650 zwoi, 14800 pyłu.. A to tylko 1 z 8 walk i dopiero 4 prowincja.. jak ktoś jest gdzieś przy 15-20 prowincji na 6 gwiazdce niech napisze ile kosztuje negocjacja bo tam pewnie to już w setki tysięcy wchodzi i to tylko jeden towar..
Niby mieli nie zmieniać ilości towarów a i tak już widać że wsadzali tam łapy.. Jak jeszcze zrobią 4 walki zamiast 8 na prowincje to negocjacje będą sie przelewać w setki tysięcy a dalej to wcale sie nie zdziwię jak gdzieś trzeba będzie dać np pół miliona jakiegoś surowca..
Obejrzyj najnowszy odcinek Inno i dowiesz się to i owo. -->KLIK<--
 

DeletedUser449

Guest
@hassano
Tylko wiesz, że na podobnym poziomie ceny kształtowały się tydzień temu? Dwa, trzy tygodnie temu również? Pierwszy raz dotarłeś do szóstej gwiazdki, że to dla ciebie nowość?
 

Hassano

Łucznik
@hassano
Tylko wiesz, że na podobnym poziomie ceny kształtowały się tydzień temu? Dwa, trzy tygodnie temu również? Pierwszy raz dotarłeś do szóstej gwiazdki, że to dla ciebie nowość?

Guzik prawda... nie były takie drogie te negocjacje i nie wmawiaj mi znowu że jest inaczej.. ze 2 miesiące temu spokojnie negocjowałem 10-15 prowincje i nie było tak drogo jak jest teraz na 4.. więc przestań sie znowu wymądrzać bo podobno walczysz więc nawet nie powinieneś wiedzieć ile kosztuje negocjacja.. tak bardzo chcą naprawić system walk że zmuszają ludzi do niej poprzez dowalenie kosztów negocjacji..
 

Osteres

Zwiadowca
Niestety ale były drogie cały czas na dalekich poziomach - zależy to tylko od rodzaju towaru w prowincjach. Na jednych turniejach są tańsze negocjacje a na innych droższe. Chodzi o układ prowincji dookoła naszego miasta. Wiem co piszę bo przeważnie negocjuję.
 

DeletedUser449

Guest
@hassano
Pierwsza a szósta gwiazdka to ogromna różnica, dlatego nie pisz o negocjowaniu 15 prowincji pierwszogwiazdkowych, gdy porównujesz do prowincji sześciogwiazdkowych - to nierzetelne. Ponadto koszt ucztowania jest większy w wyższych rozdziałach - jeśli w ciągu dwóch miesięcy wskoczyłeś do wyższego rozdziału, wzrost kosztów jest oczywisty. Przez ten czas mogłeś przeskoczyć nawet dwie epoki, a to już bardzo widoczny skok w ucztowaniu.
Mierzyłem koszt sześciogwiazdkowej piątej prowincji dwa turnieje temu. Akurat jeszcze nie usunąłem notatek. Koszty wynosiły:
40050 drewna; 9900 drewna; 30150 drewna; 25200 marmuru; 20250 drewna; 14850 drewna 20250 drewna
9900 jedwabiu; 30150 jedwabiu; 25200 kryształów; 20250 jedwabiu; 14850 jedwabiu 9900 jedwabiu 40050 jedwabiu 20250 jedwabiu
30150 klejnotów; 25200 eliksirów; 20250 klejnotów; 14850 klejnotów 9900 klejnotów 30150 klejnotów 9900 klejnotów 40050 klejnotów
Edit:
Dorzucam pierwszą prowincję jako bonus, aby pokazać skok zapotrzebowania towarów między pierwszą a piątą prowincją.
4095 stal 6300 stal 4950 drewno, 3060 drewno, 2025 drewno, 6300 stal
8100 jedwab 4950 jedwab 4095 zwoje 4095 zwoje, 2025 jedwab, 6300 zwoje
2025 klejnoty 4095 pył 3060 klejnoty 8100 klejnoty, 6300 pył, 4950 klejnoty, 4095 pył

To jeszcze sprzed ostatniej aktualizacji. W kwestii zmian masz klapki na oczach i nie potrafisz ocenić ich obiektywnie - niechęć do administracji jest tak wielka, że świadomie lub podświadomie przekręcasz fakty. Masz jakiś dowód zwiększenia kosztów turnieju innych niż swoje przypuszczenia? Bo twoje przypuszczenia dobrze znam - najbardziej rozbawiło mnie kłamstwo, że masz tylko 7 sąsiadów z kryształem na 297 prowincji. Choć oszacowanie punktów rankingowych z prowincji i turniejów na 1% też było niezłe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1445

Guest
Czy Gildia Kupiecka ma wpływ na na którykolwiek z budynkow specjalnych w nowej rasie?
 

DeletedUser80

Guest
najbardziej rozbawiło mnie kłamstwo, że masz tylko 7 sąsiadów z kryształem na 297 prowincji.
A mnie najbardziej rozbawiło, że ty komuś zarzucasz kłamstwo.
Przypomnę jedno z twoich kłamstw (nie jedyne):
To bardzo dobrze, że nie da się motywować. Do motywacji są budynki dające najwięcej kultury.
Nie wiem, czemu mnie ciągnie do dyskusji z trollami. Napiszę wielkimi literami. NIE JESTEM PRZECIWNY MOTYWOWANIU BUDYNKÓW PRZESILENIA LETNIEGO. Zrozumiałeś? Nie ma żadnego "nie bo nie", gdyż nie ma "nie".

Twoja agresywna postawa (i nie ukrywajmy paru innych osób) doprowadziła, że nie chce mi się brać udziału w dyskusjach bo zaraz jeżeli mam inne zdanie jestem atakowany w niewybredny sposób prze ciebie i innych graczy twojego pokroju. Zawładneliście tym forum, toczycie swoje wojenki a dobre pomysły i uwagi giną, zniechęcając normalnych graczy do aktywności na forum. Może przejdziecie na forum Onetu, tam podyskutować a to forum zostawicie normalnym graczom?
 

DeletedUser1088

Guest
Czy Gildia Kupiecka ma wpływ na na którykolwiek z budynkow specjalnych w nowej rasie?
gildia ma wpływ na wszystkie budynki specjalne w każdej rasie począwszy od krasnali;)
zwiększa produkcję portalową o dany %
np podstawowa 20% zwiększenie 10% produkcja 30% itp
 

DeletedUser449

Guest
@PanGry
Który raz ci już mówię, że tu nie ma sprzeczności? Ciągle jestem zdania że było bardzo dobrze, że nie dało się motywować - budynki z eventów są małe, a największe z nich mają kulturę i populację jednocześnie - więc dobrze, że nie dało się ich motywować, bo ludzie źle klikali. Mi ciągle ktoś się myli i klika drzewo ojca... Ale to nie znaczy że byłem przeciwny zmianie, bo dla niektórych graczy motywowanie budynków kulturowych ma sens. Ale cóż, troll to troll i nie wytłumaczysz. Nigdy nie zrozumie że prywatny interes nie musi przewyższyć ogólnego i sądzi że jeśli jedno jest sprzeczne z drugim, to postawienie interesu ogółu nad własnym to kłamstwo.
Ja też jestem regularnie atakowany przez takich graczy jak ty, ale nie płaczę przez to po nocach. Co do tego kto jest normalny... to kwestia dyskusyjna.

@mirage
Rolę portalu rasy gościnnej pełni kampus i działa analogicznie do każdej poprzedniej rasy. Na chwilę obecną nie wiem czy gildia kupiecka dodatkowo wpływa na przyrost uczniów, ale na pewno wpływa na trzy pierwsze towary.
 

DeletedUser1445

Guest
na Plac Madrosci nie dziala, to juz wiem, w opisie jest 6 szt/24h i tyle daje mimo Gildii,
kampus bede miala jutro to sie okaze,
ten brak informacji o nowych rasach na wiki jest już tradycją niestety

@sleep2
Gildia to wróżkowy cud, wiec na pewno nie dziala na budynki krasnoludów ani nawet wróżek :)

korekta: pod naciskiem stwierdzam, że pewnie działa, ale wykorzystujemy ją od orków:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser449

Guest
@mirage
Sprawdzałeś? Jak najbardziej możesz zbudować portal krasnoludów i wróżek, tylko że to bez sensu jak ery gościnne są ukończone. Ale gildia powinna działać :)
 

DeletedUser1445

Guest
@mirage
Sprawdzałeś? Jak najbardziej możesz zbudować portal krasnoludów i wróżek, tylko że to bez sensu jak ery gościnne są ukończone. Ale gildia powinna działać :)


jestem dziewczynką,
a ty tu chyba starasz sie nas za słówka łapac;),
przeciez chodzi wlasnie o to, ze Gildie stawia sie o ukończeniu wróżek ( jak sie ma runy),
ale mea culpa, powinna napisac, że w praktyce jest do wykorzystania od orków,

i bardzej interesuja mnie informacje co do Gildii i nowej Rasy, bo reszta , to przeminęło z wiatrem
 

DeletedUser80

Guest
Który raz ci już mówię, że tu nie ma sprzeczności?
Złapali złodzieja z ręką w cudzej kieszeni a on twierdzi że to nie jego ręka.
Nie broń się semantyką, fakt jest faktem, jesteś kłamcą co nie tylko ja ci udowodniłem a ty za każdym razem krzyczysz że to nie twoja ręka.
A jesteś atakowany równiez przez jak to określasz "takich jak ty" (czyli takich jak ja:)) bo jestes forumowym huliganem i ludziom sie to nie podoba.
O ile mozna nazwać to atakiem, to jest protest przeciw takiemu zachowaniu na forum.
 

DeletedUser1088

Guest
szczerze
nie opłaca się tutaj w ogóle pisać;(

lepszy kabaret mamy na wiejskiej, ale ten już się poziomem do niego zbliża.
@mirage
szanowna pani, jedno nie wyklucza drugiego.
Jeśli chcesz otrzymać prawidłową informację to napisz następnym razem o jaką erę Ci chodzi, rzeczywiście powinienem sprawdzić (mój bład), ale wybacz mi żebym jeszcze sprawdzał w której aktualnie erze jesteś;)

mimo wszystko pozdrawiam gorąco;)
 

DeletedUser1445

Guest
szczerze
nie opłaca się tutaj w ogóle pisać;(

lepszy kabaret mamy na wiejskiej, ale ten już się poziomem do niego zbliża.
@mirage
szanowna pani, jedno nie wyklucza drugiego.
Jeśli chcesz otrzymać prawidłową informację to napisz następnym razem o jaką erę Ci chodzi, rzeczywiście powinienem sprawdzić (mój bład), ale wybacz mi żebym jeszcze sprawdzał w której aktualnie erze jesteś;)

mimo wszystko pozdrawiam gorąco;)


i wzajemnie,

moje pytanie brzmialo: Czy Gildia Kupiecka ma wpływ na na którykolwiek z budynkow specjalnych w nowej rasie?
a jestesmy w temacie dyskusja o aktualzacji 1.23, czyli wprowadzenie nowej rasy Czarownicy i Smoki,
wiec chyba logiczne, ze o te rase chodzi,
nie śmialabym prosić o sprawdzanie drobiazgów nie związanych z tematem dyskusji,
zresztą nie pytałabym o nic, gdyby możlwe było znalezienie tych informacji w inny sposób,
 

DeletedUser1088

Guest
więc odpowiadam
oczywiście że ma
aktualnie mam wybudowany wydział alchemii i produkcja na poziomie 117% (100% podstawa + 17% bonus z gildii)
 

DeletedUser1530

Guest
U mnie rebalans Automatu wyszedł jak bajka 8 prowincji wyczyściłem do 3 - 4 gwiazdek na automacie praktycznie bez strat
 

DeletedUser1530

Guest
sory.. ale miało być lepiej na automatach - w różnych kombinacjach woja, zawsze porażka - tuż przed aktualizacją, w analogicznych walkach, wygrana z niewielkimi stratamiView attachment 173
Nie gniewaj się ale to należało roz"ebać samymi łucznikami jeśli nie czytałeś poprawnie co zrobiono w aktualce to sam sobie jesteś winien sromotnych porażek
 
Status
Zamknięty.
Do góry