• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.25

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1220

Guest
Pytanko do tej aktualizacji . Posiadam uszkodzone odłamki run - 1 brakuje mi do przekucia na pełna runę . W czasie turnieju uda mi sie zdobyć 2 uszkodzone odłamki . Co sie stanie z tym jednym odłamkiem ? Zostaje wysłany w niebyt *puff i ni ma* czy może przechodzi na nowe juz uszkodzone odłamki ?

Jak na razie przepadają :/
 

Hassano

Łucznik
Gdyby wywalić te czary które w sumie są mało potrzebne i wsadzić w ich miejsce PW to może jeszcze dało by sie to znieść. Bo tak naprawdę w starym stylu każdy znał na pamięć co kiedy i gdzie a tu jest jednak jakaś losowość ( czy dobrze zrobiona czy nie to inna sprawa) ale ceny są zabójcze i zamiast robić więcej to i tak będziemy robić mniej..
 

Rudolf

Zwiadowca
Nie było nic powiedziane o zmianach wielkości szkolonych oddziałów np. w koszarach, ale to się tyczy wszystkich budynków. Wszystkie szkolone oddziały zostały zmniejszone. Dlaczego?
 

Christo

Rozbójnik
Nie było nic powiedziane o zmianach wielkości szkolonych oddziałów np. w koszarach, ale to się tyczy wszystkich budynków. Wszystkie szkolone oddziały zostały zmniejszone. Dlaczego?
Byłeś bardzo niedobry i musieli Ci zrobić kuku!

Ja mam wszystko prawidłowo. Ślij zapytanie do supportu.
 

DeletedUser967

Guest
Nie potwierdzę i nie zaprzeczę. Nie wiesz nad czym kto się pochyla ; )
No nie wiem i nie mam skąd się dowiedzieć bo te informacje otrzymały klauzulę tajności co najmniej "tajne" (jeśli nie "ściśle tajne"), a ich ujawnienie wywoła poważną szkodę dla RP, dlatego cieszę, że trzymasz te wszystkie informacje dla siebie. Chociaż w sumie to można podejrzewać, że i Ty nie jesteś super doinformowana sądząc po tym jakimi informacjami nas obdarzasz. Jednakże oczy mam i widzę, że forum jest inne a apki nie ma ;)

Co do turnieju, to nagrody indywidualne są zupełnie inne niż tydzień temu na becie (w sensie rozlokowania). W starym systemie trochę się różniły,ale miały punkty wspólne, teraz nic nie będzie wiadomo... I chyba rzeczywiście bardziej opłaca się przekupywać niż walczyć, przynajmniej na pierwszej gwiazdce...
 

DeletedUser629

Guest
Pytanko do tej aktualizacji . Posiadam uszkodzone odłamki run - 1 brakuje mi do przekucia na pełna runę . W czasie turnieju uda mi sie zdobyć 2 uszkodzone odłamki . Co sie stanie z tym jednym odłamkiem ? Zostaje wysłany w niebyt *puff i ni ma* czy może przechodzi na nowe juz uszkodzone odłamki ?
Mi się wydaje, że nie dostaniesz na raz dwóch czy więcej odłamków ... z tego co wyczytałam w skrzyneczkach ich nie ma ... po wrzuconych zrzutach ... wynika że są pojedyncze ... więc sama musisz pilnować ... żeby po otrzymaniu tego jednego odłamka ... przejść do cudu i przekłuć sobie komplet ;):)
 
A ja mam pytanie z innej beczki.Czy niektórzy z was również mają namieszane w powiadomieniach kto pomaga w kulturze? Bo łapki nie świecą się na złoto,ale gracze ci mi pomagają,a wiem to stąd,że młoteczki się pojawiają przy pomocy w ich miastach.
 

Hassano

Łucznik
Szkoda że nie naprawili źle pokazujących sie monet w ratuszu.. szkoda że nie naprawili łapek w w powiadomieniach.. szkoda że gdy osiąga sie wyższy poziom kultury trzeba robić reloga bo sam nie przeskakuje.. ALE SKRZYNKE ZA DZIENNĄ PREMKE OD RAZU ZROBILI..
 

DeletedUser192

Guest
a kiedy aktualizacja wiki? juz 3 tygodnie od nowej rasy goscinnej a ani na angielskie ani na polskiej wiki zadnych informacji :/
 

DeletedUser1088

Guest
jakby komuś było potrzeba to posiadam niepełną listę zadań wymagalnych do smoków
;)
 

jakub357

Łucznik
Moje odczucia odnośnie aktualnego systemu turniejowego:

Obecnie, walcząc jest się w stanie rozpocząć o wiele więcej prowincji turniejowych, niż przed wprowadzeniem zmian. W ogóle pierwsze gwiazdki są tańsze i łatwiejsze - ludzie ode mnie z bractwa pootwierali nawet do 25 prowincji. Jednakże idąc dalej, poziom przeciwnych wojsk i koszta rosną łeb na szyję. Ogólne straty w wojskach bardzo wzrosły w porównaniu do poprzedniego systemu; właściwie z niektórych oddziałów, to wyprułem się do cna. Jednakże, jest zdecydowana poprawa w walce automatycznej - jak dotąd, zrobiłem 8 prowincji na 6 gwiazdek, walcząc tylko na automacie. Pewnie gdybym walczył manualnie, to straty w wojskach też byłyby mniejsze; bo automat, to jednak zawsze automat.
Nagrody za ukończenie prowincji są zdecydowanie gorsze, rozliczając je pod kątem zdobytych PW (czyli NIECO :rolleyes: mniej PW).
Faktem jest, że skrzynki w bractwie odblokować jest łatwiej - jednakże przeważająca ilość PW została rozmieszczona w tych końcowych skrzynkach, które są praktycznie nieosiągalne dla większości bractw. A więc nagrody ze skrzynek też na minus.

Moja opinia zmian turniejowych będzie jednak miała pozytywny wydźwięk - jest na plus. Może nie jest jeszcze tak, jak obiecywali i jak być powinno, ale tak czy siak jest lepiej.

Jeszcze odnośnie nowych grafik ekranu ładowania gry. U elfów mi się nie podoba - ta kobieca postać wygląda co najmniej niezachęcająco i, jak ktoś to na forum określił, jakby była NIECO przyćpana :D
Natomiast grafika u ludzi podoba mi się bardzo. Postawny rycerz, z dumnym spojrzeniem i szlachetną zbroją błyszczącą w świetle dnia; a w tle gmachy potężnych grodów i kamiennych pałaców. Wszystko tak, jak być powinno. No.
 

DeletedUser174

Guest
(...)
Moja opinia zmian turniejowych będzie jednak miała pozytywny wydźwięk - jest na plus. Może nie jest jeszcze tak, jak obiecywali i jak być powinno, ale tak czy siak jest lepiej....

możesz wyjaśnić? nagrody na minus, pw na minus, skrzynki (ich atrakcyjność) na minus, poziom walk na minus... "ale tak czy siak jest lepiej"? yyy... nie rozumiam :( Bo naprawdę chciałabym zobaczyć jaśniejsze strony turnieju :(
 

Hassano

Łucznik
@kikimora
Plusy:
- 4 prowincje zamiast 8, nawet jak ktoś negocjuje (ja) idzie 2x szybciej w wiadomych przyczyn :)
- koszty negocjacji są mniejsze nawet w dalszych prowincjach i na 5-6 gwiazdce
- Zdecydowanie więcej run lub odłamków ( bardziej zaawansowani gracze i tak łamali runy bo potrzebowali do innych cudów) TO JEST NAJWIĘKSZY PLUS TYCH ZMIAN

Nie wiem czy da sie coś jeszcze podciągnąć pod plusy :p
 

grain

Zwiadowca
Grafika u elfów to masakra! To dziewczę ma bary jak Pudzian, talię słupa telegraficznego i koślawe paluchy u rąk, przykro na to "coś" patrzeć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry