• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.34

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Uprzedzając pytanie co dokładnie robią Szybkie Bonusy, będą one:
  • uzupełniały procentowo magazyn zasobów
  • uzupełniały procentowo skarbiec monet
  • redukowały ilościowo czas zwiadu
  • redukowały ilościowo czas budowy/rozbudowy
  • redukowały ilościowo czas odblokowania prowincji turniejowej
  • redukowały ilościowo czas produkcji zasobów
  • redukowały ilościowo czas produkcji towarów
  • redukowały ilościowo czas splatania zaklęć
Bonus taki ma postać "Pomocnika", o różnej mocy. Uzupełnienie może być na 5%, a może być na 100%, redukcja czasu może być 5minutowa, ale może i być na kilkadziesiąt godzin. Im mocniejszy przedmiot tym większy bonus, ale też większa "rzadkość" przedmiotu, czyli szansa na jego spotkanie w grze. Bonusy będą się dzieliły na: Podstawowe, Zwykłe, Rzadkie, Epickie i Legendarne.
 

jakub357

Łucznik
A ja właśnie przed chwilą odblokowałem kolejny rozdział... Dostanę ze skrzynki te kilkaset diamentów wstecz, zamiast zaklęcia 4x Moc Zasobów?
 

DeletedUser80

Guest
Pytanie brzmi - czy za wszystkie wstecz dostaniemy diamenty?
 

DeletedUser174

Guest
Pytanie brzmi - czy za wszystkie wstecz dostaniemy diamenty?
... oraz tych wszystkich "pomocników" z zadań???

możemy więcej zadawać podobnych pytań. Ale pewnie większość należy wrzucić do worka z napisem RETORYCZNE... aż bym sie zdziwiła gdyby zrobili wyrównanie. Jak było z runami? Z nagrodami za skrzynki? A czy ktoś pamięta jeszcze o 40pw wydanych na turniej? życie

Szanowny graczu. Miło Cię widzieć. Uprzejmie informujemy że za długo już grasz wiec proszę zrób nam przyjemność i spie... yyy znaczy się idź już sobie


edit: a jaki będzie cennik tych "bonusów"? bo domyślam się ze będzie je można nabyć w dowolnej ilości. Ale diamentowe dzieci się ucieszą. Ojej tyle radości że bedą mieć na co wydawać kasiorkę
 

DeletedUser626

Guest
Diamenty ze skrzyni Rozdziałów na pewno nie będą przyznawane wstecz - to nie jest dodatkowa nagroda ponad to co było do tej pory, tylko zamiana części nagród ze skrzyń na ich wartość w Diamentach, dodanie jej wstecz oznaczałoby większą nagrodę dla i tak bardziej zaawansowanych Graczy.

Co do Pomocników, jak powyżej, jedne nagrody są zastępowane innymi, nie ma więc tutaj dodatkowych wartości dla mniej rozwiniętych Graczy, otrzymają oni po prostu inne nagrody, zamiast tych, które były do tej pory.

Inną sprawą jest natomiast rozdanie nowych przedmiotów za darmo w ramach promocji nowych opcji gry, ale jeśli tak się stanie, to dostaną je wszyscy Gracze, a nie tylko Ci lepiej rozwinięci.

@kikimora - Nie ma "cennika", ponieważ te przedmioty są dostępne w grze tak samo jak inne - może pojawią się w paczkach promocyjnych, tak jak Odłamki Run, Wojsko czy PW, nie będą jednak dostępne bezpośrednio do kupienia ile dusza zapragnie.

W obu powyższych przypadkach zostały po prostu wprowadzone nowe formy nagród, na razie w takiej postaci jak widać, ale skoro już zostały dodane, nic nie stanie na przeszkodzie aby je rozszerzyć np. na Turnieje, eventy czy inne formy zabawy w grze. Wszystko zależy od tego jak się przyjmą i jakie plany mają projektanci co do rozwoju systemu nagród.
 

DeletedUser174

Guest
Drago proszę oszczędź nam takich farmazonów bo to się nóż w kieszeni otwiera. Ja widzę różnicę pomiędzy 50 diaxów a zaklęcie i coś mi się wydaje że nie tylko ja tą różnicę dostrzegam. Więc jeżeli wrzucamy do skrzyń diaxy i inne bonusy to powinno to zadziałać właśnie jako dodatkowa nagroda a nie zamiennik nagrody. Zresztą nie bardzo wiem jak przeliczyć zaklęcie czy runę na pomocnika? Bo użyteczność diaxów i tych setek reliktów zalegających w ratuszu to taka trosze inna jest do cholery, więc sory, ale tego się nie da przeliczyć. Osobiście chętnie "oddam" te wszystkie nagrody ze skrzynek i zadań! na wprowadzane bonusy. I to nawet nie dlatego że mi jakoś na nich specjalnie zależy, ale gra powinna być taka sama dla wszystkich i tym dużym (bo oni sie nie cofną w rozwoju) i tym maluczkim, którzy kiedyś też dojdą do poziomu tych dzisiaj zaawansowanych (i pozbierają po drodze wszystkie nagrody).

A swoją drogą to powinniśmy w imię uczciwości/sprawiedliwości (żeby nie powiedzieć zwykłej przyzwoitości) dostać wyrównanie. . Powinniśmy, ale wiadomym jest ze nie dostaniemy. Skoro problemem było oddanie nam 40pw za turniej to o czym my tu rozmawiamy?! cytując klasyka " ....i kamieni kupa"
 
Hahha,a myślałam,że będzie fajna aktualizacja.A widzę,że może zrobić się jeszcze większy młyn;) I jaki sens jest piąć się w górę i rozwijać w drzewku jak gracze rozwinięci są coraz bardziej odstawiani na bok:(
 

jakub357

Łucznik
Przyjmijmy takie przykładowe wartości diamentów ze skrzynek na początkach rozdziałów:

= 50
= 75
= 100
= 125
Ch5.png
= 150
= 200
Ch7.png
= 300
= 500
= 750
= 1000

Wartości rosną, ponieważ potem budynki kulturowe, czy ekspansje kosztują po kilkanaście tysięcy diamentów. Chociaż według mnie te wartości diamentów na rozdział i tak powinny być większe.
Przy nagrodzie tego typu, diamentach, nagroda 4x Moc Zasobów wydaje się śmieszna.
Dla gracza w takich Orkach, według powyższego schematu, strata wynosi jakieś 1500 diamentów. Niby dużo, ale w praktyce, np dla mnie, daje to 1 ekspansję. Więc tak naprawdę wcale dużo to nie jest.
Ale pewnie nagrody za dany rozdział mogą być przyznane raz na konto (diamenty są współdzielone) - to co, zakładamy nowe miasta na innych światach?
 

DeletedUser1530

Guest
jakub357
napisane wyraźnie jest że diamenty są dopiero od ras gościnnych. mówiąc oględnie nie ma co grać już na arendylu bo tam to nawet niektórzy gracze pewnie już niziołki kończą. Zapomniałem zapytać, gdzie będzie dostępna zakładka tych pomocników ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Niestety wszystko co nowe musimy przyjąć na klatę i starać się nie zazdrościć podróży "nowym"...

A fakt jest taki, że co by się nie zmieniło... ci ostatni mają krótszą drogę do przebycia..

Jest im łatwiej ze względu... na WSZYSTKO!

Gracze, którzy zapoczątkowali tę grę mają w tym momencie pod górę!
 

DeletedUser449

Guest
Diamenty ze skrzyni Rozdziałów na pewno nie będą przyznawane wstecz - to nie jest dodatkowa nagroda ponad to co było do tej pory, tylko zamiana części nagród ze skrzyń na ich wartość w Diamentach, dodanie jej wstecz oznaczałoby większą nagrodę dla i tak bardziej zaawansowanych Graczy.
Niezły żart. Z jakiej to okazji? Po prostu nie uwierzę, że ktokolwiek może świadomie i z pełną premedytacją powiedzieć, że można przeliczyć wartość zaklęć na diamenty. Według jakich zasad? Zaklęcia można pozyskiwać z akademii magii, z turniejów czy za skrzynki u sąsiadów. W jaki sposób można regularnie zdobywać diamenty w grze?
To zwykła ekonomia. Gdy istnieje ogromny popyt na diamenty, a nie istnieje żadna ich podaż - diamenty są bardzo cenne. Gdy istnieje podaż zaklęć przekraczająca potrzeby gracza - kolejne zaklęcia są bezwartościowe. Gdy mam setki zaklęć, a w turniejach zdobywam kolejne - to po prostu ich nie potrzebuję, bo nawet nie ma kiedy ich zużyć.
Po co mi kolejne inspirujące medytacje, gdy bez ich zdobywania wystarczy mi na wiele miesięcy?
Mam 240 magicznej produkcji, 420 mocy zasobów, 290 czarujących podarunków i 105 inspirujących medytacji. Zabierz je proszę, i zamień je na ich wartość w Diamentach. Wtedy Twoje słowa będą miały sens. Teraz - ani krztyny.
 

DeletedUser1660

Guest
Chętnie przyjmę troszeczkę Twoich zaklęć ;) Z pewnością zrobię z nich użytek :D
 

Hassano

Łucznik
Jak zwykle nie może być kolorowo.. Ale wydaje mi sie że te zaklęcia skracające czas będą dobrym rozwiązaniem. W końcu jakaś aktualka do której nie można sie przyczepić (chyba) że robi coś nie pod graczy..
 

DeletedUser1660

Guest
A czy będziemy mogli łączyć zaklęcie Szybkiego Bonusu z zaklęciem Magicznej Produkcji i Mocą zasobów?
 

DeletedUser794

Guest
super. Własnie parę dni temu wszedłem do ostatniego rozdziału i nic nie dostane??? no po prostu super !
ostatnio to macie tam same "genialne pomysły" nic tylko się cieszyć...
 

jakub357

Łucznik
Według mnie, mimo wszystko, gracze powinni dostać przynajmniej jakiś upominek z okazji tej aktualizacji - np jakiś fajny budynek, dający bonusy zależne od ery (z maną od Leśnych Elfów włącznie); albo po prostu po 500 diaxów.
 

DeletedUser174

Guest
Według mnie, mimo wszystko, gracze powinni dostać przynajmniej jakiś upominek z okazji tej aktualizacji - np jakiś fajny budynek, dający bonusy zależne od ery (z maną od Leśnych Elfów włącznie); albo po prostu po 500 diaxów.

nie! nie żadne zamienniki, nie żadne upominki, nie żadne "fajne" budynki ani nic innego. Jeżeli w skrzyniach pojawią się diaxy to powinniśmy dostać ich dokładnie tyle ile jest w tych diabelskich skrzynkach. Ni mniej, ni więcej

... albo niech podadzą cenę zaklęcia w diaxach i wprowadzą możliwość swobodnej wymiany zaklęć na diaxy. taaa już to widze
 

Hassano

Łucznik
I gdzie ta aktualka.. Nie dość że niema podanej konkretnej godziny to jeszcze przeciągane to jest nie wiadomo po co.. Na przyszłość proponuje ustalić jakąś godzinę w przybliżeniu (11,00 ) i wszyscy będą wiedzieć a nie takie czekanie cały dzień a potem sie wysrają z aktualką o 16 i gra nie będzie działać z godzinę o takiej porze gdzie wszyscy z pracy,szkoły itp wracają do domu..
 
Status
Zamknięty.
Do góry