• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.34

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1660

Guest
Jak dla mnie opcja zwiadowcy jest ok. Przynajmniej można go przenieść w inne miejsce. Do tej pory nie było nawet możliwości przerwania, a jedynie ukończenie za opłatą "x" diamentów.
Poza tym wszystko jest czytelne chociażby ze względu na poziom trudności...

Może w końcu przestaniecie narzekać, a zaczniecie choć odrobinę doceniać rozwój naszej ulubionej gry ;)
Pozytywne nastawienie daje efekty, nie zniechęca ;)
 

DeletedUser174

Guest
Może w końcu przestaniecie narzekać, a zaczniecie choć odrobinę doceniać rozwój naszej ulubionej gry ;)
Pozytywne nastawienie daje efekty, nie zniechęca ;)

świadomość że Cię ktoś robi w trąbę bardziej zniechęca i zabija całą radość z gry.

A zwiadowca cóż nie jest idealnie i faktycznie brakuje info o tym co i za ile od razu na mapie świata. Ale chociaż te znaczniki są, więc już tym trzeba się cieszyć, ale te klikanie wnerwia... tak wnerwienie też zniechęca i nie pozwala doceniać rozwoju naszej ulubionej gry :p
 

DeletedUser1959

Guest
Jeszcze na chwilę droga Dragomiro powrócę do nieszczęsnego zwiadu
to że można podejrzeć cenę zwiadu to utrudnienie - ale niech tam
Tylko dlaczego nie można zobaczyć ceny zwiadu do miejsca, które już odkryte, ale jeszcze nie podbite sąsiednie pole ???
Wcześniej było teraz zabrano
Pomijam sprawę czytelności mapy
Cieszę się że mam nową wioskę i nie muzę ślęczeć, żeby motywować ponad 200 wiosek w tym kolorowym szaleństwie
Przedobrzona grafika mapy świata - za duże elementy informacyjne - utrudniają grę
 

DeletedUser80

Guest
Ktoś chciał dobrze ale wyszło jak zwykle.
1. Zamiast najechać kursorem i zobaczyć co się chce trzeba otworzyć kolejne okno - po co takie "ułatwienie"?
2. W trakcie zwiadu już informacji o czasie i koszcie nie uzyskam - poprzednio można było. Dla mnie o tyle to istotne, że potrafiłem wcześniej wytypować miejsce zwiadu a gdy poszukiwacz wracał, wchodziłem na moment do gry (w pracy :)) i go puszczałem teraz muszę po jego powrocie wytypować i go puścić. A to już chwilę dobrą trwa i nie zawsze mam na to czas i możliwość. Niby drobiazg ale dla mnie upierdliwy.
 

DeletedUser174

Guest
za zadanie jest 200 diaxów. Ale sie cieszę że ich nie dostanę...
 

DeletedUser1220

Guest
Jeszcze na chwilę droga Dragomiro powrócę do nieszczęsnego zwiadu
to że można podejrzeć cenę zwiadu to utrudnienie - ale niech tam
Tylko dlaczego nie można zobaczyć ceny zwiadu do miejsca, które już odkryte, ale jeszcze nie podbite sąsiednie pole ???
Wcześniej było teraz zabrano
Pomijam sprawę czytelności mapy
Cieszę się że mam nową wioskę i nie muzę ślęczeć, żeby motywować ponad 200 wiosek w tym kolorowym szaleństwie
Przedobrzona grafika mapy świata - za duże elementy informacyjne - utrudniają grę

Popieram w całej rozciągłości i jeszcze te pieruńskie czerowności na mapie... wrrrrrrrrrrr... po 2 minutach na mapie dostaję oczopląsów. Kto wymyślił ten czerwony?! Czytelność mapy jest do d...
 

jakub357

Łucznik
Co to za hejt?
Zwiad, wraz z postępem gry, wysyła się coraz rzadziej, więc wejście w specjalną zakładkę nie powinno być problemem; daje to dodatkową chwilę na zastanowienie i jest to zdecydowanie lepsze, niż przypadkowe wysłanie zwiadu przy rozdawaniu motywek.
 

DeletedUser1566

Guest
Czy ktoś już zdobył jakieś Szybkie Bonusy? I czy one będą pojawiały się bez zapowiedzi czy przy zadaniu będzie informacja, że do wygrania jest Bonus?
 

gamin

Rozbójnik
Po zalogowaniu pojawiły się u mnie szybkie bonusy. W pierwszej chwili myślałem, że to znowu jakaś oferta kupna: diamentów, wojska, ekspansji itp i miałem już zamykać to okienko, ale okazało się że to szybkie bonusy.
Na początek rzucili bonusy, które dają 15% , 10 % i 5% pojemności ratusza zarówno monet jak i zasobów. Pomysł całkiem niezły ale ciekawe gdzie będzie można je zdobywać i jak często?
 

Nusion

Kapłan
Ja dostałam tylko na jednym świecie. Na drugim nic. Czy można je dostać tylko raz na jedno konto? Ktoś dostał na więcej niż jednym świecie?
 

DeletedUser174

Guest
A czym tu sie podniecać? Młotki i monety i tak się przelewają przez ratusz więc ... taaa, ale pewnie zaraz się pojawi jakiś obrońca uciśnionych i mi hejt zarzuci. Tylko, ze jedyny sensowny bonus to jest ten na zwiad a jego jakoś nie widać w tym "prezencie". A zamiast tego "hojnego" bonusu wolałabym dostać diaxy które włożyli do skrzynek.
 

gamin

Rozbójnik
Niestety tego na zwiad nie dali może właśnie dlatego, że jest najbardziej przydatny. Ja osobiście życzyłbym sobie zamiast deszczu monet i zasobów deszcz PW, ale to raczej pozostanie tylko w strefie życzeń.
 

Hassano

Łucznik
Dali badziew a już widać pierwsze błędy, mianowicie czat sie wiesza.. trzeba sie przelogowywać, nie widać własnych wpisów albo wpisów innych.. Kolejna świetna nie wiem czy można to nazwać aktualką :p
 

DeletedUser1750

Guest
Po zalogowaniu pojawiły się u mnie szybkie bonusy. W pierwszej chwili myślałem, że to znowu jakaś oferta kupna: diamentów, wojska, ekspansji itp i miałem już zamykać to okienko, ale okazało się że to szybkie bonusy.
Na początek rzucili bonusy, które dają 15% , 10 % i 5% pojemności ratusza zarówno monet jak i zasobów. Pomysł całkiem niezły ale ciekawe gdzie będzie można je zdobywać i jak często?
 

DeletedUser1750

Guest
ja też dostałam tylko na jednym świecie..oszczędzają czy cuś..;p
 

Christo

Rozbójnik
Nie chce tych szybkich bonusów. Po co mi one? Za co je dostałem? Miały być z "wydarzeń" i "zadań". Wydarzenie z Przemarszu stad? Gdzie jest jakieś info odnośnie tego? Ja chce diamenty ze skrzyń, które mi się należą, a nie jakieś szybkie bonusy. Chcieli pokazać się z dobrej strony? Mogli dać szybki bonus do zwiadu. Taka prawda.
 

Hassano

Łucznik
Czy tylko mi sie wydaje że wraz z wprowadzeniem tych zaklęć podnieśli koszty negocjacji w turnieju?? już na pierwszej gwiazdce są koszty po 3-4k każdej surki..
 
Status
Zamknięty.
Do góry